Informacje

Producenci

Opinie klientów

Mikrodermabrazja

Urządzenia do mikrodermabrazji dla kosmetologów

Skóra problematyczna wymaga znacznie bardziej kompleksowego działania i zastosowania preparatów o silniejszym działaniu. Dlatego mikrodermabrazja jest zabiegiem polecanym dla osób borykających się z przebarwieniami, bliznami czy rozstępami, a także zaskórnikowym trądzikiem.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom do nanobrazji zabieg złuszczania mechanicznego staje się jeszcze bardziej skuteczny. Kombajn kosmetyczny rekomendowany jest do gabinetów medycyny estetycznej. Pozwala także na przeprowadzenie skutecznego zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, który szczególnie polecany dla cery tłustej. Nowoczesne urządzenia gwarantują uzyskanie pożądanych rezultatów. Jednocześnie trzeba pamiętać, że dobre wyposażenie to wizytówka każdej kliniki. 

  • 645,00 zł 605,00 zł

    Co to jest Nanopen Light Original? Na czym polega Nanobrazja Frakcyjna? Jakie są efekty zabiegu Nanobrazji? Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku. Przedmiotem sprzedaży jest  szkolenie  z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz  kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji. Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

    605,00 zł 645,00 zł
      (21 s)
  • Czym jest kombajn kosmetyczny 6w1 Multi Skin Therapy? Prezentacja wideo kombajnu kosmetycznego Multi Skin Therapy 6w1 Funkcje kombajnu MULTI SKIN THERAPY PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1 + stolik kosmetyczny na kółkach pod urządzenie Funkcje: Galwanizacja, Mezoterapia bezigłowa, Radiofrekwencja, Mikrodermabrazja (3 rączki z 9 dyskami), Infuzja tlenowa, Kriostymulacja. W cenie szkolenie w naszej klinice lub w gabinecie Klienta. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold. Gwarancja 2 lata. Dostępność natychmiastowa !

      (11 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll