Informacje

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja – kiedy peelingi domowe nie wystarczają

 

Skóra problematyczna wymaga znacznie bardziej kompleksowego działania i zastosowania preparatów o silniejszym działaniu. Dlatego mikrodermabrazja jest zabiegiem polecanym dla osób borykających się z przebarwieniami, bliznami czy rozstępami, a także zaskórnikowym trądzikiem. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do nanobrazji zabieg złuszczania mechanicznego staje się jeszcze bardziej skuteczny. Kombajn kosmetyczny rekomendowany jest do gabinetów medycyny estetycznej. Pozwala także na przeprowadzenie skutecznego zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, który szczególnie polecany dla cery tłustej. Nowoczesne urządzenia gwarantują uzyskanie pożądanych rezultatów. Jednocześnie trzeba pamiętać, że dobre wyposażenie to wizytówka każdej kliniki.  

 • 590,00 zł 550,00 zł
  Nowy

  Urządzenie Nanopen spełnia warunki ustawy o zakazie przerywania ciągłości naskórka wchodzącej w życie wiosną 2020 r. Jest przeznaczone do legalnego i bezpiecznego użytkowania w salonach kosmetycznych oraz warunkach domowych Nasza autorska metoda zabiegu  Nanobrazji  stała się niezwykle pożądaną i popularną metodą złuszczania i odżywiania skóry w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Przy zakupie urządzenia Nanopen Light Original otrzymasz  szkolenie  z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z wykorzystaniem najnowszej Technologii Nano oraz  kartę zabiegową  (tylko dla użytkowników profesjonalnych) Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego.

  550,00 zł 590,00 zł
    (19 s)
 • 9 500,00 zł 8 900,00 zł

  KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1 + stolik kosmetyczny na kółkach pod urządzenie Funkcje: 1. Galwanizacja 2. Mezoterapia bezigłowa 3. Radiofrekwencja 4. Mikrodermabrazja (3 rączki z 9 dyskami) 5. Infuzja tlenowa 6. Kriostymulacja W cenie szkolenie w naszym gabinecie lub u Klienta W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold Gwarancja 2 lata Dostępność: natychmiastowa

  8 900,00 zł 9 500,00 zł
    (11 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Scroll