OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 491,00 zł - 10 488,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Mikrodermabrazja

Urządzenia do mikrodermabrazji dla kosmetologów

Skóra problematyczna wymaga znacznie bardziej kompleksowego działania i zastosowania preparatów o silniejszym działaniu. Dlatego mikrodermabrazja jest zabiegiem polecanym dla osób borykających się z przebarwieniami, bliznami czy rozstępami, a także zaskórnikowym trądzikiem.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom do nanobrazji zabieg złuszczania mechanicznego staje się jeszcze bardziej skuteczny. Kombajn kosmetyczny rekomendowany jest do gabinetów medycyny estetycznej. Pozwala także na przeprowadzenie skutecznego zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, który szczególnie polecany dla cery tłustej. Nowoczesne urządzenia gwarantują uzyskanie pożądanych rezultatów. Jednocześnie trzeba pamiętać, że dobre wyposażenie to wizytówka każdej kliniki. 

Aktywne filtry

Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego
  • -40,00 zł

Nanopen Light Original - urządzenie do Nanobrazji

605,00 zł 645,00 zł

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku.

Przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.

Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

Kombajn kosmetyczny Multi Skin Therapy 6w1 - oryginalny

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1 + stolik kosmetyczny na kółkach pod urządzenie

Funkcje:

  • Galwanizacja,
  • Mezoterapia bezigłowa,
  • Radiofrekwencja,
  • Mikrodermabrazja (3 rączki z 9 dyskami),
  • Infuzja tlenowa,
  • Kriostymulacja.

W cenie szkolenie w naszej klinice lub w gabinecie Klienta. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold. Gwarancja 2 lata. Dostępność natychmiastowa!

Mikrodermabrazja czyli najpopularniejszy zabieg w gabinecie kosmetycznym

Mikrodermabrazja należy do zabiegów z grupy peelingów mechanicznych, gdzie chodzi o kontrolowanie ścieranie naskórka za pomocą specjalnych głowic diamentowych lub korundowych do momentu uzyskania pożądanego efektu. W rezultacie jesteśmy w stanie dokładnie usunąć martwe komórki skóry oraz odsłonić nowe warstwy, przez co cera staje się gładsza, równiejsza czy widocznie rozjaśniona. Głębokość złuszczania jest dobierana przed każdym zabiegiem indywidualnie dla pacjenta.

Jakie efekty daje mikrodermabrazja?

Zabieg ten jest bardziej intensywniejszy, niż inne zabiegi złuszczające. Stąd też skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i towarzyszy jej uczucie gorąca. Jednak po paru dniach efekt ten znika a widoczne stają się efekty terapeutyczne, takie jak zmniejszona ilość zaskórników i rozszerzonych porów, wygładzanie zmarszczek, ujednolicony koloryt, redukcja sebum, zwiększona elastyczność oraz sprężystość skóry.

Zalecenia do zabiegu mikrodermabrazji

Peeling mechaniczny niesie ze sobą wiele innych korzyści, dlatego też jest tak uwielbiany przez klientów salonów kosmetycznych. Mianowicie pomaga na większość problemów skórnych, do których zaliczamy między innymi trądzik, przebarwienia, blizny, suchą skórę, zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, rozstępy, nadmiar łoju i wiotkość. Jak widać zakres zastosowania mikrodermabrazji jest naprawdę szeroki, przez co warto posiadać chociaż jedno urządzenie do wykonywania tego rodzaju zabiegu w swoim gabinecie.

Jaki sprzęt kupić do profesjonalnej mikrodermabrazji?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli urządzeń do mikrodermabrazji przeznaczonych do użytku profesjonalnego i domowego - tak też jest w przypadku naszego sklepu. Dla kosmetologów przygotowaliśmy osobną ofertę zawierającą jedynie zaawansowaną aparaturę, którą można z powodzeniem wykorzystać w swoim gabinecie. Jednym z nich jest wielofunkcyjny kombajn Multi Skin Therapy 6w1, a drugi mniejszy aparat Nanopen Light Original mieszczący się w dłoni.

Jeśli chcesz bardziej poszerzyć swoją działalność salonu polecamy Ci wybrać pierwszy rodzaj, ponieważ maszyna dostarcza aż 6 różnych funkcji: galwanizację, mezoterapię bezigłową, radiofrekwencję, mikrodermabrazję, infuzję tlenową i kriostymulację. Z czego mikrodermabrazja w tym urządzeniu oferuje 3 rączki z 9 różniącymi się od siebie dyskami, które można dobrać zależnie od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Natomiast urządzenie Nanopen Light Original polega jedynie na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu naskórka.