OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 22 682,00 zł - 22 683,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Fala uderzeniowa

Urządzenia stosujące falę uderzeniową przy zabiegach

Fala uderzeniowa - definiowana jest jako fala gwałtownego wzrostu ciśnienia w bardzo krótkim czasie oraz o stopniowym jego spadku z fazą nieznacznie ujemnego ciśnienia. Impuls ciśnienia o wysokiej amplitudzie jest generowany poza organizmem pacjenta, a jego energia zogniskowana jest na docelowym obszarze ciała. Impuls ciśnieniowy przemieszcza się bez większych strat poprzez ośrodki wodne do ciała penetrując tkanki miękkie.

Aktywne filtry

Fala uderzeniowa - urządzenie profesjonalne Cosmo Acoustic Therapy

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Urządzenie emitujące falę uderzeniową przeznaczone do gabinetu kosmetologii lub fizjoterapii. W cenie urządzenia szkolenie w w naszej klinice lub gabinecie klienta z dojazdem do klienta na terenie Polski. W zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold. Certyfikat imienny ukończenia szkolenia. Dostępność natychmiastowa.

Fala uderzeniowa w kosmetologii

Fale uderzeniowe są niezwykle popularne w zabiegach fizjoterapeutycznych, ale też w kosmetologii i medycynie estetycznej. Ogólnie rzecz biorąc, technologia ta jest stosowana w specjalnych urządzeniach, które przy kontakcie ze skórą tworzą wibracje w tkance łącznej. W rezultacie następuje jej napinanie i rozluźnienie, a komórki tłuszczowe zostają rozbite. Oprócz tego fale uderzeniowe pozytywnie wpływają na powszechne problemy, takie jak cellulit, rozstępy, blizny, nadwaga czy wiotka skóra. Dlatego też większość kobiet coraz częściej decyduje się na tego rodzaju zabieg w ramach upiększania i niwelowania niedoskonałości skóry, a nie standardowego leczenia schorzeń stawów, kości czy mięśni.

Jakie efekty daje zabieg przy użyciu fali uderzeniowej?

Kosmetologiczne maszyny zabiegowe emitujące falę uderzeniową przeznaczone są do zabiegów odchudzających, modelujących i antycellulitowych. Mają one bowiem wysoką skuteczność w oddziaływaniu na tkankę tłuszczową oraz strukturę skórę, przez co z powodzeniem przekazują energię wewnątrz tkanki i pobudza właściwe reakcje biostymulujące. To z kolei pozwala wziąć udział w syntezie kolagenu i zwiększa jego właściwości, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, gładsza, napięta, cellulit znika a obwód ciała zmniejsza się o co najmniej kilka centymetrów.

Do pozostałych efektów terapeutycznych zabiegu przy użyciu fal uderzeniowych możemy zaliczyć - redukcję obrzęków, przyśpieszenie krążenia krwi i limfy, detoks, wygładzenie blizn, ujednolicenie kolorytu skóry, eliminację nierówności, regenerację, a także hamowanie procesu starzenia się.

Profesjonalne maszyny do terapii falą uderzeniową na ciało

Na szczególną uwagę zasługuje maszyna Cosmo Acoustic Therapy, która została opracowana w oparciu o 16-letnie doświadczenie firmy Luxus Natury. To oryginalny aparat wykorzystujący technologię Shock Point (czyli zaawansowany mechanizm pneumatyczny) i generator fali uderzeniowej, dzięki czemu jest niezwykle skuteczna w redukcji cellulitu. Posiada przełomowy system modelowania sylwetki, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie kosmetycznym, stąd też sprawdź całą jego specyfikację w tym miejscu.

Warto zaznaczyć, że maszyna Cosmo Acoustic Therapy do fal uderzeniowych pozwala wykonać całkowicie bezpieczny zabieg bez powikłań. Co więcej posiada aż 9 programów zabiegowych, więc oferuje naprawdę szeroki zakres zastosowania w kosmetologii i fizjoterapii. Potrafi bowiem dotrzeć do punktów spustowych, trudno gojących się złamań, stanów pourazowych czy zmian zwyrodnieniowych.