OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 691,00 zł - 26 748,00 zł

Dostępność

Dostępność

Rodzaj głowicy

Rodzaj głowicy

Promocje

Bestseller

HIFU - skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu

Urządzenia HIFU (fale ultradźwiękowe) dla kosmetologów

Wysokoskoncentrowana wiązka ultradźwiękowa to bezinwazyja i nowoczesna technologia dedykowana kosmetologii i medycynie estetycznej. Urządzenia HIFU doskonale sprawdzają się w zabiegu liftingu twarzy i modelowania ciała. Za pomocą wysokoskoncentrowanej wiązki energii ultradźwiękowej można dostać się do głębokich warstw skóry i wprawić komórki w drgania, doprowadzając do ich rozgrzania, co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu włókien kolagenowych. Sprzęt HIFU jest przeznaczony tylko i wyłącznie do do użytku profesjonalnego.

Dla kosmetyczek i kosmetologów do bezinwazyjnego zabiegu liftingu twarzy oraz ciała szczególnie polecamy urządzenie HIFU Ultima Professional, które utrzymuje efekty zabiegowe nawet do 4 lat, aż do ponownego zestarzenia się skóry. Oryginalne urządzenie HIFU zwiększy prestiż Twojego salonu kosmetologicznego.

Aktywne filtry

Głowica do HIFU ultima professional 5 rodzajów

850,00 zł

KARTRIDŻ DO URZĄDZENIA HIFU ULTIMA PROFESSIONAL - ORYGINALNA GŁOWICA ZABIEGOWA.

Dostępne rodzaje:

 • Kartridż 1,5 mm,
 • Kartridż 3,0 mm,
 • Kartridż 4,5 mm,
 • Kartridż 8,0 mm,
 • Kartridż 13,0 mm.

 Zakup jest możliwy tylko dla użytkowników urządzenia HIFU Ultima Professional.

HIFU Ultima Professional - lifting twarzy i ciała

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIFU ULTIMA PROFESSIONAL to najbardziej zaawansowana technologia, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykorzystuje najnowszą, sprawdzoną i skuteczną technologię o najwyższym standardzie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) - wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej.

STOLIK EXCLUSIVE GOLD oraz szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie zakupu urządzenia. Dostępność natychmiastowa!

HIFU Future HD Original 4D - urządzenie SMAS najnowszej generacji

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Najnowsze 12 liniowe urządzenie do bezinwazyjnych zabiegów za pomocą skupionej wiązki ultradźwięków wraz ze szkoleniem prowadzonym przez specjalistę pracującym z technologią HIFU od 8 lat.

 • głowica 12 liniowa (max. 300 punktów / 1 strzał / 20000 strzałów w jednym kartridżu),
 • głowica 1 punktowa (60000 strzałów w jednym kartridżu),
 • 10 kartridży w zestawie,
 • 15-calowy ekran dotykowy,
 • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa!

Na czym opiera się zabieg HIFU?

Zabieg HIFU polega na wykorzystaniu maszyn emitujących wysoko skoncentrowaną wiązkę fal ultradźwiękowych, która precyzyjnie dociera w głąb skóry właściwej na wyznaczonym obszarze zabiegowym. Fale ultradźwiękowe powodują drgania i tarcie w tkance, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia naturalnej odnowy, bez naruszenia ciągłości naskórka. Co więcej nie powoduje żadnych poparzeń, ponieważ energia dostarczana przez ultradźwięki jest kumulowana punktowo, przez co nie pozostaje żaden ślad na skórze.

W naszym sklepie znajdziesz głowice i dwie zaawansowane maszyny wykorzystujące technologię HIFU do użytku profesjonalnego w gabinecie kosmetologicznym. Obie z nich umożliwiają pracę ze skupioną wiązką ultradźwięków, przynoszącą znakomite efekty w zabiegach liftingujących, ujędrniających i modelujących sylwetkę.

Skuteczność zabiegu przy użyciu skoncentrowanej wiązki fal ultradźwiękowych

Maszyny wykorzystujące technologię High Intensity Focused Ultrasound wyróżniają się szerokim zakresem zastosowania, ponieważ bezpieczna fala akustyczna dociera do źródła problemu, nie uszkadzając otaczających go tkanek. Poza tym, drgania w komórkach prowadzą do rozgrzania temperatury, na skutek czego następuje obkurczenie tkanki i skuteczny remodeling kolagenu. W efekcie przyśpiesza się produkcję nowych włókien kolagenowych, co ma bezpośredni wpływ na kondycję skóry, w tym ujędrnienie, napięcie, zagęszczenie czy wygładzenie zmarszczek. Oprócz tego zabiegi przy użyciu urządzeń HIFU wspomagają likwidować nadmierną tkankę tłuszczową, podnosić podbródek, policzki i powieki, a także konturować rysy twarzy.

Po ilu zabiegach HIFU efekty są widoczne?

Efekty terapeutyczne po zabiegu maszyną HIFU są widoczne najlepiej po około 3 miesiącach, ponieważ tyle mniej więcej trwa powstawanie nowych włókien kolagenowych. W większości przypadków może wystarczyć nawet jeden zabieg, by poprawić wygląd i uzyskać ładny efekt liftingu. Jednakże, gdy pacjentka posiada skórę dojrzałą z widocznymi oznakami starzenia konieczne będzie przeprowadzenie serii zabiegów, by uzyskać zadowalające efekty. Na szczęście po przeprowadzeniu właściwej terapii HIFU rezultaty utrzymują się przez bardzo długi okres czasu - 4 lata, aż do ponownego zestarzenia się skóry.