OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 1 667,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Kolor

Kolor

Promocje

Bestseller

Skóra poszarzała, zmęczona

Urządzenia do zmęczonej skóry

Jeżeli naszym głównym problemem jest zmęczona, poszarzał, czy mało nawilżona skóra - nie musimy się obawiać, gdyż można z tym skutecznie walczyć. Jest to dosyć powszechna dolegliwość, związana z trybem życia, który obecnie prowadzimy. Natłok obowiązków może przyczynić się do pogorszenia wyglądu naszej cery, a wygranie z tym będzie wymagało wyposażenia się w odpowiednie urządzenie kosmetyczne. Wśród takich sprzętów znajdziemy np. Derma Roller lub masażer do twarzy. Produkty te pozwalają przywrócić skórze zdrowy i naturalny wygląd - działając tak samo, jak gdybyśmy udali się do profesjonalnego salonu.

Ciekawym rozwiązaniem jest nawilżacz do twarzy lub infuzja tlenowa, urządzenia te bardzo dobrze sprawdzą się u osób, które nie do końca mają czas na to, aby dbać o wygląd swojej cery. Będą to więc przede wszystkim osoby zabiegane i młode. Warto używać tych produktów, jeżeli nie do końca pilnujemy ilości wypijanej wody. W ten sposób na pewno nadamy swojej skórze świeży i młodzieńczy wygląd.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej
  • -10,00 zł

Dermo Pins - Oryginalna ampułka z igłami do mezoterapii mikroigłowej

55,00 zł 65,00 zł

Oryginalny Dermo-Pins jest pierwszym na świecie urządzeniem typu mikro-pin (mezoterapia mikroigłowa). DERMO-PINS to urządzenie składające się z aplikatora, który posiada 20 mikroigiełek ze zintegrowanym dozownikiem, do którego wlewamy płynny kosmetyk. Dostępne długości igieł: 0,2mm, 0,5mm, 1,0mm i 1,5mm.

ZALECANY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY PRZED GŁĘBSZĄ MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ ORAZ DO PODTRZYMANIA EFEKTÓW.