Informacje

Producenci

Opinie klientów

Peeling kawitacyjny

Doskonałe oczyszczanie skóry wrażliwej dzięki peelingowi kawitacyjnemu

Wiele osób ma wrażliwą, naczyniową skórę, w związku z tym nie może korzystać z tradycyjnych, inwazyjnych zabiegów złuszczania przy użyciu na przykład mikrodermabrazji. Doskonałą alternatywą dla tego typu metod złuszczania jest peeling kawitacyjny. W naszej ofercie znajdą Państwo rewolucyjne urządzenie do wykonywania oczyszczania skóry. Urządzenie wprowadzane jest w drgania gwarantujące mikromasaż skóry i skuteczne usuwanie martwego naskórka. Urządzenia emitujące ultradźwięki są najlepszym wyborem dla każdego typu skóry, co ważne będą również odpowiednie dla skóry problematycznej, wrażliwej oraz naczynkowej.

Efektami zabiegu jest wyraźne oczyszczenie, odmłodzenie i uelastycznienie skóry, a także wspomagają pozbycie się zaskórników, łoju i toksyn gromadzących się w porach skóry. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia doskonale sprawdzają się zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i do użytku domowego. Zorganizowanie domowego SPA nigdy nie było takie proste. Specjalnie zaprojektowana szpatułka nie powoduje powstawania podrażnień ani bólu podczas zabiegu, wystarczy zwilżyć twarz wodą lub tonikiem. Na uwagę zasługuje fakt, że innowacyjne urządzenie do peelingu kawitacyjnego ma opływowy kształt, jest lekkie i łatwo trzyma się je w dłoni. Zapewnia dogłębne oczyszczenie skóry wrażliwej.

  • 299,00 zł 199,00 zł

    DERMO PEEL + to najnowsze bezprzewodowe urządzenie kosmetyczne dostępne na polskim rynku. Nowy i unikatowy model zapewnia wysoką skuteczność zabiegową oraz bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie posiada  5 funkcji  zabiegowych: peeling kawitacyjny, sonoforeza, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.

    199,00 zł 299,00 zł
      (36 s)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll