OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 82,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Rodzaj Kartridża

Rodzaj Kartridża

Promocje

Bestseller

Kartridże do Dermapen

Katridże do Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej

Wymienne głowice do urządzeń kosmetologicznych służących do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Hermetycznie zapakowane, gwarancja sterylności. Kompatybilne głowice z urządzeniami typu dermapen.

Aktywne filtry

Czym są kartridże do DermaPen?

Kartridże do urządzeń typu DermaPen to małe końcówki zabiegowe wyposażone w określoną liczbę sterylnych mikroigieł do precyzyjnego nakłuwania naskórka. Przeznaczone są do zabiegu mezoterapii mikroigłowej i mogą być używane podczas jednej terapii. Ich igły są zwykle wykonane ze stali chirurgicznej, która w żadnym wypadku nie łamie się pod wpływem nakłuć w głąb skóry właściwej. Ponadto warto zaznaczyć, że ich mikro rozmiar umożliwia redukować uczucie dyskomfortu do minimum.

Gdzie kupię kartridż do mezoterapii mikroigłowej?

W związku z tym, że kartridże do mezoterapii mikroigłowej mają bezpośredni kontakt ze skórą i tworzą w niej mikrouszkodzenia powinny być kupowane w sprawdzonych sklepach, które oferują wyłącznie oryginalne końcówki. Albowiem zamienniki mogą nie tylko nie pasować do danego modelu urządzenia DermaPen, ale także wywoływać alergię u osób uczulonych na metale czy łamać się. Z tej racji pragniemy Cię zachęcić do zakupu w naszym sklepie Luxus Natury, ponieważ współpracujemy już od ponad 15 lat z certyfikowanymi fabrykami produkującymi kartridże mikroigłowe. Każdy kartridż zostaje poddany kontroli jakości i bezpieczeństwa ich stosowania, dzięki czemu będziesz mieć pewność zarówno prawidłowego funkcjonowania swojego DermaPena, jak i najlepszych efektów zabiegowych.

Jakie dostępne są rodzaje kartridżów?

W sklepie Luxus Natury znajdziesz wiele modeli kartridży dedykowanych pod konkretne urządzenia typu DermaPen, w tym Dr Pen Ultima A1-C, Dr Pen Ultima A1-W, Dr Pen Ultima A6, X5, My-M, Hydra Pen H2 i Dermo Pen Q1 Professional. Jeśli chodzi o ilość mikroigieł w kartridżu to należy dokładnie zastanowić się nad tym, jaki kartridż będzie najlepiej odpowiadać trybowi pracy nad daną niedoskonałością. Z kolei ich długość można bez problemu dostosować do pożądanych efektów zabiegowych, przesuwając pierścień regulacji na końcówce.

Jak wybrać kartridż do DermaPena?

Aby osiągnąć konkretny cel w terapii, należy wybrać kartridż z określonym rodzajem i liczbą igieł. Na przykład osoby zainteresowane łagodniejszym działaniem mezoterapii mikroigłowej mogą wybrać kartridże nano-igłowe, tworzące uszkodzenia, które natychmiast zamykają się po wtłoczeniu substancji aktywnych. Z kolei kartridż 1-,3-,5- czy 7-igłowy przeznaczony jest do makijażu permanentnego. W przypadku usuwania blizn i rozstępów stosuje się kartridże 9- i 12-igłowe, a do wygładzania zmarszczek 24- i 36-igłowe. Natomiast kartridż 42-igłowy znajduje zastosowanie w intensywnym odmładzaniu, eliminowaniu plam i naprawie skóry po trądziku.