Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Kartridże do Dermapen

Katridże do Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej

Wymienne głowice do urządzeń kosmetologicznych służących do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Hermetycznie zapakowane, gwarancja sterylności. Kompatybilne głowice z urządzeniami typu dermapen.

 • 9,90 zł 9,90 zł

  Do jakich urządzeń pasuje wymieniony kartridż? Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienna głowica do urządzenia Dr Pen Ulitima A7.

  9,90 zł
    (1 s)
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Do czego służy kartridż Dr Pen A1? Specyfikacja produktu Czym jest kartridż nanoigłowy? Wymienne głowice do Dr Pen ULTIMA A1: R1, R3, F3, R5, F5, F7, 9igieł, 12igieł, 36igieł, 42igły, nano-igłowe.

  9,90 zł
    (2 s)
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Z jakimi urządzeniami kompatybilna jest głowica zabiegowa? Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Głowica kompatybilna z urządzeniami Dr Pen ULTIMA M5, Dr Pen Ultima M7, Dr Pen My-M, Derma pen N2. Różne rodzaje do wyboru.

  9,90 zł
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Wymienna głowica, kartridż kompatybilna z urządzeniem Dr. Pen X5.

  9,90 zł
 • 10,90 zł 10,90 zł

  Specyfikacja kartridża do urządzenia Dr Pen Ultima A6 Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienna głowica do Dr Pen ULTIMA A6 różne rodzaje.

  10,90 zł
    (1 s)
 • 19,00 zł 19,00 zł

  Wymienny kartridż 12 igłowy z wbudowanym podajnikiem preparatów, kompatybilny z urządzeniem HYDRA.PEN H2 .  Posiada funkcję automatycznej podaży, preparatów do mezoterapii mikroigłowej, podczas trwania zabiegu!

  19,00 zł
 • 80,00 zł 80,00 zł

  Specyfikacja wymiennych kartridży do Dermo Pen Q1 Professional Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienne głowice do DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL - 10 szt. Montaż nieoryginalnych kartridży wiąże się z nieprawidłową kalibracją urządzenia i utratą gwarancji .

  80,00 zł
    (6 s)
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienne głowice kompatybilne z urządzeniem Dr. Pen X5. Pakiet 10 sztuk.

  90,00 zł
    (1 s)
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Specyfikacja wymiennych głowic Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Zestaw 10 szt. wymiennych głowic nakłuwających do DERMA PEN - DR. PEN ULTIMA A1C, A1W. Hermetycznie zapakowane - gwarancja sterylności.

  90,00 zł
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Kompatybilność kartidży zabiegowych Specyfikacja głowic Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Głowica kompatybilna z urządzeniami Dr Pen ULTIMA M5 Dr Pen ULTIMA M7, Dr Pen My-M model 2017 oraz 2018, Dr Pen Ultima N2. Różne rodzaje do wyboru.

  90,00 zł
 • 99,00 zł 99,00 zł

  Wymienna głowica do Derma Stamp Electric Pen.

  99,00 zł
 • 100,00 zł 100,00 zł

  Kompatybilność kartidży igłowych Specyfikacja głowic zabiegowych Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? 10 szt - wymienne głowice do DERMA PEN DR. PEN ULTIMA A6 różne rodzaje.

  100,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Czym są kartridże do DermaPen?

Kartridże do urządzeń typu DermaPen to małe końcówki zabiegowe wyposażone w określoną liczbę sterylnych mikroigieł do precyzyjnego nakłuwania naskórka. Przeznaczone są do zabiegu mezoterapii mikroigłowej i mogą być używane podczas jednej terapii. Ich igły są zwykle wykonane ze stali chirurgicznej, która w żadnym wypadku nie łamie się pod wpływem nakłuć w głąb skóry właściwej. Ponadto warto zaznaczyć, że ich mikro rozmiar umożliwia redukować uczucie dyskomfortu do minimum.

Gdzie kupię kartridż do mezoterapii mikroigłowej?

W związku z tym, że kartridże do mezoterapii mikroigłowej mają bezpośredni kontakt ze skórą i tworzą w niej mikrouszkodzenia powinny być kupowane w sprawdzonych sklepach, które oferują wyłącznie oryginalne końcówki. Albowiem zamienniki mogą nie tylko nie pasować do danego modelu urządzenia DermaPen, ale także wywoływać alergię u osób uczulonych na metale czy łamać się. Z tej racji pragniemy Cię zachęcić do zakupu w naszym sklepie Luxus Natury, ponieważ współpracujemy już od ponad 15 lat z certyfikowanymi fabrykami produkującymi kartridże mikroigłowe. Każdy kartridż zostaje poddany kontroli jakości i bezpieczeństwa ich stosowania, dzięki czemu będziesz mieć pewność zarówno prawidłowego funkcjonowania swojego DermaPena, jak i najlepszych efektów zabiegowych.

Jakie dostępne są rodzaje kartridżów?

W sklepie Luxus Natury znajdziesz wiele modeli kartridży dedykowanych pod konkretne urządzenia typu DermaPen, w tym Dr Pen Ultima A1-C, Dr Pen Ultima A1-W, Dr Pen Ultima A6, X5, My-M, Hydra Pen H2 i Dermo Pen Q1 Professional. Jeśli chodzi o ilość mikroigieł w kartridżu to należy dokładnie zastanowić się nad tym, jaki kartridż będzie najlepiej odpowiadać trybowi pracy nad daną niedoskonałością. Z kolei ich długość można bez problemu dostosować do pożądanych efektów zabiegowych, przesuwając pierścień regulacji na końcówce.

Jak wybrać kartridż do DermaPena?

Aby osiągnąć konkretny cel w terapii, należy wybrać kartridż z określonym rodzajem i liczbą igieł. Na przykład osoby zainteresowane łagodniejszym działaniem mezoterapii mikroigłowej mogą wybrać kartridże nano-igłowe, tworzące uszkodzenia, które natychmiast zamykają się po wtłoczeniu substancji aktywnych. Z kolei kartridż 1-,3-,5- czy 7-igłowy przeznaczony jest do makijażu permanentnego. W przypadku usuwania blizn i rozstępów stosuje się kartridże 9- i 12-igłowe, a do wygładzania zmarszczek 24- i 36-igłowe. Natomiast kartridż 42-igłowy znajduje zastosowanie w intensywnym odmładzaniu, eliminowaniu plam i naprawie skóry po trądziku.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll