OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 1 667,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Promocje

Bestseller

Skóra trądzikowa

Urządzenia do skóry trądzikowej

Trądzik jest problemem w szczególności osób w wieku nastoletnim, ale niestety – nie zawsze znika w momencie, gdy dana osoba dorasta. Może się zdarzyć, iż do końca życia będzie ona musiała - w mniejszym lub większym stopniu - zmagać się z bliznami i nowo pojawiającymi się krostami. W jej przypadku konieczne może być również stosowanie kremów zapobiegających trądzikowi oraz specjalnych urządzeń, które mają złagodzić lub niwelować ten problem.

Urządzenia do skóry trądzikowej mają przede wszystkim w łagodny i delikatny sposób pomóc w nawilżeniu i regeneracji cery, która jest przez większość czasu podrażniona i zaczerwieniona. Dlatego też ich działanie nie może być nastawione tylko na złuszczanie naskórka i pozbycie się krost – problem ten zawsze znajduje się głębiej i to tam musi rozpocząć się proces leczenia. Bardzo pomocne są tutaj masażery ultradźwiękowe, które pobudzają krążenie, niwelują bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku, natomiast zastosowane do zabiegu kosmetyki niwelujące trądzik, wnikają w głąb skóry, zapobiegając powstawaniu nowych zmian trądzikowych.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej
  • -10,00 zł

Dermo Pins - Oryginalna ampułka z igłami do mezoterapii mikroigłowej

55,00 zł 65,00 zł

Oryginalny Dermo-Pins jest pierwszym na świecie urządzeniem typu mikro-pin (mezoterapia mikroigłowa). DERMO-PINS to urządzenie składające się z aplikatora, który posiada 20 mikroigiełek ze zintegrowanym dozownikiem, do którego wlewamy płynny kosmetyk. Dostępne długości igieł: 0,2mm, 0,5mm, 1,0mm i 1,5mm.

ZALECANY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY PRZED GŁĘBSZĄ MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ ORAZ DO PODTRZYMANIA EFEKTÓW.

Profesjonalny Darsonval Derma Wand BI-097 +7 pelot Profesjonalny Darsonval Derma Wand BI-097 +7 pelot
  • Nowy

Profesjonalny Darsonval Derma Wand BI-097 +7 pelot

315,00 zł

Zabieg przy pomocy Darsonval Derma Wand zwiększa wchłanianie substancji aktywnych oraz ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki. Derma Wand stosowany przez jedynie kilka minut dziennie sprawi, że skóra będzie wyglądać młodziej. Darsonval BI-097 to urządzenie o małych rozmiarach, ale wielkich możliwościach.