Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

RF fale radiowe

Urządzenia domowe do RF fale radiowe

Technologia RF - radiofrekwencja prowadzi do wzrostu temperatury w tkance, co skutkuje ogrzaniem włókien kolagenowych - włókna stają się mocniejsze i grubsze.

 • 419,00 zł 329,00 zł

  Do czego służy Sirenito masażer 3w1? Technologie zastosowane w Sirenito masażer 3w1 Cechy urządzenia Sirenito masażer 3w1 Kompaktowe, bezprzewodowe i wielofunkcyjne urządzenie do terapii odmładzających, niwelujących oznaki starzenia się skóry. Technologia fal radiowych wzbogacona została o dwie zupełnie odmienne, lecz selektywnie wybrane technologie, takie jak - najbardziej nowoczesna metoda mezoterapii bezigłowej, która wykorzystuje technologię elektroporacji oraz światłolecznictwo.

  329,00 zł 419,00 zł
    (14 s)
 • 999,00 zł 899,00 zł

  Czym jest ultradźwiękowy masażer do ciała BodyBooster 4w1? Efekty działania urządzenia BodyBooster 4w1 Mechanizm działania masażera Nowoczesne urządzenie kosmetologiczne stosujące zjawisko emitowania fal ultradźwiękowych w postaci regularnych drgań przekazywanych w głąb skóry. Wytwarzane wibracje ultradźwiękowe rozbijają komórki tłuszczowe oraz przyspieszają przepływ krwi i limfy w organizmie.

  899,00 zł 999,00 zł
    (15 s)
 • 1 629,00 zł 1 429,00 zł

  Co to masażer RF Beauty Instrument? Kierunki działania urządzenia Na czym polega technologia fal radiowych (RF)? Najmocniejszy na rynku, używany przez salony kosmetyczne oraz do użytku domowego masażer do twarzy i ciała RF Beauty Instrument. Światowa nowość dostępna tylko u nas. Najnowocześniejsza technologia zawarta w kompaktowym urządzeniu. Funkcje: radiofrekwencja, elektrostymulacja, jonofereza, światłoterapia LED, krioterapia, masaż wibroakustyczny.

  1 429,00 zł 1 629,00 zł
    (18 s)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Czym jest i na czym polega zabieg radiofrekwencji?

Radiofrekwencja to popularny zabieg ujędrniający, który w swoim działaniu wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Aby przeprowadzić terapię RF potrzebna jest specjalna aparatura z diodami przekazującymi energię w głąb skóry właściwej, co prowadzi do ogrzania tkanek podskórnych. Wywołane pobudzenie termiczne skutecznie stymuluje naturalne procesy regeneracyjne i produkcję nowych włókien kolagenowych, tym samym doprowadzając do liftingu skóry. Zabieg radiofrekwencji jest bezpieczny, ponieważ maszyny stosują bipolarne pole, dzięki któremu fale radiowe rozchodzą się równomiernie, nie niszczą okolicznych struktur, nie przegrzewają naskórka, a także nie docierają na zbyt dużą głębokość.

Jak zastąpić profesjonalne zabiegi RF w salonie?

Zabieg radiofrekwencji to podstawowa usługa niemal każdego salonu kosmetycznego. Jednak nie trzeba specjalnie udawać się do kosmetologa, by przeprowadzić radiofrekwencję. Można bowiem kupić domowe urządzenie wytwarzające fale radiowe, które uzupełni Twoją wieczorną pielęgnację w domu. Obojętnie jaki model urządzenia wybierzesz, przyniesie on równie zadowalające efekty estetyczne i lecznicze, co w salonie. Wystarczy tylko wykonywać zabieg RF według kroków zawartych w instrukcji i pamiętać o kilku podstawowych kwestiach.

Jak wykonać zabieg przy użyciu fal radiowych w domu?

Przebieg zabiegu radiofrekwencji wygląda następująco - najpierw wykonujemy pełen demakijaż twarzy lub oczyszczamy skórę na innej partii ciała, potem nakładamy specjalny żel przewodzący fale radiowe, a następnie przykładamy głowicę urządzenia kosmetologicznego na wyznaczony obszar zabiegowy. Po około 30-60 minutach przerywamy zabieg RF i usuwamy nadmiar żelu ze skóry. Dla lepszych efektów terapeutycznych zaleca się dodatkowo nałożyć krem na czystą skórę.

Jakie efekty estetyczne zapewniają fale radiowe?

Zabiegi radiofrekwencji są nazywane często liftingiem bez skalpela, ponieważ pomagają one przywrócić prawidłową jędrność wiotkiej skórze na twarzy i ciele. Co więcej oddziałuje na fibroblasty (syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego) sprawiając, że skóra odzyskuje właściwą strukturę, elastyczność, czy nawet wygładza zmarszczki i blizny. Fale radiowe są również chętnie stosowane do walki z cellulitem lub rozstępami. Albowiem przenikając przez skórę wspomagają one w rozbijaniu tkanki tłuszczowej, usprawniają mikrokrążenie i usuwają toksyny z organizmu.

Jak często można wykorzystać fale radiowe na twarz lub ciało?

Widoczne efekty można uzyskać dopiero po wykonaniu serii zabiegów RF. Zalecaną serią radiofrekwencji na twarz i ciało jest przeprowadzenie od 5 do 10 terapii w odstępnie co 10-14 dni. Ilość zabiegów z falami radiowymi zależy od indywidualnych potrzeb skóry, dlatego też należy dokładnie obserwować jej stan po każdym zabiegu.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll