OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 57,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Promocje

Bestseller

Stemple do mezoterapii mikroigłowej

Stemple do terapii mikroigłowej skóry na twarzy i ciele

Derma Stamp to profesjonalne stempelki do najpopularniejszych zabiegów odmładzających i regenerujących skórę - mezoterapii mikroigłowej. Za pomocą prostych i skutecznych narzędzi typu stempel mikronakłuwamy naskórek w celu pobudzenia jego naturalnej odbudowy, co skutkuje zwiększeniem napięcia, elastyczności, jędrności skóry i redukcją drobnych zmarszczek, przebarwień oraz blizn. W przeciwieństwie do urządzeń typu Derma Roller - stemple wyposażone są w kilkadziesiąt igieł na płaskiej powierzchni.

Aktywne filtry

Czym są stemple do mezoterapii mikroigłowej?

Stempel to niewielkich rozmiarów narzędzie kosmetyczne do domowej i jednocześnie profesjonalnej kuracji ujędrniającej, a zarazem pobudzającej procesy odnowy i regeneracji skóry. Składa się z ergonomicznej rączki i końcówki wyposażonej w sterylne mikroigły, służące do punktowego nakłuwania naskórka na wybranych częściach twarzy lub ciała. Stempelki do mezoterapii mikroigłowej mogą umożliwiać regulację długości mikroigieł, lub posiadać stałą długość. Dlatego też warto najpierw zastanowić się nad tym, jaki stempelek wybrać w zależności od danego zastosowania.

Czym się różni stempelek (Derma Stamp) od wałeczka (Derma Roller)?

Oba urządzenia przeznaczone są do popularnego zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Jeśli jednak chodzi o nakłucia to stempel wywołuje mniejsze mikrouszkodzenia na skórze, niż wałeczek. Wynika to z tego, że igły w stempelku przenikają w głąb skóry pionowo a nie pod kątem. Oprócz tego ich głębokość nakłucia znacznie zwiększają skuteczność terapii.

Korzystny wpływ mezoterapii mikroigłowej na wygląd skóry

Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczna technika mikronakłuwania skóry, którą wykonuje się za pomocą urządzeń typu Derma Stamp, Derma Roller lub Derma Pen. Umożliwiają one stymulować skórę za pomocą kontrolowanych i precyzyjnych nakłuć, tworzących mikroskopijne urazy. W efekcie można łatwiej wprowadzić skoncentrowane składniki odżywcze zawarte w kosmetyku w głąb skóry właściwej, pobudzić mikrokrążenie podskórne a przede wszystkim zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny. Do głównych efektów mikronakłuwania przy użyciu stempelka zaliczamy miejscowe wygładzanie zmarszczek i blizn, niwelowanie przebarwień, pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu czy lifting. Ponadto po zakończeniu mezoterapii mikroigłowej można zauważyć delikatne złuszczanie naskórka, co jest naturalnym wynikiem regeneracji.

Czy można użyć stempel do mikronakłuwania skóry w domu?

Oczywiście, że tak! Stemplek z tytanowymi mikroigłami jest wręcz zalecany do codziennej pielęgnacji wiotkiej skóry z pierwszymi oznakami starzenia się. Zapewnia on bezpieczną technikę mikronakłuwania naskórka, bez przerywania jego ciągłości. Bowiem wykonuje on kontrolowane przebicie skóry na zadaną głębokość, które jest niewidoczne dla gołego oka. Co więcej podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego bólu ani nie widzi się krwi. Poleca się go dla każdego bez względu na rodzaj cery, gdyż pozwala osiągnąć spektakularne efekty odmładzające.