Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Maski LED oraz lampy LED

Urządzenia typu maska/lampa LED dla kosmetologów

Maski LED oraz lampy LED stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o skórę twarzy oraz szyi, ale jednocześnie nie planuje wykonywania inwazyjnych zabiegów. Skorzystanie z takiej maski lub lampy nie łączy się z żadnymi skutkami ubocznymi, a po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Maski LED sprzyjają regeneracji naskórka.

Sama technologia polega na przenikaniu fal, które aktywują procesy biologiczne w organizmie człowieka - dlatego właśnie następuje zregenerowanie uszkodzonych elementów naskórka i ogólna poprawa wyglądu skóry szyi oraz twarzy. Maski LED i lampy LED sprawdzają się w procesie eliminacji zmarszczek i poprawie jędrności skóry. Stosowane są również w celu likwidacji widocznych oznak starzenia, a pacjenci zauważają również zmniejszenie obrzęków i opuchlizny w okolicy oczu. W przypadku masek LED i lamp LED zauważono także pozytywny wpływ spłycenia blizn, które pozostały na skórze po leczeniu trądziku oraz przebarwienia. Można skorzystać z nich również w celu ogólnego odżywienia i ukojenia skóry, która ma skłonność do podrażnień.

 • 649,00 zł 529,00 zł

  Jak działa MASKA LEDOWA - 7 KOLORÓW Jakie kolory oferuje maska? Ogólne efekty fototerapii Technologia fotolecznictwa LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry, bez jej przegrzania. 7 kolorów LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji.

  529,00 zł 649,00 zł
    (4 s)
 • 859,00 zł 599,00 zł

  Fototerapia, czyli na czym polega działanie maski LED? Działanie światłoterapii LED Wpływ poszczególnych kolorów światła w masce DERMO 7 LED MASK Najnowszej generacji maska DERMO 7 LED MASK z diodami elektroluminescencyjnymi, to wysoce skuteczne urządzenie do terapii światłem. Maska charakteryzuje się wysoką mocą oraz jasnością diod. To co wyróżnia ten model, to jego bezprzewodowa praca, bez straty na mocy diod! Maska wyposażona jest w 7 kolorów zabiegowych.

  599,00 zł 859,00 zł
    (4 s)
 • 820,00 zł 820,00 zł

  Jak działa maska ledowa? Maska LED wyposażona jest w siedem terapeutycznych kolorów Efekty fototerapii w kosmetologii Technologia fotolecznictwa LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry, bez jej przegrzania. 7 kolorów LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji, funkcja elektrostymulacji.

  820,00 zł
    (5 s)
 • 1 389,00 zł 1 269,00 zł

  Jak działa lampa LED DELUX? Jakie kolory światła oferuje lampa? Efekty fototerapii Kosmetyczna lampa ledowa do światłoterapii (7 kolorów) z wentylatorem. Lampa LED model DELUX posiada możliwość równoległej pracy przy terapii światłem oraz wentylacji dla pełnego komfortu klienta. 7 kolorów LED, wbudowany wentylator, obudowa koloru biała perła, okulary ochronne, polecana przez kosmetologów.

  1 269,00 zł 1 389,00 zł
    (7 s)
 • 2 050,00 zł 1 649,00 zł

  Jak działa LAMPA LUXLED Jakie kolory oferuje lampa? Wskazania i dzialanie terapii LED Nowoczesna lampa ledowa LUXLED to profesjonalne urządzenie do terapii światłem. Lampa wyposażona została w 7 kolorów zabiegowych: czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, żółty, jasny niebieski oraz mechanizm sekwencji multikolorów. Funkcja światłoterapii w masce LED wyposażona została w 10 poziomów mocy - natężenie światła.

  1 649,00 zł 2 050,00 zł
    (10 s)
 • 3 990,00 zł 3 690,00 zł

  Na czym polega technologia fotolecznictwa LED? Jakie kolory terapeutyczne emituje maska ledowa? Ogólne efekty fototerapii Skuteczność zabiegowa naświetlania światłem LED, porównywana jest do działania wiązki lasera. Jednakże zabiegi z wykorzystaniem fototerapii są całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, struktura komórek zostaje nienaruszona. 3 kolory LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji, funkcja elektrostymulacji, komputer - moduł sterujący, nowoczesny stojak w zestawie.

  3 690,00 zł 3 990,00 zł
    (9 s)
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Czy maski i lampy LED są potrzebne w gabinecie kosmetologicznym?

Wszelkie lampy i maski, które emitują światło LED przydadzą się w każdym gabinecie kosmetologicznym, gdyż mogą być użyte jako pojedynczy zabieg lub element terapii łączonej z innymi zabiegami upiększającymi. Stosuje się je wspomagająco w leczeniu poszczególnych schorzeń dermatologicznych czy przyśpieszenia regeneracji tkanek po inwazyjnych zabiegach. W ten właśnie sposób kosmetolodzy skracają czas rekonwalescencji po przeprowadzonym zabiegu i jednocześnie zwiększają efekty terapeutyczne, poprawiając kondycję skóry. Obecnie lampy i maski LED wykorzystuje się podczas zabiegów odmładzających i rewitalizujących przy użyciu technologii, takich jak laseroterapia, radiofrekwencja czy ultradźwięki.

Jak wygląda fototerapia światłem LED?

Fototerapia odbywa się za pomocą urządzenia emitującego światło LED o odpowiedniej długości fali. Dzięki temu pozwala ono ustawić kolor światła terapeutycznego, który powoduje określony efekt w skórze. Zazwyczaj tego rodzaju zabieg wykonuje się przy użyciu maski zakładanej prosto na twarz, bądź stojącej lampy. Niemniej jednak dziś wiele kombajnów kosmetycznych wykorzystuje dobroczynne światło LED w wybranych głowicach zabiegowych, by w trakcie przesuwania głowicy dodatkowo naświetlała opracowywany obszar zabiegowy. Światłoterapia LED to zatem popularny rodzaj zabiegu, który pozwala działać na poziomie komórkowym, przez co jesteśmy w stanie przywrócić estetyczny i młodszy wygląd.

Jakie efekty daje światło LED w kosmetologii?

Seria naświetlania światłem LED pozwala osiągnąć naprawdę dobre wyniki w odmładzaniu skóry. Albowiem dostarcza komórkom skóry energii przez diody i wspomaga proces przemian komórkowych. W rezultacie terapia uruchamia procesy naprawcze organizmu, dotlenia komórki oraz zwiększa produkcję kolagenu, co prowadzi do widocznej poprawy kondycji skóry. To jednak nie wszystko, ponieważ efekty terapeutyczne dość mocno zależą od ustawionego koloru światła LED. Mianowicie światło czerwone świetnie radzi sobie w terapii anti-aging, poprawia elastyczność i sprężystość skóry, redukuje zmarszczki i przebarwienia. Z kolei niebieski kolor posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne a zielony przyśpiesza gojenie się ran, hamuje produkcję melaniny i wykazuje działanie neutralizujące.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll