OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 1 667,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Kolor

Kolor

rodzaj

rodzaj

Promocje

Bestseller

Skóra sucha

Urządzenia do suchej skóry

Posiadanie skóry suchej wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami. Przede wszystkim – konieczne jest jej ciągłe nawilżanie, gdyż w przeciwnym wypadku jesteśmy narażeni na podrażnienia i zaczerwienienia. Dochodzi do tego także stres związany z pojawiającymi się obawami co do swojego wyglądu i często również ból - sucha skóra pęka i jest bardzo wrażliwa na dotyk. Wszystko to powinno skłonić nas do szukania różnych sposobów walki z tym problemem.

Wszelkiego rodzaju urządzenia do skóry suchej mają jedno zadanie - nawilżyć i odżywić skórę. Nie może być to jednak tylko powierzchowne działanie, gdyż problem bardzo szybko powróci. Wszelkie substancje muszą wniknąć głęboko w skórę, dzięki temu regenerują i poprawiają jej wygląd. W tym celu warto skorzystać ze specjalnego masażera lub mezoterapii czy infuzji tlenowej. W momencie, gdy chcemy pozbyć się problemu na długi czas zalecane jest regularne stosowanie urządzeń, za pomocą których będziemy wprowadzać produkty kosmetyczne w głębsze warstwy skóry. 

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej
  • -10,00 zł

Dermo Pins - Oryginalna ampułka z igłami do mezoterapii mikroigłowej

55,00 zł 65,00 zł

Oryginalny Dermo-Pins jest pierwszym na świecie urządzeniem typu mikro-pin (mezoterapia mikroigłowa). DERMO-PINS to urządzenie składające się z aplikatora, który posiada 20 mikroigiełek ze zintegrowanym dozownikiem, do którego wlewamy płynny kosmetyk. Dostępne długości igieł: 0,2mm, 0,5mm, 1,0mm i 1,5mm.

ZALECANY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY PRZED GŁĘBSZĄ MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ ORAZ DO PODTRZYMANIA EFEKTÓW.