OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 12,00 zł - 60 895,00 zł

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Lasery

Urządzenia typu laser do użytku profesjonalnego

W naszym sklepie znajdziesz niezbędne produty i urządzenia wykorzystywane przy zabiegach laseroterapii tylko do profesjonalnego użytku dla kosmetologów. Podczas pracy z urządzeniami laserowymi należy zachować szczególną ostrożność ze względu na właściwości lasera, dlatego też oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo dla pacjenta i osoby wykonującej zabieg.

U nas odkryjesz profesjonalne urządzenia laserowe o wysokiej skuteczności do usuwania wszelkich zmian naczynowych (rozszerzonych naczynek, pajączków i żylaków) czy tatuażu i makijażu permanentnego dla gabinetu kosmetologicznego. Warto także zapoznać się z ofertą urządzenia z nowoczesną technologią pikosekundowej emitowanej wiązki lasera, przeznaczoną do nieablacyjnego resufacingu i peelingu węglowego "Black Doll".

Aktywne filtry

Maska pasta do laserowego peelingu węglowego 80ml

89,00 zł

Peeling węglowy stosowany na skórze twarzy, szyi i dekoltu to bardzo skuteczna metoda dająca efekt odświeżenia, regeneracji, poprawy kolorytu, spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych.

Peeling węglowy jest jedną z bardziej skutecznych i jednocześnie bezpiecznych metod odmładzania i odświeżania skóry.

Chłodziarka zabiegowa Dermo Cooler Professional, chłodzenie zimnym powietrzem

17 000,00 zł

Chłodziarka zabiegowa DERMO COOLER PROFESSIONAL jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL, zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi. Skutecznie zniweluje odczucia bólowe związane z zabiegami iniekcyjnymi, mezoterapią igłową, mikroigłową oraz radiofrekwencją frakcyjną i zabiegami z wykorzystaniem peelingów i kwasów.

Rezultatem tej techniki jest większy komfort pacjenta, co pozwala na stosowanie większych energii dla bardziej efektywnych i szybszych zabiegów laserowych. Dodatkowo powoduje skrócony okres rekonwalescencji i minimalizuje efekty uboczne, a także znosi ból podczas zabiegów iniekcyjnych.

Laser multifunkcyjny Redender - zaawansowana technologia IPL, E-LIGHT, SHR

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Laser REDENDER © to obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser wielofunkcyjny w swojej klasie. Jego wyjątkowość polega na wysokiej mocy działania w połączeniu z unikalną technologią potrójnej fali (pozwala na regulowanie długości dostarczanego impulsu w 3 zakresach (seria impulsów) podczas jednego zabiegu), co pozwala na przeprowadzenie kompleksowej i niezwykle skutecznej terapii w technologii E-LIGHT, SHR oraz IPL.

 • kolorowy ekran 10,4 cala,
 • czuły panel dotykowy,
 • polskie menu w urządzeniu,
 • sprawdzona skuteczność w naszej klinice,
 • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
 • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
 • w zestawie dedykowany stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa.

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Redender posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Laser PICOLUX 4 - ND:YAG Q-SWITCH Pikosekundowy

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Laser PICOLUX 4 to innowacyjny laser ND:YAG typu Q-Switch pracujący w trybie pikosekundowym. Laser PICOLUX 4 przeznaczony jest do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, zmian pigmentacyjnych, nieablacyjnego resurfacingu do zabiegu peelingu węglowego, a także do usuwania zmian grzybiczych paznokci, usuwania drobnych naczyń krwionośnych oraz usuwania blizn i rozstępów.

Dzięki najnowocześniejszej technologii pikosekundowej emitowanej wiązki lasera, zabieg przeprowadzony zostaje szybko oraz wspomaga w ograniczeniu odczuwania bólu. Cena urządzenia zawiera profesjonalne szkolenie z metodyki zabiegowej przeprowadzane w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (przez mgr kosmetologii).

Laser naczyniowy Luxor Beauty Laser 980 nm ze szkoleniem

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego.

 • urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe,
 • sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie,
 • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
 • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
 • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa!

Okulary ochronne do laseroterapii - szerokie zastosowanie kosmetyczne - Lux Premium Vision

599,00 zł

Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%.

Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +. EN 207.

W przypadku tego towaru, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Dostępne rodzaje laserów do użytku profesjonalnego w gabinecie kosmetycznym

W naszej szerokiej ofercie urządzeń profesjonalnych nie zabrakło laserów, gdyż ze względu na swoje działanie są obecnie jedną z najskuteczniejszych form zabiegów w terapii blizn, znamion, zmian naczyniowych, zmian pigmentacyjnych, usuwania owłosienia, tatuażu, makijażu permanentnego czy odmładzania skóry. Do laseroterapii przygotowaliśmy oryginalny sprzęt stworzony w oparciu o nasze 16-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej:

Jaki laser wybrać do usuwania zmian naczyniowych?

Wszelkie zmiany naczyniowe można dziś usunąć laserem diodowym, który ma bardzo dobrą przenikalność zakresu fal w głąb skóry. Nasz opracowany aparat Luxor Beauty Laser o długości fali 980 nm idealnie nadaje się do zamykania naczynek i innych czynności, przywracających utraconą estetykę. Warto podkreślić, że potrafi zamknąć nawet głęboko umiejscowione rozszerzone naczynka na twarzy lub ciele. Wynika to z tego, że wykorzystuje głowicę zabiegową wyposażoną w połączenie światłowodowe i fale podczerwone. Naświetlając miejsce zabiegowe powodujemy obkurczenie i zamknięcie naczynka, przy czym nie uszkadzamy otaczającej go skóry. Precyzja aparatu Luxor jest zaprawdę niesamowita, a w przypadku niwelowania rumienia czy trądziku można użyć inną końcówkę zabiegową do emitowania rozproszonego światła laserowego. Oprócz zamykania i usuwania zmian naczyniowych można eliminować nim inne problemy takie jak teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste, rubinowe i płaskie, malformacje naczyniowe, wenektazje, a także drobne żylaki.

Profesjonalne lasery do zabiegów odmładzających i innych ważnych terapii

Laseroterapia daje najbardziej naturalne efekty przy zabiegach odmładzających, gdyż z jej pomocą można rozjaśnić przebarwienia, zamknąć naczynka, niwelować blizny, ujędrnić skórę, wygładzić zmarszczki i linie, a także usunąć niechciane owłosienie. Laser tworzy wiązkę światła o konkretnej długości fali, która precyzyjnie trafia w źródło problemu oddziałując na znajdujące się w skórze substancje, w tym przede wszystkim chromofory. W ten sposób dochodzi do efektu fototermicznego i uszkodzenia poszczególnych tkanek. Z tej racji urządzenia laserowe mają tak szerokie zastosowanie w kosmetologii estetycznej.

Na szczególną uwagę laser multifunkcyjny Redender i pikosekundowy PICOLUX - oba można wykorzystać do zabiegów odmładzających, lecz ich popularność wynika również z innych przydatnych funkcji. Mianowicie pierwszy z nich umożliwia przeprowadzić kompleksową terapię w technologii E-LIGHT, SHR i IPL - dzięki czemu sprawdza się w depilacji, usuwania trądziku i przebarwień oraz terapii rumienia. Z kolei druga maszyna emitująca laser w pikosekundach doskonale radzi sobie z usuwaniem tatuażu, makijażu permanentnego, zmian pigmentacyjnych, zmian grzybicznych, blizn, rozstępów, nieablacyjnym resurfacingiem i peelingiem węglowym.