Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Mezoterapia igłowa

Urządzenia do mezoterapii igłowej dla kosmetologów

Aby uzyskać długotrwały efekt zabiegowy warto skorzystać z naturalnej metody zabiegowej - mezoterapii igłowej. Zapewnia ona szybką i skuteczną regenerację, poprawę wyglądu oraz odmłodzenie skóry. Zabieg może być wykonywany na niemal każdym obszarze ciała, najczęściej stosowany jest na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i skórze głowy. Celem mezoterapii igłowej jest dostarczenie skórze składników aktywnych o właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Do jego głównych efektów zabiegowych zaliczamy regenerację, ujędrnianie skóry, wygładzanie zmarszczek i redukcje niedoskonałości.

Dla kosmetyczek, kosmetologów i lekarzy zalecamy stosować oryginalny produkt Mesotherapy Gun Autoderm przeznaczony wyłączenie do użytku profesjonalnego. To jeden z niewielu wysokiej jakości pistoletów kosmetologicznych, który wyposażony jest w komputerowy system programowania konfiguracji zabiegu, co pozwala na bardzo precyzyjne wprowadzanie preparatu za pomocą igły.

 • 25,00 zł 25,00 zł

  Wymienne kartridże do pistoletu Autoderm Mesotherapy Gun. Do wyboru głowice 5-igłowe oraz 9-igłowe. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Autoderm Mesotherapy Gun.

  25,00 zł
 • 3 999,00 zł 3 999,00 zł

  Jak działa MESOTHERAPY GUN AUTODERM? Zalety urządzenia MESOTHERAPY GUN AUTODERM Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem pistoletu do mezoterapii Mezoterapia igłowa to naturalna metoda zapewniająca długotrwały efekt zabiegowy, efekty widoczne są już po pierwszej terapii. Dla długotrwałych efektów zalecana jest seria zabiegów wykonywanych w odstępach 1-2 tygodni.  Dostępność natychmiastowa!

  3 999,00 zł
    (5 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll