Informacje

Producenci

Opinie klientów

Endermologia

Urządzenia do endermologii dla kosmetologów

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia do gabinetów kosmetologicznych, które wykorzystuje się przy zabiegach endermologii czyli masażu próżniowego. Wysokiej jakości sprzęt do endermologii oddziałuje na tkankę skóry i pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz produkcję włókien kolagenowych. Niezbędne urządzenia do gabinetu kosmetycznego stosuje się w terapiach odchudzających, usuwających cellulit czy modelujących sylwetkę. Masaż próżniowy jest idealny dla problematycznych partii ciała dotkniętych cellulitem.

Kosmetyczkom i kosmetologom szczególnie polecamy do zabiegu endermologii MasterForm Expert - kombajn modelujący sylwetkę, w którym zastosowano najnowsze i zaawansowane technologie o najskuteczniejszych parametrach zabiegowych.

 • 45,00 zł 39,00 zł
  Nowy

  Kombinezon wielokrotnego użytku do profesjonalnych zabiegów wyszczuplających i ujędrniających w kolorze białym. Dostępne rozmiary S/M, L, XL oraz XXL .

  39,00 zł 45,00 zł
 • 12 000,00 zł 9 900,00 zł

  Co to jest MasterForm Expert? Efekty zabiegów urządzeniem MasterForm Expert Zastosowane technologie w urządzeniu MasterForm Expert Urządzenie kosmetologiczne MasterForm Expert to endermologia, fale radiowe, masaż próżniowy, liposukcja ultradźwiękowa i podczerwień w jednym urządzeniu. multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz , masaż próżniowy (endomasaż), liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz , promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień). Cena zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa

  9 900,00 zł 12 000,00 zł
    (9 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll