OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 16 179,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Promocje

Bestseller

Endermologia

Urządzenia do endermologii dla kosmetologów

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia do gabinetów kosmetologicznych, które wykorzystuje się przy zabiegach endermologii czyli masażu próżniowego. Wysokiej jakości sprzęt do endermologii oddziałuje na tkankę skóry i pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz produkcję włókien kolagenowych. Niezbędne urządzenia do gabinetu kosmetycznego stosuje się w terapiach odchudzających, usuwających cellulit czy modelujących sylwetkę. Masaż próżniowy jest idealny dla problematycznych partii ciała dotkniętych cellulitem.

Kosmetyczkom i kosmetologom szczególnie polecamy do zabiegu endermologii MasterForm Expert - kombajn modelujący sylwetkę, w którym zastosowano najnowsze i zaawansowane technologie o najskuteczniejszych parametrach zabiegowych.

Aktywne filtry

MasterForm Expert - urządzenie do endomasażu, RF, liposukcji ultradźwiękowej, IR

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Urządzenie kosmetologiczne MasterForm Expert to endermologia, fale radiowe, masaż próżniowy, liposukcja ultradźwiękowa i podczerwień w jednym urządzeniu.

  • multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz,
  • masaż próżniowy (endomasaż),
  • liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz,
  • promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień).

Cena zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Szkolenie w naszej klinie lub w gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa!

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Masterform Expert posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg modelujący i wyszczuplający sylwetkę, który jest niezwykle popularny wśród klientów salonów kosmetycznych. Polega na wykorzystaniu zaawansowanej aparatury zasysającej fałdy skóry pod wysokim ciśnieniem, przez co określany jest jako masaż próżniowy. Maszyny do endermologii wyposażone są w głowice zabiegowe, które przykłada się do naskórka w wyznaczonym miejscu na ciele. W ten sposób wybrana głowica wywiera nacisk na skórę, działa na tkankę łączną i jednocześnie może przekazywać energię z dodatkowej funkcji ultradźwięków czy fal radiowych. Każda procedura endomasażu może różnić się w zależności od rodzaju maszyny zabiegowej i zastosowanej w niej technologii.

Na jakie problemy pomaga endermologia?

Zabieg endermologii jest idealny dla każdej osoby marzącej o szczupłej i zgrabnej sylwetce, gdyż intensywny masaż próżniowy zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej, co przyczynia się do znacznej utraty centymetrów w obwodzie ciała. To jednak nie wszystko, a mianowicie endermologia jest szeroko stosowana w kosmetologii. Przede wszystkim znajduje zastosowanie w walce z cellulitem, rozstępami, zmarszczkami, wiotką skórą, stanami zapalnymi, obrzękami pooperacyjnymi, zastojami limfatycznymi, utratą owalu twarzy, rozszerzonymi porami skórnymi, workami pod oczami czy innymi oznakami procesu starzenia.

Czy strój do endermologii jest konieczny?

Endomasaż przy bezpośrednim kontakcie ze skórą może szczypać, drapać, zaciągać włoski i powodować dyskomfort, wskutek zasysania fałdu skórnego. Dlatego też dzisiaj zabiegi endermologii wykonuje się przy użyciu specjalnego kombinezonu, który ma za zadanie chronić skórę przed urazami mechanicznymi i odczuwaniem bólu. Poza tym, strój do endermologii zwiększa higienę i komfort wykonywania zabiegu, ponieważ jego powierzchnia zapewnia płynniejszy ruch głowicy po powierzchni ciała.

Oczywiście nie we wszystkich zabiegach endermologii jest on potrzebny, bowiem w niektórych terapiach wystarczy zastosować odpowiednie preparaty, zapewniające dobry poślizg do pracy z głowicą zabiegową. Wszystko zależy od zasad gabinetu lub salonu kosmetycznego. Dla kosmetologów chcących spełnić oczekiwania swoich klientów polecamy nasz kombinezon do masażu z grubszej przędzy, dzięki czemu jest mniej przezroczysty.