OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 80,00 zł - 1 667,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Infuzja tlenowa

Domowe urządzenia kosmetologiczne do infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna i skuteczna metoda odmładzania i regeneracji skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Wprowadza substancje aktywne głęboko w skórę.

Aktywne filtry

Compact Air to małego rozmiaru urządzenie do użytku domowego i profesjonalnego z dobrymi opiniami od użytkowników Compact Air to małego rozmiaru urządzenie do użytku domowego i profesjonalnego z dobrymi opiniami od użytkowników
 • -800,00 zł

Bezprzewodowa infuzja tlenowa - Compact Air

1 250,00 zł 2 050,00 zł

Compact Air to urządzenie kosmetologiczne do kompaktowej infuzji tlenowej do twarzy. Obudowa urządzenia zbudowana jest ze stali nierdzewnej.

 • zabiegi infuzji tlenowej na twarzy i skórze głowy,
 • nowoczesne urządzenie z dziedziny anti-ageing,
 • dogłębne nawilżenie twarzy,
 • nowe technologie pozwalające uzyskać jeszcze lepsze efekty,
 • proste w użyciu i poręczne urządzenie.
Omega Injection Original to urządzenie do wytwarzania czystego tlenu podczas zabiegu Omega Injection Original to urządzenie do wytwarzania czystego tlenu podczas zabiegu
 • -500,00 zł

Infuzja tlenowa Omega Injection Original

1 550,00 zł 2 050,00 zł

Infuzja tlenowa - Omega Injection. Urządzenie do infuzji tlenowej Omega Injection to nowoczesny aparat wytwarzający czysty tlen generowany do tłoczenia substancji aktywnych w głąb skóry.

 • zabiegi infuzji tlenowej na twarzy i skórze głowy,
 • nowoczesne urządzenie z dziedziny anti-ageing,
 • dogłębne nawilżenie twarzy,
 • nowe technologie pozwalające uzyskać jeszcze lepsze efekty,
 • proste w użyciu i poręczne urządzenie.
Bezprzewodowe urządzenie z najlepszymi opiniami do infuzji tlenowej - Pill Infusion Original Bezprzewodowe urządzenie z najlepszymi opiniami do infuzji tlenowej - Pill Infusion Original
 • -400,00 zł

Pill Infusion - bezprzewodowa infuzja tlenowa z najmocniejszym generatorem ciśnienia

989,00 zł 1 389,00 zł

Infuzja tlenowa PILL INFUSION to najnowsze osiągnięcie urządzeń do bezprzewodowej terapii tlenowej, która umożliwia wprowadzanie w skórę skoncentrowanych składników aktywnych bez względu na konsystencję, co było dotychczas niemożliwe do osiągnięcia!

Urządzenie charakteryzuje nie tylko nowoczesny design, ale i najmocniejszy, zaawansowany generator ciśnienia, który umożliwia pracę w 2 trybach mocy.

Przenośny mini nawilżacz zachowuje na dłużej młody wygląd skóry Przenośny mini nawilżacz zachowuje na dłużej młody wygląd skóry
 • -100,00 zł
 • Brak na stanie

Nawilżacz do twarzy Nano Spray aplikacja kosmetyków

99,00 zł 199,00 zł

Przenośny nawilżacz - aplikator płynnych kosmetyków do skóry NANO SPRAY to idealne urządzenie dla osób dbających o zdrowy i piękny wygląd. Urządzenie NANO SPRAY możesz zabrać ze sobą do pracy, jest poręczny, a jego gustowny design ozdobi każde stanowisko pracy.

Infuzja tlenowa co to za zabieg?

Twoja skóra potrzebuje odświeżenia, nawilżenia i wygładzenia? W takim razie zabieg infuzji tlenowej jest właśnie dla Ciebie! Infuzja tlenowa to prosta i nieinwazyjna terapia, która polega na wtłaczaniu składników odżywczych w głąb skóry właściwej za pomocą hiperbarycznego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem. W tym celu kosmetolodzy do zabiegów wykorzystują specjalne urządzenia, generujące czysty tlen i ciśnienie. Dzięki temu rozpylona dawka substancji w postaci mgiełki efektywnie wnika do głębokich warstw, aktywując metabolizm i dotlenienie komórek skóry.

Co daje zabieg infuzji tlenowej w salonie i domu?

Dostarczenie wysokostężonego tlenu ma szerokie korzyści dla zdrowia i wyglądu skóry, a mianowicie infuzja tlenowa wpływa pozytywnie na stan energetyczny komórek, system obronny na poziomie komórkowym, przyśpiesza naturalne procesy odnowy (gojenie się ran), zauważalnie poprawia napięcie, elastyczność i jędrność, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, zwiększa nawilżenie, stymuluje mikrokrążenie, ujednolica koloryt, przywraca blask, wygładza zmarszczki, zapobiega wypadaniu włosów, czy nawet wspomaga leczyć zmiany trądzikowe. Wszystkie efekty można tak naprawdę uzyskać nie tylko w salonie u kosmetyczki, ale także samodzielnie wykonując infuzję tlenową w domu. Wystarczy tylko posiadać urządzenie kosmetyczne do infuzji tlenowej, z którego korzystają kosmetolodzy w swoich gabinetach. Czy to możliwe? Oczywiście, terapia tlenowa jest na tyle bezpieczna, że aparaty do infuzji tlenowej są dostępne do kupienia dla zwykłych osób.

Domowa infuzja tlenowa jak u kosmetyczki

Do domowej infuzji tlenowej możesz wybrać profesjonalny sprzęt z generatorem czystego tlenu i ciśnienia (Omega Injection Original, Pill Infusion czy Compact Air) lub mniej zaawansowany aparat w postaci nawilżacza do twarzy Nano Spray do codziennej aplikacji kosmetyków w płynie, który można zabierać ze sobą w wszędzie. Jednakże dla osób ze skórą widocznie niedotlenioną, odwodnioną, podrażnioną, szarą, pozbawioną blasku i pierwszymi oznakami starzenia się polecamy wybrać urządzenie, należące do pierwszego rozwiązania. Albowiem posiadają one silniejsze działanie, niż mgła wodna. Ponadto dzięki nim przeprowadzisz krok po kroku identyczny zabieg infuzji tlenowej jak w salonie kosmetycznym, a jego efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu.

Jak często powinno się przeprowadzać infuzję tlenową?

Ogólnie rzecz biorąc efekty zabiegowe infuzji tlenowej zależne są od rodzaju preparatu kosmetycznego i stanu cery pacjentki. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć, że skóra nabiera zdrowszego wyglądu - jest bardziej napięta, wygładzona, nawilżona i promienna. Większą skuteczność otrzymamy po serii zabiegów około 6 terapii (raz na tydzień). Warto podkreślić, że terapię tlenową powinno się powtarzać co jakiś czas, aby podtrzymać uzyskane efekty. Stąd też zaleca się później wykonywać infuzję tlenową co 1-2 miesiące.