Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

RF próżniowy mikroigłowy

Urządzenia do RF mikroigłowego próżniowego dla kosmetologów

Połączenie jednocześnie technologii mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej dają spektakularne efekty zabiegowe w medycynie estetycznej. Wzrost zainteresowania lekarzy, kosmetyczek i kosmetologów radiofrekwencją mikroigłową jest ogromne, dlatego też oferujemy oryginalne i najwyższej jakości urządzenia do profesjonalnych zabiegów w gabinecie. Do nieinwazyjnego termoliftingu 3D skóry szczególnie polecamy sprzęt Indermo Radiofrequency Microneedling, który dodatkowo wykorzystuje technologię podciśnienia - vaccum.

Urządzenia dla kosmetologów do zabiegów RF próżniowy mikroigłowy w rezultacie pomagają zwiększyć jędrność i gęstość naskórka, a przede wszystkim odmłodzić struktury skóry. Możliwe jest także skuteczne pozbycie się zmarszczek, blizn i rozstępów. Gwarantuje bardzo dobre efekty odmładzające już po jednym zabiegu.

 • 69,00 zł 69,00 zł
  Nowy

  Co to jest i jak działa Indermo Radiofrequency Microneedling? Wymienne katridże (jednorazowe, wyposażone w igły) Radiofrekwencja mikroigłowa to stosunkowo nowa technologia w medycynie estetycznej. Technologie mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej znane są i wykorzystywane od wielu lat, lecz jako odrębne technologie zabiegowe. Wymienne Kartridze do Indermo Radiofrequency Microneedling . Dostępne głowice:10-igłowe, 25 -igłowe, 64- igłowe oraz głowice NANO.

  69,00 zł
 • Próżniowy RF mikroigłowy - urządzenie VRF MICRON to najnowocześniejsza technologia zabiegowa, polegająca na połączeniu aż 3 technologii terapeutycznych: mikronakłuwania, fal radiowych, podciśnienia (vacuum). Szkolenie w naszym lub Państwa gabinecie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver. Certyfikat imienny. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa.

    (9 s)
 • Co to jest i jak działa Indermo Radiofrequency Microneedling? Wymienne katridże (jednorazowe, wyposażone w igły) Efekty zabiegowe PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Radiofrekwencja mikroigłowa to stosunkowo nowa technologia w kosmetologii estetycznej. Technologie mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej znane są i wykorzystywane od wielu lat, lecz jako odrębne technologie zabiegowe. Jednak dopiero kilka lat temu koreański lekarz dermatolog skonstruował urządzenie, które wykorzystuje obie te technologie jednocześnie. Bardzo szybko okazało się, że to połączenie w kosmetologii estetycznej daje spektakularne efekty zabiegowe. Wzrost zainteresowania lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek tą technologią jest ogromny, dzieje się tak, ponieważ jest to metoda niezwykle skuteczna, bezpieczna i pozwalająca uzyskać spektakularne efekty już po jednym zabiegu. Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Indermo® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

    (11 s)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

RF mikroigłowy co to takiego?

RF mikroigłowy to profesjonalny zabieg łączący dwie technologie - mezoterapii mikroigłowej i radiofrekwencji. Jego działanie bazuje na mikronakłuwaniu skóry i jednocześnie przekazywaniu energii cieplnej komórkom poprzez fale radiowe, dzięki czemu stymuluje się naturalne procesy odnowy i produkcję włókien kolagenowych. Oprócz tego przyśpieszamy krążenie krwi, co pozwala dotlenić komórki a kontrolowane mikrouszkodzenia sprawiają, że aplikowane substancje zawarte w kosmetykach lepiej wchłaniają się podczas zabiegu.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest przeprowadzana za pomocą specjalnej maszyny, która posiada głowicę z wymiennymi kartridżami mikroigłowymi. Igły w kartridżu pełnią funkcję mikroelektrod dla fali radiowej bipolarnej generowanej przez urządzenie. Co więcej często takie maszyny są dodatkowo wzbogacone o funkcję podciśnienia do zasysania fałdu skórnego, aby głowica prawidłowo przylegała do obszaru zabiegowego. To pozwala igłom z łatwością wbić się na ustaloną głębokość, nawet przy wiotkiej skórze.

Zalety zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Zabieg zwany radiofrekwencją mikroigłową należy do skutecznych sposobów leczenia skóry metodą nieinwazyjną, ponieważ pozwala pozytywnie wpływać na głębiej położone warstwy, powodując mikroskopijne uszkodzenia na powierzchni naskórka. W ten sposób nie tylko przesyła fale radiowe za pomocą głowicy, ale też zwiększa wchłanianie substancji czynnych przez skórę. Warto zaznaczyć, że mikroigły wchodzą gładko w skórę bez wstrząsów i nie powodują krwawienia ani bólu podczas wykonywania procedury zabiegowej.

Tego rodzaju zabieg umożliwia otrzymać dwa rodzaje efektów, a mianowicie takie, które są widoczne od razu po terapii lub uaktywniają się z czasem. Do najpopularniejszych wyników radiofrekwencji mikroigłowej zalicza się:

 • lifting,
 • wygładzenie blizn, zmarszczek i drobnych linii,
 • redukcja cellulitu i rozstępów,
 • zmniejszenie porów skórnych,
 • poprawa kolorytu,
 • przywrócenie blasku,
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
 • działanie anty-aging,
 • zapobieganie nadpotliwości.

Jak wygląda skóra po zabiegu RF mikroigłowy?

Jak wcześniej wspomniano podczas zabiegu tworzone są kontrolowane niewielkie uszkodzenia na skórze, które nie są widoczne dla ludzkiego oka. Jedynie może pojawić się delikatna opuchlizna, utrzymująca się przez około 2 dni. Natomiast po 2 dniach skóra staje się bardziej napięta i jędrniejsza, dzięki czemu daje się zauważyć szczuplejszy owal twarzy, gładszą cerę oraz młodszy wygląd, na skutek przebudowania tkanki. Wykonując serię zabiegu RF mikroigłowy można zatem z łatwością wygładzić głębsze zmarszczki i blizny.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll