Informacje

Producenci

Opinie klientów

RF próżniowy mikroigłowy

Urządzenia do RF mikroigłowego próżniowego dla kosmetologów

Połączenie jednocześnie technologii mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej dają spektakularne efekty zabiegowe w medycynie estetycznej. Wzrost zainteresowania lekarzy, kosmetyczek i kosmetologów radiofrekwencją mikroigłową jest ogromne, dlatego też oferujemy oryginalne i najwyższej jakości urządzenia do profesjonalnych zabiegów w gabinecie. Do nieinwazyjnego termoliftingu 3D skóry szczególnie polecamy sprzęt Indermo Radiofrequency Microneedling, który dodatkowo wykorzystuje technologię podciśnienia - vaccum.

Urządzenia dla kosmetologów do zabiegów RF próżniowy mikroigłowy w rezultacie pomagają zwiększyć jędrność i gęstość naskórka, a przede wszystkim odmłodzić struktury skóry. Możliwe jest także skuteczne pozbycie się zmarszczek, blizn i rozstępów. Gwarantuje bardzo dobre efekty odmładzające już po jednym zabiegu.

 • 19 500,00 zł 19 500,00 zł

  Próżniowy RF mikroigłowy - urządzenie VRF MICRON to najnowocześniejsza technologia zabiegowa, polegająca na połączeniu aż 3 technologii terapeutycznych: mikronakłuwania, fal radiowych, podciśnienia (vacuum). Szkolenie w naszym lub Państwa gabinecie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver. Certyfikat imienny. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa.

  19 500,00 zł
    (9 s)
 • 24 900,00 zł 21 900,00 zł
  Nowy

  Co to jest i jak działa Indermo Radiofrequency Microneedling? Wymienne katridże (jednorazowe, wyposażone w igły) Efekty zabiegowe Radiofrekwencja mikroigłowa to stosunkowo nowa technologia w medycynie estetycznej. Technologie mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej znane są i wykorzystywane od wielu lat, lecz jako odrębne technologie zabiegowe. Jednak dopiero kilka lat temu koreański lekarz dermatolog skonstruował urządzenie, które wykorzystuje obie te technologie jednocześnie. Bardzo szybko okazało się, że to połączenie w medycynie estetycznej daje spektakularne efekty zabiegowe. Wzrost zainteresowania lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek tą technologią jest ogromne, dzieje się tak, ponieważ jest to metoda niezwykle skuteczna, bezpieczna i pozwalająca uzyskać spektakularne efekty już po jednym zabiegu.

  21 900,00 zł 24 900,00 zł
    (11 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll