Informacje

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja – dwuetapowy zabieg złuszczania i odżywiania

 

Decydując się na mikrodermabrazję, trzeba odpowiednio dobrać urządzenie, a także końcówkę ssącą, dzięki czemu nie dojdzie do uszkodzenia naskórka. Oferowane przez nas profesjonalne sprzęty doskonale przygotowują skórę do wprowadzania substancji aktywnych w drugim etapie zabiegu. Można skorzystać z odkurzacza do wągrów i zaskórników, który dzięki sile ssącej pozwala pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń zatykających pory i blokujących wnikanie substancji odżywczych. Urządzenie do mikrodermabrazji może być wyposażone w jedną z kilku końcówek ssących, dostosowanych do grubości i wrażliwości skóry. Postępując zgodnie z zaleceniami producenta, taki zabieg można wykonać również w domowym zaciszu. Oczywiście dostępne w naszej ofercie produkty rekomendujemy także do użytku profesjonalnego. Tarcza z kryształkami tlenku glinu o najmniejszej sile ssącej będzie odpowiednia dla skóry bardzo wrażliwej. W naszej ofercie znajdą Państwo również wymienne końcówki, które potrzebne będą do wykonywania kolejnych zabiegów.     

 

 • Zestaw 5szt. filtrów i 2 szt. uszczelek do urządzenia Dermo Vacuum. 

  5,00 zł
 • 229,00 zł 199,00 zł

  OFERUJEMY PAŃSTWU NOWOCZESNE URZĄDZENIE DO BEZBOLESNEGO I GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA SKÓRY ORAZ PERMANENTNEJ ODNOWY BIOLOGICZNEJ SKÓRY   Urządzenie  DERMO VACUM  idealnie nadaje się dla osób które pragną uzyskać nieskazitelnie piękną skórę.

  199,00 zł 229,00 zł
    (15 s)
 • 590,00 zł 550,00 zł
  Nowy

  Urządzenie Nanopen spełnia warunki ustawy o zakazie przerywania ciągłości naskórka wchodzącej w życie wiosną 2020 r. Jest przeznaczone do legalnego i bezpiecznego użytkowania w salonach kosmetycznych oraz warunkach domowych Nasza autorska metoda zabiegu  Nanobrazji  stała się niezwykle pożądaną i popularną metodą złuszczania i odżywiania skóry w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Przy zakupie urządzenia Nanopen Light Original otrzymasz  szkolenie  z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z wykorzystaniem najnowszej Technologii Nano oraz  kartę zabiegową  (tylko dla użytkowników profesjonalnych) Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego.

  550,00 zł 590,00 zł
    (19 s)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Scroll