OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 525,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja – dwuetapowy zabieg złuszczania i odżywiania

Decydując się na mikrodermabrazję, trzeba odpowiednio dobrać urządzenie, a także końcówkę ssącą, dzięki czemu nie dojdzie do uszkodzenia naskórka. Oferowane przez nas profesjonalne sprzęty doskonale przygotowują skórę do wprowadzania substancji aktywnych w drugim etapie zabiegu. Można skorzystać z odkurzacza do wągrów i zaskórników, który dzięki sile ssącej pozwala pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń zatykających pory i blokujących wnikanie substancji odżywczych.

Urządzenie do mikrodermabrazji może być wyposażone w jedną z kilku końcówek ssących, dostosowanych do grubości i wrażliwości skóry. Postępując zgodnie z zaleceniami producenta, taki zabieg można wykonać również w domowym zaciszu. Oczywiście dostępne w naszej ofercie produkty rekomendujemy także do użytku profesjonalnego. Tarcza z kryształkami tlenku glinu o najmniejszej sile ssącej będzie odpowiednia dla skóry bardzo wrażliwej. W naszej ofercie znajdą Państwo również wymienne końcówki, które potrzebne będą do wykonywania kolejnych zabiegów.

Aktywne filtry

Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego
  • -40,00 zł

Nanopen Light Original - urządzenie do Nanobrazji

605,00 zł 645,00 zł

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku.

Przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.

Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

Dermo Vacuum - odkurzacz do zaskórników i wągrów, mikrodermabrazja diamentowa

249,00 zł

Nowoczesne urządzenia do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry oraz permanentnej odnowy biologicznej skóry. Urządzenie DERMO VACUUM idealnie nadaje się dla osób, które pragną uzyskać nieskazitelnie piękną skórę. Stosowane do peelingu mechanicznego - mikrodermabrazji diamentowej a także do usuwania zaskórnikó

Czym jest zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja to zabieg złuszczający warstwę rogową naskórka, który przeprowadza się za pomocą specjalnej głowicy zakończonej końcówką wykonaną z kryształków diamentu lub korundu. Przesuwanie twardej końcówki po skórze gwarantuje intensywniejsze ścieranie i pracę na zadanej przez użytkownika głębokości, dlatego też należy do grupy mechanicznych mikropeelingów skóry. Do zabiegów mikrodermabrazji zalicza się także oddziaływanie wodno-tlenowe, czyli aplikację strumienia wody ze sprężonym powietrzem, w wyniku czego usuwane zostają martwe komórki i jednocześnie schładza się skórę.

Do czego służy mikrodermabrazja?

Peeling metodą mechaniczną pozwala uzyskać rewelacyjne efekty zarówno estetyczne, jak i lecznicze utrzymujące się na skórze znacznie dłużej, niż po innym delikatniejszym peelingu np. kawitacyjnym. Z tej racji regularne złuszczanie skóry jest dziś niezwykle popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych i domu. Albowiem wspomaga dogłębnie oczyścić skórę, usunąć i hamować rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie wyprysków, ograniczyć łojotok, wyeliminować zaskórniki, zmniejszyć rozszerzone pory, ujednolicić koloryt, wygładzić zmarszczki i blizny, a także przywrócić utracony blask.

Czy można wykonać mikrodermabrazję w domu?

Obecnie na rynku pojawiły się liczne urządzenia kosmetyczne, które istotnie umożliwiają wykonać mikrodermabrazję w warunkach domowych. Wystarczy tylko przestrzegać zaleconych procedur i odpowiednio przygotować do niej twarz. Stąd też warto dokładnie przestudiować instrukcję, ponieważ zazwyczaj sprzęt do mikrodermabrazji posiada kilkustopniową regulację intensywności ścierania i szereg dodatkowych końcówek diamentowych o różnym zastosowaniu.

Jak przygotować się do domowej mikrodermabrazji?

W pierwszym kroku powinno się wykonać pełny demakijaż twarzy przy użyciu płynu micelarnego, mleczka, bądź dwufazowego olejku. Następnie warto dokładnie przemyć twarz pianką myjącą lub innym kosmetykiem, który usunie tłusty ślad ze skóry. Czystą twarz należy przetrzeć jeszcze profesjonalnym środkiem bakteriobójczym - dopiero wtedy można przejść do ostatniego kroku przygotowania obszaru zabiegowego, a mianowicie przyłożenia ciepłego i wilgotnego ręcznika. W ten sposób łatwiej będzie oczyścić skórę z zaskórników i martwych komórek, gdyż pory skórne są otwarte, a skóra jest prawidłowo zmiękczona i rozluźniona.

Po jakim czasie pojawiają się efekty?

Efekty terapeutyczne są widoczne zwykle po kilku zabiegach mikrodermabrazji w domu. Jednak efekt bardziej wygładzonej skóry można zauważyć nawet po pierwszym zabiegu złuszczającym. Warto podkreślić, że rezultaty są w pewnym stopniu zależne od skłonności skóry. Wskutek czego niektóre osoby mogą potrzebować całej serii zabiegów, aby osiągnąć oczekiwane efekty odmładzające.

Co ile powinno się powtarzać zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg mikrodermabrazji jest uzależniony od typu cery i grubości skóry. Dlaczego? Dlatego, że delikatniejsza cera potrzebuje więcej czasu na regenerację naskórka, bowiem przerwa między zabiegami powinna trwać przynajmniej 20 dni. Z kolei dla grubszej skóry nie ma takich przeciwskazań i można przeprowadzić mikrodermabrazję nawet w odstępie 7-14 dni. To pozwoli skuteczniej walczyć z niedoskonałościami cery tłustej i mieszanej. Jeśli chodzi o ilość serii to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Rozpoczynając przygodę z mikrodermabrazją w domu poleca się wykonywać 3-4 serię w zaleconych wyżej odstępach, a następnie wystarczy powtarzać je 2 razy w miesiącu, by podtrzymać efekty.