Informacje

Producenci

Opinie klientów

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja – dwuetapowy zabieg złuszczania i odżywiania

Decydując się na mikrodermabrazję, trzeba odpowiednio dobrać urządzenie, a także końcówkę ssącą, dzięki czemu nie dojdzie do uszkodzenia naskórka. Oferowane przez nas profesjonalne sprzęty doskonale przygotowują skórę do wprowadzania substancji aktywnych w drugim etapie zabiegu. Można skorzystać z odkurzacza do wągrów i zaskórników, który dzięki sile ssącej pozwala pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń zatykających pory i blokujących wnikanie substancji odżywczych.

Urządzenie do mikrodermabrazji może być wyposażone w jedną z kilku końcówek ssących, dostosowanych do grubości i wrażliwości skóry. Postępując zgodnie z zaleceniami producenta, taki zabieg można wykonać również w domowym zaciszu. Oczywiście dostępne w naszej ofercie produkty rekomendujemy także do użytku profesjonalnego. Tarcza z kryształkami tlenku glinu o najmniejszej sile ssącej będzie odpowiednia dla skóry bardzo wrażliwej. W naszej ofercie znajdą Państwo również wymienne końcówki, które potrzebne będą do wykonywania kolejnych zabiegów.

 • 5,00 zł 5,00 zł

  Zestaw 5szt. filtrów i 2 szt. uszczelek do urządzenia Dermo Vacuum.

  5,00 zł
    (1 s)
 • 249,00 zł 249,00 zł

  Jak działa Dermo Vacuum? Efekty zabiegu za pomocą Dermo Vacuum Funkcje Dermo Vacuum Nowoczesne urządzenia do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry oraz permanentnej odnowy biologicznej skóry. Urządzenie DERMO VACUUM idealnie nadaje się dla osób, które pragną uzyskać nieskazitelnie piękną skórę. Stosowane do usuwania zaskórników, a także do peelingu mechanicznego - mikrodermabrazji diamentowej.

  249,00 zł
    (15 s)
 • 645,00 zł 605,00 zł

  Co to jest Nanopen Light Original? Na czym polega Nanobrazja Frakcyjna? Jakie są efekty zabiegu Nanobrazji? Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku. Przedmiotem sprzedaży jest  szkolenie  z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz  kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji. Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

  605,00 zł 645,00 zł
    (21 s)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll