OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 486,00 zł - 24 309,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Laser naczyniowy

Urządzenia - lasery naczyniowe dla kosmetologów

Za powstawanie rozszerzonych naczynek odpowiedzialne są czynniki genetyczne, a także hormonalne. Jednak z tym wątpliwym darem natury, uciążliwym z estetycznego punktu widzenia, można skutecznie walczyć. Dlatego do gabinetów kosmetologii doskonale sprawdzi się nowoczesny laser naczyniowy docierający aż do skóry właściwej z dobrze ukierunkowaną wiązką laserową o mocy i częstotliwości dostosowanej do zmiany naczyniowej.

Dzięki takiemu urządzeniu nawet ta położona głęboko w warstwie podskórnej może zostać zniwelowana. Innowacja, która nie uszkadza skóry, gwarantowana jest przez połączenie światłowodów i fal podczerwonych. Utleniona hemoglobina zostaje aktywowana i prowadzi to do zmniejszenia zmian, czyli zamknięcia rozszerzonych naczyń. Efekty zabiegu są zadowalające nawet w przypadku większych zmian naczynkowych.

Aktywne filtry

Chłodziarka zabiegowa Dermo Cooler Professional, chłodzenie zimnym powietrzem

17 000,00 zł

Chłodziarka zabiegowa DERMO COOLER PROFESSIONAL jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL, zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi. Skutecznie zniweluje odczucia bólowe związane z zabiegami iniekcyjnymi, mezoterapią igłową, mikroigłową oraz radiofrekwencją frakcyjną i zabiegami z wykorzystaniem peelingów i kwasów.

Rezultatem tej techniki jest większy komfort pacjenta, co pozwala na stosowanie większych energii dla bardziej efektywnych i szybszych zabiegów laserowych. Dodatkowo powoduje skrócony okres rekonwalescencji i minimalizuje efekty uboczne, a także znosi ból podczas zabiegów iniekcyjnych.

Laser naczyniowy Luxor Beauty Laser 980 nm ze szkoleniem

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego.

  • urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe,
  • sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie,
  • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
  • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
  • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
  • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
  • dostępność natychmiastowa!

Okulary ochronne do laseroterapii - szerokie zastosowanie kosmetyczne - Lux Premium Vision

599,00 zł

Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%.

Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +. EN 207.

W przypadku tego towaru, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Laseroterapia na zmiany naczyniowe

Zmiany naczyniow dość mocno wpływają na wygląd, estetykę i komfort, dlatego też wiele kobiet lub mężczyzn szuka skutecznego rozwiązania, które pozwoli je bezpiecznie wyeliminować. Oczywiście nie muszą długo szukać, ponieważ większość gabinetów kosmetycznych oferuje dzisiaj zabiegi laseroterapii. Terapia ta polega na użyciu specjalnych laserów diodowych, które precyzyjnie trafiają w dane naczynie dostarczając energię cieplną, gdzie jest ona absorbowana. W efekcie dana zmiana ulega zamknięciu, a następnie zniszczeniu naturalnie przez organizm.

Jeden z najskuteczniejszych laserów diodowych do zamykania naczynek

Jak widać nie brzmi to wcale tak strasznie, jak się wydaje i wbrew pozorom laser naczyniowy nie boli, lecz jest jedynie w pewnym stopniu odczuwalny. Rzecz jasna im większa energia i moc wiązki laserowej, tym bardziej może być odczuwalna. Z tego powodu kosmetolodzy często współpracują ze specjalnymi chłodziarkami przy tego typu zabiegach. Do grupy laserów naczyniowych zalicza się maszyna Luxor Beauy Laser o długości fali 980 nm, która mieści się w oknie terapeutycznym.

Dokładnie mówiąc chodzi o to, że nasz oryginalny laser diodowy potrafi działać na odpowiedni cel barwnikowy przy ustawieniu parametrów zabiegu. Z tej racji dużo kosmetologów decyduje się właśnie na to urządzenie. Jednak to nie jedyna zaleta sprzętu laserowego Luxor, a mianowicie posiada w sobie wiele zabezpieczeń o wysokiej precyzji wiązki laserowej, czytelny wyświetlacz LCD z interfejsem dotykowym, lekką głowicę zabiegową oraz jest dość łatwy w obsłudze i cechuje się niską awaryjnością.

W przypadku laseroterapii nie zapomnij o chłodziarce zabiegowej

Kosmetolodzy oferujący w swoich gabinetach zabiegi z dziedziny laseroterapii nie powinni zapominać o dodatkowych sprzętach typu chłodziarka, aby móc niwelować odczucia bólowe dla pacjentów. Profesjonalne chłodziarki zabiegowe zwiększają komfort podczas zabiegów laserowych, w tym frakcyjnych CO2, depilację laserem IPL czy używając lasera pikosekundowego, nanosekundowego lub diodowego. Ich działanie polega na miejscowym schładzaniu obszaru zabiegowego podczas terapii, dzięki czemu możemy skrócić okres rekonwalescencji a nawet zwiększyć moc wiązki laserowej, by uzyskać jak najlepsze wyniki. Dobry przykład stanowi nasza chłodziarka Dermo Cooler Professional, która chroni tkankę i skórę przed termicznym uszkodzeniem, zmniejsza opuchlinę oraz rumień. Można zatem traktować ją jako skuteczną metodę znieczulenia, gdzie nie potrzeba wykorzystywać igieł.