Informacje

Producenci

Opinie klientów

Laser naczyniowy

Urządzenia - lasery naczyniowe dla kosmetologów

Za powstawanie rozszerzonych naczynek odpowiedzialne są czynniki genetyczne, a także hormonalne. Jednak z tym wątpliwym darem natury, uciążliwym z estetycznego punktu widzenia, można skutecznie walczyć. Dlatego do gabinetów kosmetologii doskonale sprawdzi się nowoczesny laser naczyniowy docierający aż do skóry właściwej z dobrze ukierunkowaną wiązką laserową o mocy i częstotliwości dostosowanej do zmiany naczyniowej.

Dzięki takiemu urządzeniu nawet ta położona głęboko w warstwie podskórnej może zostać zniwelowana. Innowacja, która nie uszkadza skóry, gwarantowana jest przez połączenie światłowodów i fal podczerwonych. Utleniona hemoglobina zostaje aktywowana i prowadzi to do zmniejszenia zmian, czyli zamknięcia rozszerzonych naczyń. Efekty zabiegu są zadowalające nawet w przypadku większych zmian naczynkowych.

 • 599,00 zł 599,00 zł
  Nowy

  Po co okulary ochronne przy laseroterapii? Szerokie spektrum zastosowania Lux Premium Vision Specyfikacja okularów do laseroterapii Lux Premium Vision Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%. Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +.

  599,00 zł
    (4 s)
 • Co to jest Luxor Beauty 980nm? Zastosowanie lasera Luxor Beauty 980nm Mechanizm działania lasera Luxor Beauty 980nm Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego. urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe, sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie, profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie, 100% bezpieczeństwo i satysfakcja, w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold, szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie, dostępność natychmiastowa!

    (9 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll