Informacje

Producenci

Opinie klientów

Laser naczyniowy

Urządzenia - lasery naczyniowe dla kosmetologów

Za powstawanie rozszerzonych naczynek odpowiedzialne są czynniki genetyczne, a także hormonalne. Jednak z tym wątpliwym darem natury, uciążliwym z estetycznego punktu widzenia, można skutecznie walczyć. Dlatego do gabinetów kosmetologii doskonale sprawdzi się nowoczesny laser naczyniowy docierający aż do skóry właściwej z dobrze ukierunkowaną wiązką laserową o mocy i częstotliwości dostosowanej do zmiany naczyniowej.

Dzięki takiemu urządzeniu nawet ta położona głęboko w warstwie podskórnej może zostać zniwelowana. Innowacja, która nie uszkadza skóry, gwarantowana jest przez połączenie światłowodów i fal podczerwonych. Utleniona hemoglobina zostaje aktywowana i prowadzi to do zmniejszenia zmian, czyli zamknięcia rozszerzonych naczyń. Efekty zabiegu są zadowalające nawet w przypadku większych zmian naczynkowych.

 • 599,00 zł 599,00 zł

  Po co okulary ochronne przy laseroterapii? Szerokie spektrum zastosowania Lux Premium Vision Specyfikacja okularów do laseroterapii Lux Premium Vision Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%. Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +.

  599,00 zł
    (4 s)
 • 15 000,00 zł 15 000,00 zł
  Nowy

  Chłodziarka do zabiegów jako skuteczna metoda znieczulenia Jak działa maszyna Dermo Cooler Professional? Wskazania do stosowania profesjonalnej chłodziarki zabiegowej Chłodziarka zabiegowa DERMO COOLER PROFESSIONAL jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL, zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi. Skutecznie zniweluje odczucia bólowe związane z zabiegami iniekcyjnymi, mezoterapią igłową, mikroigłową oraz radiofrekwencją frakcyjną i zabiegami z wykorzystaniem peelingów i kwasów medycznych. Rezultatem tej techniki jest większy komfort pacjenta, co pozwala na stosowanie większych energii dla bardziej efektywnych i szybszych zabiegów laserowych. Dodatkowo powoduje skrócony okres rekonwalescencji i minimalizuje efekty uboczne, a także znosi ból podczas zabiegów iniekcyjnych.

  15 000,00 zł
 • Co to jest Luxor Beauty 980nm? Zastosowanie lasera Luxor Beauty 980nm Mechanizm działania lasera Luxor Beauty 980nm PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego. urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe, sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie, profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie, 100% bezpieczeństwo i satysfakcja, w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold, szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie, dostępność natychmiastowa!

    (9 s)
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll