OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 11,00 zł - 525,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Nanopen

Urządzenia do nanobrazji dla kosmetologów

Skorzystanie z zabiegu nanobrazji przy użyciu urządzenia Nanopen gwarantuje zregenerowanie skóry, uzyskanie lepszej jędrności i pełnej blasku, bez przebarwień cery. Wygląd skóry wyraźnie się poprawi, a to z kolei sprzyja polepszeniu samopoczucia i samoceny. Urządzenie to wykorzystywane jest w mezoterapii i dermabrazji, którego działanie opiera się na odpowiednim złuszczeniu i nano-nakłuwaniu skóry, co ma pobudzić skórę do regeneracji. Na ten zabieg powinny zdecydować się przede wszystkim osoby zainteresowane spłyceniem widocznych zmarszczek, przebarwień, a także śladów pozostawionych na skórze przez trądzik.

Można w ten sposób pozbyć się także blizn, które często są szczególnie problematyczne ze względu na czas, jaki upłynął od ich utworzenia. Nanopen sprawdzi się również w usuwaniu rozstępów i przebarwień, które bardzo rzadko można wyeliminować poprzez stosowanie kremów i maści. Procedura ta jest bezpieczna i nie niesie ze sobą żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia – nawet w przypadku chorób współistniejących.

Aktywne filtry

Kartridż do Nanopen Light Original 1szt.

14,00 zł

Nanodyskowy kartridż do urządzenia Nanopen Light Original. Igły wykonane z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm.
Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Nanopen Light Original.

Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego
 • -40,00 zł

Nanopen Light Original - urządzenie do Nanobrazji

605,00 zł 645,00 zł

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku.

Przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.

Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

Czym wykonuje się nanobrazję?

Popularność nanobrazji stale rośnie, dlatego też przygotowaliśmy profesjonalne urządzenie do jego wykonywania w warunkach profesjonalnych i domowych. Takim aparatem zabiegowym jest Nanopen Light Original, który pozwala kontrolować frakcyjne nakłuwanie kartridżem nano i złuszczanie martwego naskórka. To innowacyjne urządzenie wykorzystuje technologię drań o wysokiej częstotliwości sterowaną przez chip, regulujący nacisk i prędkość nanodysku (kartridża z nanoigłami).

Zasada działania aparatu kosmetologicznego Nanopen

Jak wspomnieliśmy aparat Nanopen Light Original używa wymienne specjalne wymienne kartridże z nanoigłami, które mają za zadanie stemplować obszar zabiegowy i tym samym tworzyć niewidoczne dla ludzkiego oka kanały w skórze. Następnie przez utworzone otwory wnikają składniki aktywne z wybranego kosmetyku i transportowane są prosto aż do skóry właściwej, dzięki czemu możemy skutecznie uzupełnić niedobór konkretnych składników odżywczych. Podczas stemplowania dochodzi również do złuszczania martwych komórek skóry, przez co odsłaniamy młodsze warstwy naskórka, pobudzamy naturalne procesy regeneracji i odnowy oraz poprawiamy mikrocyrkulację.

Zatem zabieg nanobrazji można podzielić na dwa etapy - złuszczania i wtłaczania substancji aktywnych. Warto zaznaczyć, że aparaty Nanopen charakteryzują się łagodniejszym działaniem, niż inne zabiegi złuszczające, takie jak mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa. W wyniku czego terapia wyróżnia się brakiem okresu rekonwalescencji i powikłań.

Co daje zabieg nanobrazji przy użyciu Nanopena?

Dwuetapowy zabieg nanobrazji przynosi wiele korzyści, do których możemy zaliczyć:

 • wygładzanie zmarszczek i blizn,
 • przywrócenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry,
 • biorewitalizację skóry,
 • pobudzenie procesów regeneracyjnych,
 • poprawę kolorytu i niwelowanie przebarwień,
 • oczyszczenie skóry,
 • leczenie trądziku,
 • usuwanie zaskórników i wągrów,
 • wygładzenie naskórka,
 • przyśpieszenie metabolizmu na poziomie komórkowym,
 • dotlenienie komórek skóry,
 • zapobieganie wydzielania nadmiernej ilości sebum przez gruczoły łojowe,
 • poprawę krążenia krwi.