OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

BLIZNY

Wybierz ampułkę zabiegową na zbliznowacenia

Specjalna lista ampułek znanych marek kosmetycznych do mezoterapii igłowej, do terapii przeciw bliznom. Substancje aktywne zawarte w ampułkach intensywnie regenerują rany i pomagają spłycić blizny, występujące na twarzy lub ciele.

Aktywne filtry

Kosmetologiczne ampułki Mesoaroma z tripeptydem glutationu do skutecznej eliminacji zmarszczek i przebarwień
  • Brak na stanie

MESOAROMA Koktajl antiaging do terapii odmładzającej 5ml

24,00 zł

Mesoaroma koktajl odmładzający z tripeptydem glutation przeznaczony dla osób mających nie tylko problem ze zmarszczkami, ale także przebarwieniami na skórze. Polecany jest szczególnie do zabiegu mezoterapii mikroigłowej, igłowej i ultradźwięków.

Blizny jako nieestetyczny problem

Blizny to powszechny problem, który dotyka wiele osób. Mogą powstać wskutek różnych przyczyn, takich jak trądzik, urazy lub operacje. Oprócz tego, że wyglądają nieestetycznie powodują dyskomfort fizyczny związany z przykurczami, uczuciem ciągnięcia, bólem czy świądem. Na szczęście do ich leczenia można zastosować mezoterapię igłową przy użyciu ampułek z wybranymi składnikami, które pomogą w redukcji widoczności blizn.

Rodzaje ampułek na blizny

Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów ampułek stosowanych w mezoterapii igłowej na blizny. Jednym z najczęściej wykorzystywanych składników jest kwas hialuronowy, który działa przeciwzapalnie i przyśpiesza regenerację skóry. W dodatku dobrze jest jak w składzie ampułki znajdują się inne składniki typu witaminy i minerały, gdyż wspomagają one wzmocnić skórę i zwiększyć jej elastyczność. Na przykład produkty z zawartością czystego kwasu hialuronowego i kolagenu pomagają uzupełnić ubytki tkanki łącznej, co przynosi doskonałe rezultaty w przypadku blizn zanikowych.

Sprawdź w naszym asortymencie jakie ampułki mogą być stosowane w mezoterapii igłowej w celu poprawy wyglądu blizn.

Częstotliwość mezoterapii igłowej w terapii blizn

Ampułki na blizny w mezoterapii igłowej są bezpiecznym i skutecznym sposobem walki. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i rodzaj blizny, a także jakość i ilość użytego produktu. Zazwyczaj, aby uzyskać optymalne efekty, zaleca się serię zabiegów przeprowadzanych co 2-3 tygodnie, w zależności od stopnia i rozległości blizn. Tylko tak można zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie a zarazem zyskać efekt elastycznej i jędrnej skóry.