OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 525,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Nanopen

Nanopen – nanobrazja, złuszczanie skóry na miarę XXI wieku

Tylko w naszej ofercie znajdziecie Państwo rewolucyjne urządzenie jakim jest Nanopen. Jest to sprzęt kosmetyczny, który wykazuje bardzo dużą skuteczność, a jednocześnie jest łatwe w użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę także na bardzo szerokie spektrum zastosowania. Nanopen można stosować do frakcyjnego złuszczania skóry, czyli tzw. nanodermabrazji/nanobrazji oraz w drugim etapie zabiegu możemy wykonać wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Dzięki specjalnej nanotechnologii drgania, którą wykorzystuje Nanopen, substancje odżywcze dostarczane są w głębokie warstwy skóry, co powoduje jej efektywną biorewitalizację. Niezwykle istotne jest to, że urządzenie sprawia, iż proces starzenia się skóry znacząco się opóźnia. Ponadto daje efekt subtelnego liftingu czy nawet redukcji widoczności porów. Urządzenie można stosować także, aby zwiększyć napięcie skóry, wyrównać koloryt czy pozbyć się niedoskonałości. Nanopen polecany jest dla osób mających blizny potrądzikowe, czy też rozstępy i także na tej płaszczyźnie wykazuje się bardzo dużą efektywnością. To innowacyjne urządzenie mamy przyjemność zaoferować w bardzo korzystnej cenie. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Aktywne filtry

Kartridż do Nanopen Light Original 1szt.

14,00 zł

Nanodyskowy kartridż do urządzenia Nanopen Light Original. Igły wykonane z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm.
Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Nanopen Light Original.

Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego Zabieg nanobrazji przeznaczony jest dla osób z objawami fotostarzenia i trądziku zaskórnikowego
  • -40,00 zł

Nanopen Light Original - urządzenie do Nanobrazji

605,00 zł 645,00 zł

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku.

Przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.

Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

Co to Nanopen?

Nanopen to innowacyjny aparat kosmetyczny do zabiegów złuszczających skórę i wtłaczania substancji aktywnych w głąb jej warstw. Jego działanie polega na technologii Nano-Tech czyli drgania o wysokiej częstotliwości, które jest sterowane za pomocą komputerowych chipów. Głowica urządzenia zakończona jest nanodyskowym kartridżem, gdzie średnica pojedynczej igły jest mniejsza niż 80 nm! W ten sposób tworzą mniejsze kanaliki, niż aparaty Dermapen. Takie nanokanaliki zamykają się natychmiast po wprowadzeniu substancji aktywnych. Nanodyskowy kartridż zatem nie uszkadza skóry podczas mechanicznego złuszczania i co najważniejsze zapobiega powstawaniu jakichkolwiek powikłań. Zabieg przy użyciu Nanopenów nazywa się Nanobrazją, który polega na frakcyjnym i kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka przy jednoczesnym masażu wibracyjnym i wtłaczaniu kosmetyku.

Co lepsze Nanopen czy Dermapen?

Oba urządzenia są bardzo popularne wśród kosmetologów i pacjentów. Jednak aparaty Nanopen wykorzystują mniej inwazyjną technologię, ponieważ ich igły mają o wiele mniejszą średnicę, przez co skóra nie potrzebuje kilku dni na regenerację nanouszkodzeń. Co więcej kartridż nanodyskowy wykonany jest z wysokiej jakości nanosilokonu medycznego, dzięki czemu osoby cierpiące na alergię na metal mogą z nich bez obaw korzystać. Natomiast Dermapeny posiadają zwykle kartridże z metalowymi lub tytanowymi igłami. Wobec tego nanobrazja jest idealna dla osób, które chcą poddać się łagodniejszemu zabiegowi złuszczania bez braku okresu rekonwalescencji. Ponadto zabieg ten jest możliwy również w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Na co pozwala nanobrazja?

Mechaniczna eksfoliacja wraz z dostarczeniem w głąb skóry substancji aktywnych pozwala nam usunąć martwe komórki skóry bez naruszenia bariery ochronnej naskórka. Do pozostałych efektów nanobrazji zalicza się przede wszystkim oczyszczanie, wygładzenie, niwelowanie zmarszczek, blizn, rozstępów, zwiększenie jędrności i elastyczności, rewitalizację, stymulację naturalnych procesów odnowy, poprawę kolorytu, usuwanie przebarwień, przywrócenie naturalnego pH, normalizację pracy gruczołów łojowych, wspomaganie leczenia zmian trądzikowych, dotlenienie czy zwiększenie mikrocyrkulacji i polepszenie metabolizmu.

Czy można stosować nanobrazję w domu?

Oczywiście, że tak! Albowiem zabieg nanobrazji przy użyciu urządzenia Nanopen Light Original jest całkowicie bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych. Skóra po frakcyjnych nano nakłuciach nie krwawi i nie potrzebuje okresu rekonwalescencji. Powstałe nanokanaliki zamykają się od razu po wtłoczeniu śródskórnie substancji aktywnych w głąb tkanek skóry. Poza tym, kupując oryginalne urządzenie Nanopen Light Original otrzymasz szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową, która pozwoli osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe.