Informacje

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

Nanopen

Nanopen – nanobrazja, złuszczanie skóry na miarę XXI wieku

 

Tylko w naszej ofercie znajdziecie Państwo rewolucyjne urządzenie jakim jest Nanopen. Jest to sprzęt kosmetyczny, który wykazuje bardzo dużą skuteczność, a jednocześnie jest łatwe w użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę także na bardzo szerokie spektrum zastosowania. Nanopen można stosować do frakcyjnego złuszczania skóry, czyli tzw. nanodermabrazji/nanobrazji oraz w drugim etapie zabiegu możemy wykonać wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry. Dzięki specjalnej nanotechnologii drgania, którą wykorzystuje Nanopen, substancje odżywcze dostarczane są w głębokie warstwy skóry, co powoduje jej efektywną biorewitalizację. Niezwykle istotne jest to, że urządzenie sprawia, iż proces starzenia się skóry znacząco się opóźnia. Ponadto daje efekt subtelnego liftingu czy nawet redukcji widoczności porów. Urządzenie można stosować także, aby zwiększyć napięcie skóry, wyrównać koloryt czy pozbyć się niedoskonałości. Nanopen polecany jest dla osób mających blizny potrądzikowe, czy też rozstępy i także na tej płaszczyźnie wykazuje się bardzo dużą efektywnością. To innowacyjne urządzenie mamy przyjemność zaoferować w bardzo korzystnej cenie. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

 • 14,00 zł 14,00 zł
  Nowy

  Nanodyskowy kartridż do urządzenia  Nanopen Light Original. Igły wykonane z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm .

  14,00 zł
    (2 s)
 • 590,00 zł 550,00 zł
  Nowy

  Urządzenie Nanopen spełnia warunki ustawy o zakazie przerywania ciągłości naskórka wchodzącej w życie wiosną 2020 r. Jest przeznaczone do legalnego i bezpiecznego użytkowania w salonach kosmetycznych oraz warunkach domowych Nasza autorska metoda zabiegu  Nanobrazji  stała się niezwykle pożądaną i popularną metodą złuszczania i odżywiania skóry w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Przy zakupie urządzenia Nanopen Light Original otrzymasz  szkolenie  z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z wykorzystaniem najnowszej Technologii Nano oraz  kartę zabiegową  (tylko dla użytkowników profesjonalnych) Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego.

  550,00 zł 590,00 zł
    (19 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Scroll