Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Diagnostyka

Urządzenia do diagnostyki dla kosmetologów

W kosmetologii dobra diagnoza to połowa sukcesu! Profesjonalne i naukowe podejście do stanu skóry i włosów upewnia pacjenta o należytej staranności osoby przeprowadzającej analizę. Znacznie wzrasta wówczas prestiż gabinetu kosmetologicznego co sprawia, że klienci chętniej wracają.

 • 1 290,00 zł 969,00 zł

  Co to jest i do czego służy Skin Tester Professional? Co można analizować za pomocą Skin Tester Professional? Szczegóły i specyfikacja produktu Skin Tester Professional Analizator skóry i włosów to urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym. Przy doborze odpowiedniego zabiegu zawsze potrzebna jest analiza stanu skóry i włosów.

  969,00 zł 1 290,00 zł
    (11 s)
 • 4 900,00 zł 4 900,00 zł

  Jak działa analizator skóry i włosów Skin Vision? Rodzaje badań i analiz dostępnych przy urządzeniu Skin Vision Zalety i specyfikacja urządzenia Skin Vision Analizator skóry SKIN VISION to niezbędne urządzenie w każdym nowoczesnym i cenionym salonie kosmetycznym i trychologicznym. Szczegółowa analiza skóry oraz włosów w dużym powiększeniu od 50-200x oraz możliwość monitorowania postępu terapeutycznego to droga do sukcesu oraz pozyskania jeszcze większego grona potencjalnych klientów. Tester do skóry SKIN VISION jako jedyny na rynku posiada automatyczny stabilizator obrazu na 8-calowym monitorze.  Niezbędne urządzenie w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym i trychologicznym. Przy doborze odpowiedniego zabiegu zawsze potrzebna jest analiza stanu skóry i włosów.

  4 900,00 zł
    (4 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Rola diagnostyki skóry w salonie kosmetologicznym

Profesjonalna diagnostyka skóry i włosów stanowi klucz do sukcesu każdego zabiegu, bowiem to właśnie dzięki niej kosmetolodzy mają pełną pewność jaką terapię, parametry zabiegowe i preparaty zastosować, by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne. Niekiedy terapia bez wykonanej diagnostyki może być zupełnie nie trafiona, przez co końcowe wyniki nie będą zadowalające.

Analiza pozwala ocenić, jak bardzo zmiany skórne lub kondycja włosów odstaje od normy dla osoby w poszczególnym wieku. Oprócz tego diagnostyka komputerowa skóry umożliwia porównać wyniki z przed i po wykonaniu zabiegu kosmetycznego. Dzięki czemu można zauważyć stan poprawy, aby ocenić szybkość postępów wybranej terapii dla pacjenta.

Na czym polega diagnostyka stanu skóry?

Taką diagnostykę wykonuje się przy użyciu specjalnej aparatury, która wyposażona jest w innowacyjny system pomiarów fizycznych i kamerę cyfrową. W efekcie otrzymujemy szczegółowy raport, w tym obraz zmian skórnych w dużym powiększeniu na komputerze. W raporcie można wyciągnąć dane, takie jak poziom natłuszczenia, nawilżenia, złuszczania, stan porów, wielkość ujść gruczołów łojowych, wielkość problemu zmian trądzikowych, teleangiektazje, zmiany pigmentacyjne, stopień sprężystości i gładkości skóry, głębokość zmarszczek, kondycję mieszków włosowych, grubość i gęstość włosów, stan skóry głowy czy nawet rozległość problemu łysienia.

Oczywiście samo urządzenie do analizy komputerowej skóry nie wystarczy, a mianowicie potrzebna jest wiedza i doświadczenie kosmetologa, który odpowiednio odczyta otrzymane dane w raporcie i zdjęciach. Dlatego też taka diagnostyka w gabinecie jest o wiele dokładniejsza i efektywniejsza, niż samodzielna próba określenia, czego aktualnie potrzebuje Twoja skóra.

Jakie urządzenia nadają się do profesjonalnej diagnostyki w gabinecie?

W naszym sklepie Luxus Natury znajdziesz idealne urządzenia do analizy skóry oraz włosów przeznaczone do użytku profesjonalnego, z których dziś kosmetolodzy korzystają na co dzień w swoich gabinetach. Największą popularnością cieszą się u nas oryginalne aparaty Skin Tester Professional i Skin Vision Original z soczewkami powiększającymi fragmenty zabiegowe od 50 do 200 razy, dzięki czemu uzyskują obraz porównywalny z klasycznym mikroskopem.

Pierwszy model o kompaktowych wymiarach posiada szkło z powłoką antyrefleksyjną, wskutek czego nie odbija światła, a co za tym idzie, dobrze sprawdza się w pomieszczeniach z mocnym oświetleniem. Natomiast druga maszyna Skin Vision Original jest bardziej rozbudowana, przy czym zawiera 2 soczewki pomiarowe, wokół której znajdują się 6 diod zapewniających różne poziomy jasności. Cechuje ją większy stopień zaawansowania, gdyż pozwala na manualną regulację ostrości, a także posiada automatycznie ustawia balans bieli, kontrast i stabilizuje obraz.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll