Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Mezoterapia bezigłowa

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej dla kosmetologa

Zabieg mezoterapii bezigłowej daje nie tylko bardzo dobre efekty, ale co ważne, jest także bezbolesny. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykorzystują zjawiska fizyczne oparte choćby na elektroporacji, dzięki temu dostarczają pod skórę substancje odżywcze, ale i pobudzają krążenie. Lista produktów proponowana dla wszystkich profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych.

 • 269,00 zł 219,00 zł

  Co to jest Black Love - masażer z jonami czarnego złota? Efekty stosowania masażera Black Love Jak działa masażer Black Love? Masażer BLACK LOVE z jonami czarnego złota. Najnowszy model elektrycznej różdżki pokrytej czarnym złotem. Nowy wodoodporny design urządzenia emitującego 6500 wibracji na minutę , w których trakcie uwalniane są czyste jony złota.

  219,00 zł 269,00 zł
    (10 s)
 • 1 299,00 zł 799,00 zł

  Co to jest Opatron Skin? Korzyści płynące z użytkowania Opatron Skin Technologia galwaniczna w urządzeniu OPATRON SKIN to urządzenie w którym zastosowano najnowszą technologię, która zrewolucjonizowała i na nowo zdefiniowała pielęgnację domową oraz profesjonalną.

  799,00 zł 1 299,00 zł
    (11 s)
 • Czym jest kombajn kosmetyczny 6w1 Multi Skin Therapy? Prezentacja wideo kombajnu kosmetycznego Multi Skin Therapy 6w1 Funkcje kombajnu MULTI SKIN THERAPY PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1 + stolik kosmetyczny na kółkach pod urządzenie Funkcje: Galwanizacja, Mezoterapia bezigłowa, Radiofrekwencja, Mikrodermabrazja (3 rączki z 9 dyskami), Infuzja tlenowa, Kriostymulacja. W cenie szkolenie w naszej klinice lub w gabinecie Klienta. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold. Gwarancja 2 lata. Dostępność natychmiastowa !

    (11 s)
 • Co to jest Hydroderm Original? Na czym polega oczyszczanie wodorowe? Jak działa urządzenie Hydroderm Original? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1: oczyszczanie wodorowe, hydrabrazja kwasowa, infuzja tlenowa, fale radiowe (RF), światłoterapia LED, mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza) krioterapia, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja. Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. W cenie zawarte jest szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym). Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Dostępność natychmiastowa. Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Hydroderm® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

    (18 s)
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zasada działania mezoterapii bezigłowej

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest dostarczenie cennych składników odżywczych skórze bez użycia igieł, naruszających ciągłość naskórka. Wobec tego zabieg wykonuje się za pomocą specjalnej aparatury wykorzystującej zjawisko elektroporacji. Głowice zabiegowe zakończone są specjalnymi elektrodami, które emitują fale elektromagnetyczne w postaci impulsów. W efekcie dostarczają one energię prosto do tkanek i wnętrza komórek oraz ułatwiają przenikanie aktywnych substancji przez skórę.

Zabieg mezoterapii bezigłowej można dowolnie dostosować do typu cery, indywidualnych potrzeb pacjenta i zmian skórnych. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać parametry zabiegowe w tym czas i wartość napięcia impulsu. Warto zaznaczyć, że mezoterapia bezigłowa może stanowić samodzielną terapię lub działanie uzupełniające inny zabieg pielęgnacyjny, by zwiększyć efekty terapeutyczne.

Na co pomaga mezoterapia bezigłowa?

Mezoterapia bezigłowa pomaga na wiele problemów skórnych, a szczególnie daje wyjątkowe rezultaty odmłodzenia skóry bez konieczności rekonwalescencji. Wynika to z tego, że przenikające impulsy generowane przez urządzenie stymulują naturalne procesy regeneracji i odnowy komórek, wskutek czego następuje też wzrost włókien kolagenu i elastyny. Oprócz tego w zależności od kondycji skóry dostarcza się jej brakujących składników nawilżających, odżywiających, dotleniających, regenerujących i innych. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, koloryt cery zostaje ujednolicony czy nawet następuje uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Czy mezoterapia bezigłowa jest w stanie zastąpić mezoterapię igłową?

Mimo że mezoterapia bezigłowa skupia się na przenikaniu składników odżywczych przez skórę za pomocą impulsów, to jest ona niezwykle efektywną metodą odmładzającą. Dlatego też stanowi alternatywne rozwiązanie dla osób, które boją się poddać tradycyjnej mezoterapii igłowej, gdzie preparat jest podawany za pomocą igły. W konsekwencji pacjent nie musi obawiać się widoku krwi czy bólu związanego z zabiegiem. Oczywiście mezoterapia igłowa pozwala szybciej osiągnąć zadowalające efekty, ale seria zabiegów elektroporacji jak najbardziej im dorównuje.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll