OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 618,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rodzaj Kartridża

Rodzaj Kartridża

Promocje

Bestseller

Dermapen

Urządzenia do użytku domowego – Derma Pen

Jednym z najchętniej wybieranych w naszym sklepie produktów są urządzenia typu Dermapen. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów tego urządzenia, więc każdy może znaleźć taki model, który będzie odpowiedni na każdą kieszeń. Derma Pen stosowany jest w mezoterapii mikroigłowej, która pomaga w bardzo wielu problemach skórnych. Jest to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry, która w konsekwencji jest zmuszona do regeneracji – w ten sposób dochodzi do szybszego gojenia się blizn, rozstępów i przebarwień. O wiele szybciej znikają także pierwsze zmarszczki, a te głębsze można znacznie spłycić. W tym celu polecamy szczególnie wysokiej klasy urządzenie Dermo Pen Q1.

W procesie mikronakłuwania nasza skóra zostaje pobudzona i sama zaczyna usuwać istniejące na niej niedoskonałości. Kobiety zwykle obawiają się tutaj bólu, ale oferowane przez nas sprzęty praktycznie nie są odczuwane w trakcie samodzielnego wykonywania zabiegu. Każdy Derma Pen jest inny, ale łączy je krótki czas trwania nakłuć i łatwość obsługi, która jest szczególnie doceniana przez kobiety, które po raz pierwszy nabywają takie urządzenie.

Aktywne filtry

Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry? Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry?
  • -100,00 zł

Dermo Pen Q1 Professional - bezprzewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej

599,00 zł 699,00 zł

DERMO PEN Q1 to najnowsze urządzenie do mezoterapii mikroigłowej skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing. Technologia pulsujących igieł DERMO PEN Q1 jest znacznie bardziej efektywna i bezpieczniejsza niż inne znane metody stosowane w mikronakłuwaniu. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji, makijażu permanentnego oraz do zabiegu BB glow.

Dermo Pen Q1 Professional to urządzenie doskonale spisujące się w wielu zabiegach, przede wszystkim: mezoterapii mikroigłowej, mikropigmenatcji, nanobrazji oraz doskonale nadaje się do zabiegu Meso BBglow Skin – który jest bardzo popularny w świecie kosmetologii. Ten permanentny fluid zyskuje coraz więcej zwolenników. Pigmentacja skóry twarzy to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przebarwieniami, piegami, utratą blasku skóry, itp. Zabieg BB glow doskonale regeneruje, odświeża i wzmacnia skórę, a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Gwarancja 2 lata

ZAPASOWE KARTRIDŻE 8 ZŁ/SZT

Szkolenie ONLINE mezoterapia mikroigłowa i nanobrazja Dermo Pen Q1 wraz z certyfikatem

599,00 zł

Multimedialny kurs online z zakresu mezoterapii mikroigłowej:

  • 47 minut nagrań zabiegowych,
  • 24 strony kompleksowej wiedzy teoretycznej w prezentacji PDF, 
  • możliwość uzyskania certyfikatu imiennego - certyfikat wystawiamy tylko wraz z zakupem oryginalnego, bezpiecznego Dermo Pen Q1 Professional. Certyfikat imienny wystawiany jest wyłącznie w przypadku dokonania zakupu przez osoby prowadzące działalność z zakresu kosmetologii.

Dr Pen X5-C przewodowy derma pen z wyświetlaczem LCD

654,00 zł

Dr. Pen X5-C to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing.

  • przewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej z wyświetlaczem LCD,
  • 5 poziomów prędkości,
  • rączka ze stali nierdzewnej,
  • wkręcane kartridże,
  • polska wersja urządzenia.