OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 618,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rodzaj Kartridża

Rodzaj Kartridża

Promocje

Bestseller

Dermapen

Urządzenia do użytku domowego – Derma Pen

Jednym z najchętniej wybieranych w naszym sklepie produktów są urządzenia typu Dermapen. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów tego urządzenia, więc każdy może znaleźć taki model, który będzie odpowiedni na każdą kieszeń. Derma Pen stosowany jest w mezoterapii mikroigłowej, która pomaga w bardzo wielu problemach skórnych. Jest to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry, która w konsekwencji jest zmuszona do regeneracji – w ten sposób dochodzi do szybszego gojenia się blizn, rozstępów i przebarwień. O wiele szybciej znikają także pierwsze zmarszczki, a te głębsze można znacznie spłycić. W tym celu polecamy szczególnie wysokiej klasy urządzenie Dermo Pen Q1.

W procesie mikronakłuwania nasza skóra zostaje pobudzona i sama zaczyna usuwać istniejące na niej niedoskonałości. Kobiety zwykle obawiają się tutaj bólu, ale oferowane przez nas sprzęty praktycznie nie są odczuwane w trakcie samodzielnego wykonywania zabiegu. Każdy Derma Pen jest inny, ale łączy je krótki czas trwania nakłuć i łatwość obsługi, która jest szczególnie doceniana przez kobiety, które po raz pierwszy nabywają takie urządzenie.

Aktywne filtry

Szkolenie ONLINE mezoterapia mikroigłowa i nanobrazja Dermo Pen Q1 wraz z certyfikatem

599,00 zł

Multimedialny kurs online z zakresu mezoterapii mikroigłowej:

  • 47 minut nagrań zabiegowych,
  • 24 strony kompleksowej wiedzy teoretycznej w prezentacji PDF, 
  • możliwość uzyskania certyfikatu imiennego - certyfikat wystawiamy tylko wraz z zakupem oryginalnego, bezpiecznego Dermo Pen Q1 Professional. Certyfikat imienny wystawiany jest wyłącznie w przypadku dokonania zakupu przez osoby prowadzące działalność z zakresu kosmetologii.
Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry? Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry?
  • -100,00 zł

Dermo Pen Q1 Professional - bezprzewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej

599,00 zł 699,00 zł

DERMO PEN Q1 to najnowsze urządzenie do mezoterapii mikroigłowej skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing. Technologia pulsujących igieł DERMO PEN Q1 jest znacznie bardziej efektywna i bezpieczniejsza niż inne znane metody stosowane w mikronakłuwaniu. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji, makijażu permanentnego oraz do zabiegu BB glow.

Dermo Pen Q1 Professional to urządzenie doskonale spisujące się w wielu zabiegach, przede wszystkim: mezoterapii mikroigłowej, mikropigmenatcji, nanobrazji oraz doskonale nadaje się do zabiegu Meso BBglow Skin – który jest bardzo popularny w świecie kosmetologii. Ten permanentny fluid zyskuje coraz więcej zwolenników. Pigmentacja skóry twarzy to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przebarwieniami, piegami, utratą blasku skóry, itp. Zabieg BB glow doskonale regeneruje, odświeża i wzmacnia skórę, a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Gwarancja 2 lata

ZAPASOWE KARTRIDŻE 8 ZŁ/SZT

Dr Pen X5-C przewodowy derma pen z wyświetlaczem LCD

654,00 zł

Dr. Pen X5-C to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing.

  • przewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej z wyświetlaczem LCD,
  • 5 poziomów prędkości,
  • rączka ze stali nierdzewnej,
  • wkręcane kartridże,
  • polska wersja urządzenia.