OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Dermo Pen Q1 Professional - bezprzewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej

Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry?
 • Dermapen jest jednym z najlepszych urządzeń do mezoterapii mikroigłowej
 • Profesjonalny pen do zabiegów mezoterapii
 • Na jakiej pozycji w rankingu znajduje się urządzenie Dermo Pen Q1 Professional?
 • Oryginalny dermapen do skutecznego mikronakłuwania skóry
 • Jaki wybrać model dermapena do samodzielnej terapii igłowej w domu?
 • Aparat kosmetyczny posiada specjalne igły o niewielkim rozmiarze do nakłuwania skóry
 • Przykład kartridży do oryginalnego urządzenia dermapen
 • Jakie kartridże nadają się do zabiegów mezoterapii mikroigłowej?
 • Sprzęt mikroigłowy do bezpiecznego użytku domowego
 • Jaki kupić dermo pen do frakcyjnego mikronakłuwania skóry?

DERMO PEN Q1 to najnowsze urządzenie do mezoterapii mikroigłowej skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing. Technologia pulsujących igieł DERMO PEN Q1 jest znacznie bardziej efektywna i bezpieczniejsza niż inne znane metody stosowane w mikronakłuwaniu. Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji, makijażu permanentnego oraz do zabiegu BB glow.

Dermo Pen Q1 Professional to urządzenie doskonale spisujące się w wielu zabiegach, przede wszystkim: mezoterapii mikroigłowej, mikropigmenatcji, nanobrazji oraz doskonale nadaje się do zabiegu Meso BBglow Skin – który jest bardzo popularny w świecie kosmetologii. Ten permanentny fluid zyskuje coraz więcej zwolenników. Pigmentacja skóry twarzy to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przebarwieniami, piegami, utratą blasku skóry, itp. Zabieg BB glow doskonale regeneruje, odświeża i wzmacnia skórę, a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Gwarancja 2 lata

ZAPASOWE KARTRIDŻE 8 ZŁ/SZT

05990
599,00 zł
699,00 zł
-100,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 699,00 zł

Najniższa cena produktu 599,00 zł z dnia 21.05.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!


Urządzenie typu Dermapen wykorzystuje nowoczesną technologię pulsujących igieł do nakłuwania skóry

© DERMO PEN Q1 – MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Najnowszy Model 2024


Urządzenie do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Co to jest Dermo Pen Q1?

DERMO PEN model Q1 to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry, które zapewnia bezbolesne i bezpieczne rozwiązanie anty-ageing. Dzięki technologii pulsujących igieł DERMO PEN Q1 jest znacznie bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotychczas metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Do jakich zabiegów Dermo Pen Q1?

Dzięki możliwości zamontowania odpowiednich kartridży do urządzenia Dermo Pen Q1 Professional możemy wykonać takie zabiegi jak: mezoterapia mikroigłowa, mikropigmentacja (makijaż permanentny) oraz nanobrazja (zabieg firmowy - peeling mechaniczny). Do każdego z zabiegów dostępne są odpowiednie głowice zabiegowe:

Kartridże do mezoterapii mikroigłowej:
✔ 9 igieł (M9)
✔ 12 igieł (M12)
✔ 36 igieł (M36)
✔ 42 igieł (M42)  

Kartridże do BB glow:
✔ nano
✔ 42 igły (M42)
✔ 36 igieł (M36)  

Kartridże do mikropigmentacji:
✔ R1/L1
✔ R3
✔ F3
✔ R5
✔ F5
✔ F7  

Kartridż do nanobrazji:
✔ Nano

Prezentacja video urządzenia Dermo Pen Q1
W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE JEST SZKOLENIE MULTIMEDIALNE Z MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ WRAZ Z CERTYFIKATEM

KUP SZKOLENIE

Jak wyglada urządzenie do nakłuwania skóry?

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej nagrodzone prestiżową nagrodą jako najlepsze urządzenie stanowiące złoty standard w technice mikronakłuwania skóry.

Jak działa Dermo Pen Q1?

Zabieg wykonany za pomocą DERMO PEN Q1 to kontrolowana precyzja, dzięki której można wykonać zabiegi odmładzające oraz naprawiające na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, pośladkach, dłoniach i skórze głowy. Poprzez innowacyjny, elektryczny system mikronakłuwania zastosowany w DERMO PEN Q1 możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty, jednocześnie nie wyłączając się z życia codziennego. Ogromną zaletą zabiegu jest niewielka inwazyjność zapewniająca pełne bezpieczeństwo. Doskonały system mikronakłuć zastosowany w DERMO PEN Q1 pozwala na wyodrębnienie trzech mechanizmów jego działania na proces pobudzania komórek skóry oraz odbudowy jej struktury:

 • pierwszy mechanizm zapoczątkowany mikronakłuwaniem skóry, podczas którego dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu oraz elastyny, a także pobudzenie produkcji macierzy międzykomórkowej,
 • drugi mechanizm polegający na stymulacji fibroblastów, a co za tym idzie przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I oraz elastyna. W tym etapie dochodzi również do pobudzenia procesów angiogenezy,
 • w ostatnim trzecim etapie mechanizmu działania DERMO PEN Q1 dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry: poprawy gęstości i elastyczności. Struktura skóry dzięki obecności nowego kolagenu staje się znacznie grubsza. Wszystko to dzięki naturalnym zdolnościom organizmu ludzkiego do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu.

W miarę upływu lat nasza zdolność regeneracji i tworzenia nowych komórek skóry maleje, co za tym idzie w organizmie spada poziom naturalnej produkcji kolagenu. Skóra staje się coraz bardziej wiotka, cienka i wykazuje tendencję do przesuszania się. Na jej powierzchni pojawiają się przebarwienia oraz zmarszczki. Początkowo drobne, w miarę upływu czasu stają się coraz bardziej widoczne. Rezultatem tych procesów jest utrata jędrności i elastyczności skóry. Pojawiają się zmarszczki, czy też cellulit.

Postępujące starzenie się skóry jest procesem, który zaczyna się dosyć wcześnie i przebiega powoli lecz nieubłaganie. W procesie tym niebagatelną rolę odgrywają kumulujące się w ciągu życia uszkodzenia skóry, za które odpowiedzialnych jest wiele czynników.


Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem:
Dermo Pen Q1 Professional
Link do galerii

Jak wygląda zabieg mikronakłuwania skóry?

Na co polecane jest urządzenie Dermo Pen Q1?

DERMO PEN Q1 to bardzo wszechstronne urządzenie, dlatego zabiegi przy jego użyciu polecane są zarówno osobom, które chcą cieszyć się jędrną i napiętą skórą jak najdłużej oraz tym wszystkim, którzy borykają się z:

 • zmarszczkami,
 • przebarwieniami,
 • bliznami po trądzikowymi,
 • porami,
 • rozstępami,
 • cellulitem,
 • łysieniem.

Dzięki zabiegowi za pomocą Dermo Pen Q1 możemy cieszyć się piękną skórą bez niedoskonałości!

Mechanizm działania mezoterapii mikroigłowej

DERMO PEN Q1 to urządzenie charakteryzujące się wysoką precyzją iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 3,0 mm - pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Mechanizm działania urządzenia oparty jest na zasadzie automatycznego mikronakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł. 

DERMO PEN Q1 tworzy w skórze pionowe mikrokanaliki, ułatwiając przy tym dostarczenie do takich warstw jak naskórek i skóra właściwa substancji czynnych stosowanych w mezoterapii. Powstałe mikro urazy wykorzystują wrodzone zdolności organizmu do samo regeneracji i produkcji włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Funkcja automatycznej kontroli głębokości iniekcji minimalizuje ryzyko odczuwania jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu podczas zabiegu. W metodzie tej wykorzystywane są molibdenowe igły, które nie wywołują reakcji alergicznych.

Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Dzięki wymiennemu systemowi jednorazowych igieł zabieg jest w 100% sterylny.

Mikrourazy wpływają na produkcję nowych włókien kolagenowych

Przebieg zabiegu urządzeniem

Zabieg mezoterapii mikroigłowej za pomocą DERMO PEN Q1 nie wymaga specjalnego przygotowania. Jest procedurą bezpieczną, szybką i przeważnie zupełnie bezbolesną. Na początku konieczne jest staranne oczyszczenie skóry oraz dla większego komfortu skórę znieczulamy przeznaczonym do tego kremem, następnie odkażamy miejsce zabiegowe preparatem dezynfekującym.

W kolejnym etapie nakładamy odpowiednio dobrany preparat, dostosowany do indywidualnych potrzeb, w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć poprzez iniekcję. Następnie wykonujemy mikronakłucia. Po zabiegu skóra jest napięta i zaczerwieniona. Jest to normalna reakcja organizmu na zabiegi, która ustępuje samoistnie, a utrzymuje się od 1-2 dni po zabiegu.

Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach zaleca się intensywne nawilżanie kosmetykami wysokiej jakości. Skóra może też lekko punktowo krwawić, ale nie będzie dochodzić do powstawania krwiaków bądź siniaków. Po około 3 dniach może pojawić się delikatne złuszczenie naskórka. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze i długotrwałe efekty dadzą nam przynajmniej 3-4 zabiegi, wykonywane co 2-3 tygodnie.

Ilość rekomendowanych zabiegów zależy przede wszystkim od stanu skóry i problemu. Bezpośrednio po zabiegu nie należy nakładać makijażu oraz należy pamiętać o unikaniu nadmiernego promieniowania słonecznego do 7 dni oraz ekstremalnych temperatur tj. zbyt niskich albo zbyt wysokich (np. sauna).

Efekty po jednym zabiegu urządzeniem Dermo Pen Q1, zgodnie z procedurą z naszego szkolenia:

Efekt po jednym zabiegu mezoterapii mikroigłowej Dermo Penem Q1

Działanie mezoterapii mikroigłowej

 • zwiększa napięcie skóry twarzy, szyi i innych okolic ciała jak brzuch, pośladki, uda, ramiona – zauważalna poprawa stanu skóry w kilka dni po pierwszym zabiegu,
 • usuwa drobne linie i redukuje głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy i szyi,
 • normalizuje koloryt, naczynka są mniej widoczne,
 • nie są znane żadne efekty uboczne zabiegów, krótki czas gojenia,
 • powoduje zmniejszenie wypadania włosów i pobudzenie wzrostu,
 • brak ciągłego podrażnienia skóry,
 • brak objawów infekcji, obrzęków, zasinień, przebarwień czy też innych komplikacji,
 • ekstremalnie wysoka absorpcja składników kosmetycznych,
 • można używać do każdego typu cery,
 • następuje pogrubienie skóry bez jej uszkodzenia,
 • niskie koszty stosowania w stosunku do innych technik odmładzania.

Nowoczesna technologia zapewnia wysoką absorpcje preparatów kosmetycznych

DERMO PEN Q1 można stosować samodzielnie w domu!

Powiększenie 200x linii nakłuć jednej z igieł kartridża 12 igłowego Dermo Pen Q1, wykonane na kartce papieru. Choć gołym okiem wydaje się, że igły drapią, przy powiększeniu widać, że mikronakłucia są prawidłowe.

Powiększone nakłucia po zabiegu mikronakłuwania skóry

Zdjęcie wykonane przy pomocy urządzenia:
Analizator skóry - Skin Tester Professional

Przeciwwskazania dla stosowania Dermo Pen Q1

 • ciąża i karmienia piersią,
 • aktywny stan zapalny i procesy ropne,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • czynne choroby nowotworowe.

Dermo Pen Q1 tworzy w skóre mikrokanaliki, które stymulują procesy regeneracyjne skóry

Technologia zastosowana w urządzeniu Dermo Pen Q1

Urządzenie bezprzewodowe DERMO PEN Q1 wyróżnia zaawansowana i nowoczesna technologia. Niezwykle wydajny silnik pozwala na pracę z optymalną prędkością do 18000 nakłuć na minutę. Możliwość pracy na pięciu poziomach prędkości nakłuwania. Zastosowano płynną regulację zmiany długości igieł od 0,25 mm do 3,0 mm, dzięki czemu zabiegi są bardziej efektywne i bezpieczne.

Podstawą w urządzeniu są wymienne kartridże wyposażone w igiełki wykonane z molibdenu – najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Igły mogą być stosowane u osób uczulonych na metale, ponieważ nie zawierają chromu ani niklu. Dzięki zastosowaniu molibdenu igły w urządzeniu DERMO PEN Q1 są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort podczas zabiegu.

Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz spełnia wszystkie Europejskie normy jakości.

Bezprzewodowe urządzenie pozwala na pracę z optymalną prędkością nakłuwania

Zalety, Specyfikacja i skład zestawu

DERMO PEN Q1 ZALETY:

 • krótki czas zabiegu,
 • automatyczna kontrola głębokości nakłuć (od 0,25 do 3,0 mm) oraz ich częstotliwości,
 • duży komfort zabiegu,
 • optymalna szybkość działania (18000 nakłuć na minutę),
 • molibdenowe igły – bardzo cienkie i nie wywołujące reakcji alergicznych,
 • bezprzewodowy tryb pracy,
 • krótszy czas rekonwalescencji,
 • łatwość obsługi,
 • 100% sterylność zabiegu(wymienne jednorazowe igły – kartridże),
 • włącznik oraz regulacja prędkości za pomocą przycisku.

DERMO PEN Q1 SPECYFIKACJA:

 • Napięcie: 100-240V, 50/60HZ,
 • Płynna regulacja długości igieł: 0,25 – 3,0 mm,
 • 6 poziomowa regulacja prędkości nakłuwania: 8000-18000/min,
 • Igły: stal chirurgiczna - molibden,
 • W zestawie 2 sterylnie zapakowane kartridże ( po 12 igieł),
 • Certyfikaty: CE i RoHS,
 • Obudowa: stal nierdzewna + antypoślizgowa gumowa rączka,
 • Kolor: srebrny,
 • Gwarancja: 24 miesiące,
 • Napięcie: 100-240V 50/60HZ,
 • Do każdego urządzenia: szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim naszego autorstwa,
 • Urządzenie działa zarówno bezprzewodowo (na baterii) jak i przewodowo (z przewodem).

Skład zestawu DERMO PEN Q1:

 • urządzenie Dermo Pen Q1 professional,
 • 2 kartridże 12 igłowe,
 • pudełko kartonowe,
 • pudełko plastikowe z pokrywką do przechowywania,
 • dedykowana karta zabiegowa Dermo Pen Q1 Professional,
 • zasilacz,
 • przewód zasilający,
 • futerał welurowy,
 • szczegółowa polska instrukcja użytkowania opracowana przez kosmetologa.

Z czego składa się zestaw aparatu kosmetycznego do mezoterapii


Dermo Pen Model Q1 - Titatanium

Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej?

Do wykonania mezoterapii mikroigłowej stosowane są urządzenia typu dermo pen, które wyposażone są w różnego rodzaju jednorazowe i sterylne kartridże.

Porównanie urządzeń do mezoterapii mikroigłowej

Które urządzenie Derma Pen jest najlepsze do zabiegu?

You might also like Products

16 other products in the same category