Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

SILISPONGE - REWOLUCJA W MAKIJAŻU

SILISPONGE - REWOLUCJA W MAKIJAŻU

Beauty Silisponge by Luxus Natury to silikonowa gąbeczka do nakładania podkładu, która zachwyciła miłośniczki makijażu. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje nam ten niesamowity aplikator, który ma same plusy popularnych gąbek do nakładania podkładu, i co ważne ani jednej z ich wad.


 

W nowej erze kosmetycznych nowinek przedstawiamy Państwu Beauty Silisponge by Luxus Natury. Jest to najwyższej jakości, nowy i jedyny polski produkt z gwarancją, dostępny tylko u nas.

 

Beauty Silisponge to aplikator stworzony z silikonu medycznego pokryty termoplastycznym elastomerem poliuretanowym. Jest to gąbeczka stworzona do wykonania profesjonalnego makijażu przez każdą z nas. Produkt ten zapewnia idealne krycie niedoskonałości, bez smug i plam. Niezwykle prosty w użyciu.

Ta rewolucja wśród aplikatorów jako jedyna na rynku cechuje się zerową absorpcją fluidu, dzięki czemu zużyjesz jedynie tyle produktu ile potrzeba. Zapomnij o marnowaniu kosmetyków.

 

Beauty Silisponge oprócz tego, że idealnie naniesie podkład z profesjonalnym efektem, to jego pielęgnacja jest niesamowicie prosta. Po użyciu wystarczy przemyć gąbeczkę pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła i osuszyć. Można również wspomóc się płynem micelarnym.

 

Wszystkie dostępne na rynku akcesoria do makeup'u, gdy nie są regularnie czyszczone mogą wewnątrz generować bakterie, które mogą być przyczyną infekcji bakteryjnych skóry, zatkanych porów lub trądziku. Używając Beauty Silisponge zapomnisz o tym problemie. Nasz aplikator jest tak prosty w utrzymaniu czystości, że generowanie bakterii i inne problemy z tym związane nie będą Ci straszne.

 

Aplikacja silikonowym aplikatorem, nic prostszego :

 

Przygotuj swoja skórę jak zwykle pod nałożenie makeup-u. Następnie umieść niewielka ilość podkładu na grzbiecie dłoni, podczas tej czynności podkład ogrzeje się dzięki temu uzyskasz gładką konsystencję dla perfekcyjnej aplikacji. Możesz teraz przystąpić do nakładania podkładu na silikonową gąbkę. Delikatnie przyłóż Beauty Silisponge do nałożonego na rękę kosmetyku i przenieś go na twarz. Aplikację zacznij od czoła, kieruj się ku dołowi twarzy i nakładaj go od środka twarzy na zewnątrz. Nakładaj kosmetyk kolistymi ruchami, metodą stemplowania bądź z góry na dół. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze mocniejszy efekt krycia możesz powtórzyć czynność, aż do uzyskania żądanego efektu. Ciesz się nieskazitelnie gładką cerą.

Beauty Silisponge jest doskonałym aplikatorem który umożliwi Ci nałożenie kolejnych produktów (np. róż w kremie) dla perfekcyjnego wykończenia makijażu.

Podsumujmy, Beauty Silisponge to wręcz niezniszczalny aplikator, którym wykonasz profesjonalny makijaż o jakim zawsze marzyłaś, bez strat produktu przy tym oszczędzając mnóstwo czasu i pieniędzy.

 

Nasz Beauty Silisponge posiada niezbędne testy na bezpieczeństwo stosowania - Testy dermatologiczne.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU:

>KUP TERAZ

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Scroll