Blog kosmetyczny

Producenci

  • APIS Home & Spa
  • APIS Professional
  • ARTMEX
  • BARBICIDE
  • BCN

Opinie klientów

Innowacja na rynku kosmetycznym - Beauty Silisponge

Czy Ty również każdego tygodnia, gdy czyścisz swój makijażowy aplikator, patrzysz w dół i myślisz, że musi być łatwiejszy sposób, aby to zrobić?

Cóż, teraz to możliwe!

Beauty Silisponge by Luxus Natury odtworzył klasyczną gąbkę w wielkim stylu! Gąbki kosmetyczne nie były niczym nowym – aż do teraz.

Zapraszam do przeczytania artykułu, aby zapoznać się z najnowszą innowacją kosmetyczną.

Ostatnio rozpętano dużo szumu wokół Beauty Silisponge, technicznie nie jest to gąbka, a silikon medyczny z poliuretanową powłoką – jest to materiał bardzo elastyczny, więc łatwo zaaplikuje kosmetyk w każdym zakamarku Twojej twarzy. Beauty Silisponge jest całkowicie odporny na wchłanianie kosmetyków, których to bazą są oleje.

Beauty Silisponge ze względu na swoją nieporowatą strukturę zużywa mniej produktu, więc go nie marnujemy, również oferuje bardziej higieniczną aplikację kosmetyku. Czyszczenie jest bardzo łatwe wystarczy woda i osuszenie ręcznikiem papierowym.

Kosztuje o połowę mniej niż Beauty Blender, a posiada wszystkie jego zalety lecz żadnej z jego wad. Dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla Beauty blendera, pędzla i innych dostępnych na rynku aplikatorów. Ze względu na jego „niezniszczalność” oszczędzasz mnóstwo pieniędzy.

Stworzony głównie dla profesjonalnych wizażystów, którzy często nie maja czasu, aby czyścić swoje aplikatory, przed wykonaniem kolejnych makeup'ów. Często spotykamy się z opiniami, że żadnym innym aplikatorem nie jest się w stanie zaaplikować różnych produktów o innych pigmentach kolorystycznych, nie zakłócając przy tym integralności kolorów.

Używając Beauty Silisponge możemy korzystać z obu stron, dzięki temu kosmetyki się nie mieszają, a efekt jaki uzyskamy jest nieskazitelny!

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

Scroll