Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Jakie urządzenie wybrać do peelingu kawitacyjnego?

Jakie urządzenie wybrać do peelingu kawitacyjnego?

Jakie urządzenie wybrać do peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem wykonywanym za pomocą wody i ultradźwięków, który polega na bezdotykowym i bezbolesnym oczyszczaniu twarzy z bakterii i zanieczyszczeń przy wykorzystaniu generowanych przez urządzenie fal ultradźwiękowych.

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do peelingu kawitacyjnego – jeśli jednak stawiasz na innowacyjność, wielofunkcyjność, jakość i najwyższą skuteczność, polecamy poniższe bezprzewodowe urządzenia:

 • Dermo Peel II Aqua 6w1 to wysoce zaawansowane bezprzewodowe urządzenie pozwalające na przeprowadzenie, aż 6 zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają w trosce o piękny i młody wygląd. Wyróżnia go innowacyjny design oraz wbudowany pojemnik na wodę do zabiegu peelingu kawitacyjnego oraz zabiegu nano mgiełki.
 • DERMO PEEL+ 5w1 jest to model, który świetnie sprawdzi się w warunkach profesjonalnych jak i domowych. Dodatkowo został wzbogacony o możliwość przeprowadzenia aż 5 różnych zabiegów!

Natomiast jeśli jesteś specjalistą branży Beauty i szukasz całkowicie profesjonalnego peelingu kawitacyjnego, polecamy urządzenie CONSOLE PRO-F - to bardzo zaawansowany peeling kawitacyjny wraz z dokiem, który pozwala na bardzo szeroką regulację mocy oraz częstotliwości, wszystko to, aby dopasować parametry zabiegowe do różnych typów skóry pacjentów.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Po skierowaniu urządzenia na wilgotną skórę szpatułka wytwarza fale ultradźwiękowe, pod wpływem których dochodzi do efektu kawitacji. Oznacza to, że na powierzchni skóry tworzą się mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pękają wskutek działania drgań ultradźwiękowych, dzięki czemu martwe komórki zostają rozbite, a nadmiar łoju, bakterii i innych zanieczyszczeń usunięty. W ten sposób dochodzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry i osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Peeling kawitacyjny z zastosowaniem Dermo Peel II Aqua 6w1 jest tak zaprojektowany, aby mógł być stosowany nawet u osób o delikatnej i wrażliwej skórze, które nie mogą sobie pozwolić na peeling mechaniczny. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona i oczyszczona z nadmiaru sebum, toksyn, smogu oraz bakterii.


Mgiełka rozpylana w trakcie zabiegu pozwala na ciągłe zwilżanie obszaru zabiegowego podczas wykonywania peelingu kawitacyjnego.

Zalety peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny to zabieg bezbolesny i bezpieczny, pozbawiony skutków ubocznych, a co najważniejsze, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Wybierając Dermo Peel II AquaDermo Peel+ lub Cosole Pro-F do swojego gabinetu, możesz zaoferować klientom zabiegi na najwyższym poziomie, które pozwalają osiągnąć następujące efekty:

 • rozjaśnienie przebarwień,
 • spłycenie blizn,
 • regeneracja skóry i mięśni mimicznych,
 • usunięcie bakterii wywołujących trądzik,
 • wspomaganie terapii trądziku,
 • ujędrnienie, nawilżenie i dotlenienie skóry,
 • redukcja sińców i opuchlizny,
 • odmłodzenie i odświeżenie skóry,
 • stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych,
 • oczyszczenie skóry z martwych komórek i toksycznych substancji,
 • przyspieszenie mikrokrążenia,
 • przyspieszenie absorpcji substancji kosmetycznych,
 • przygotowanie skóry do dalszych zabiegów, np. mezoterapii.

Innowacyjność urządzenia Dermo Peel II Aqua

Model DERMO PEEL II Aqua jest na tyle innowacyjny, że można wykonać za jego pomocą aż sześć zupełnie odrębnych zabiegów, gdyż oprócz peelingu kawitacyjnego za pomocą DERMO PEEL II Aqua można również wykonywać takie zabiegi jak:

 • sonoforezę – zabieg polegający na głębokim wtłaczaniu substancji aktywnych zawartych w kosmetykach z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych,
 • elektrostymulację – stymulujące prądy galwaniczne przekazywane bezpośrednio do mięśni pobudzają produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych,
 • fototerapię – przeciwzapalne niebieskie światło LED stosuje się w terapii trądziku młodzieńczego i różowatego,
 • masaż wibracyjny – stosowany w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz poprawy krążenia krwi,
 • zabieg nano mgiełki przy użyciu wbudowanego pojemniku na wodę.


Bezinwazyjne oczyszczanie skóry przetłuszczającej się i trądzikowej

Innowacyjność urządzenia Console PRO-F

Peeling kawitacyjny CONSOLE PRO-F to jedyne urządzenie na polskim rynku, które posiada szczególnie opracowane i płynnie regulowane parametry zabiegowe, a także najnowocześniejsze technologie ultradźwiękowe. CONSOLE PRO-F przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, ponieważ został wzbogacony o dwa potencjometry, dzięki którym możemy bardzo precyzyjnie regulować częstotliwość ultradźwiękową oraz moc pracy urządzenia, dlatego parametry zabiegowe mogę być idealnie dobrane do typu skóry oraz problemu, z którym zmaga się klient.

Wyjątkowa technologia urządzenia zapewnia głębszą penetrację ultradźwięków w porównaniu do standardowych peelingów.

Peelingi kawitacyjne o których mowa w artykule znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem urządzeń oraz sposobem przeprowadzenia zabiegu.


Profesjonalny aparat, w którym możemy precyzyjnie regulować częstotliwość ultradźwiękową

 to wysoce zaawansowane bezprzewodowe urządzenie pozwalające na przeprowadzenie, aż 6 zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają w trosce o piękny i młody wygląd. Zabieg jest bezinwazyjny i znakomicie oczyszcza skórę trądzikową oraz przetłuszczającą się, doskonale sprawdza się również w przypadku cery wrażliwej i naczyniowej. Peeling kawitacyjny

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll