Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Prądy DArsonwala Dermawand

Prądy DArsonwala Dermawand

Prądy D’Arsonwala- sposób na uzdrowienie skóry…

Zabiegi urządzeniami kosmetycznymi, które wytwarzają pewną odmianę prądu o wysokiej częstotliwości. W trakcie zabiegu wytwarzana jest minimalna ilość ciepła jako następstwo oddziaływania energii elektromagnetycznej  na organizm.  Zabiegi najczęściej wykonuje się za pomocą szklanych elektrod.

Zabiegi mają silne działanie bakteriobójcze- bardzo skuteczny sposób na trądzik. Osoby szukające szybkiej i sprawdzonej metody usuwania trądziku, za pomocą tego urządzenia osiągną znakomite rezultaty w redukcji zmian oraz przyspieszeniu procesu gojenia się miejsc zmienionych chorobowo.

Niepodważalnym atutem tego urządzenia jest fakt, iż efekty zabiegów zauważalne są już w pierwszych dniach stosowania. Dodatkowo bezpośrednio po wykonaniu  zabiegu w istotny sposób zwiększa się absorpcja preparatów kosmetycznych.

Prądy d'Arsonvala są ponadto skuteczne w usuwaniu łupieżu, wspomagają gojenie się opryszczki, przeciwdziałają wypadaniu włosów, przyspieszają przemianę materii w tkance skórnej, a także odznaczają się działaniem odmładzającym. 

W trakcie zabiegu wytarzany jest ozon- działa on na skórę dezynfekująco. Zabieg D’Arsonwalizacji stosowany jest często po zabiegach oczyszczania skóry.

Darsonwalizacja przyczynia się do:

• Redukcji zmian trądzikowych

• Przyspieszenia przemiany materii

• Zwiększenia absorpcji substancji leczniczych zawartych w kosmetykach

• Rozgrzewania komórek skóry

• Działania bakteriobójczego

• Przeciwdziałania procesowi wypadania włosów.

PRZEJDŹ CO PRODUKTU:

Urządzenie Derma Wand

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Scroll