OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 118,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ampułki

Ampułki

Opakowanie

Opakowanie

Promocje

Bestseller

Żele przewodzące fale ultradźwiękowe

żel przewodzący do ultradźwięków

Żele niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegów ultradźwiękowych

Podczas zabiegów z użyciem urządzeń ultradźwiękowych należy zastosować odpowiedni preparat kosmetologiczny, który zapewni stały poślizg, bardzo dobrą przewodność fal ultradźwiękowych, ułatwi wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry i dodatkowo ją nawilży.

Żel można używać szczególnie do masażera ultradźwiękowego Body Booster 3w1, który poprzez zjawisko emitowania fal ultradźwiękowych w postaci regularnych drgań przekazywanych w głąb skóry, prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych.

Aktywne filtry

Krem wysoce przewodzący na rozstępy i blizny do zabiegów z falami radiowymi RF 1000ml

145,00 zł

Redukcja rozstępów lub blizn, starzejącej się, hiperkeratynowej, matowej lub suchej skóry, o właściwościach odżywczych i przeciwstarzeniowych. Wysoce wydajny krem przewodzący do radiofrekwencji i terapii pojemnościowo – rezystancyjnej(TECAR).

Żel przewodzący wyszczuplający z wąkrotą azjatycką i skrzypem polnym 500 ml

99,00 zł

Żel Wyszczuplający z Wąkrotą Azjatycką i Skrzypem Polnym dzięki zawartym w roślinie składnikom potrafi wnikać w głąb skóry, dlatego może być stosowany po zabiegach modelujących ciało, w codziennej regeneracji skóry oraz w zabiegach lipolitycznych i drenujących.

Krem wysoce przewodzący ujędrniający do zabiegów z falami radiowymi RF 1000ml

145,00 zł

 Wysoce wydajny krem przewodzący do radiofrekwencji i terapii pojemnościowo – rezystancyjnej(TECAR). Natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, pomaga uniknąć zwiotczenia skóry przywracając jej elastyczność i gładkość.