OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 118,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ampułki

Ampułki

Opakowanie

Opakowanie

Promocje

Bestseller

Żele przewodzące fale ultradźwiękowe

żel przewodzący do ultradźwięków

Żele niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegów ultradźwiękowych

Podczas zabiegów z użyciem urządzeń ultradźwiękowych należy zastosować odpowiedni preparat kosmetologiczny, który zapewni stały poślizg, bardzo dobrą przewodność fal ultradźwiękowych, ułatwi wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry i dodatkowo ją nawilży.

Żel można używać szczególnie do masażera ultradźwiękowego Body Booster 3w1, który poprzez zjawisko emitowania fal ultradźwiękowych w postaci regularnych drgań przekazywanych w głąb skóry, prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych.

Aktywne filtry

Żel do ultradźwięków USG, KTG Nexodis 500g
  • Nowy

Żel do ultradźwięków USG, KTG Nexodis 500g

7,99 zł

Żel NEXODIS wykonany na bazie wody. Przeznaczony do diagnostyki USG i Doppler. Zapewnia lepszy obraz fal ultrasonograficznych na ekranie, zapobiegając zakłóceniom spowodowanym przepływem powietrza pomiędzy skórą a głowicą urządzenia.

Żel przewodzący aloesowy 99% 200ml/1000ml
  • Nowy

Żel przewodzący aloesowy 99% 200ml/1000ml

49,00 zł

 

Ekstrakt z Aloe Vera Barbadensis 99% jest regeneratorem komórkowym o właściwościach nawilżających, odżywczych i ochronnych. Żel z Aloesem o właściwościach łagodzących przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dzięki zawartym w roślinie składnikom potrafi wnikać w głąb skóry, zmiękczając i łagodząc podrażnienia skóry. Żel łatwo się wchłania dzięki czemu skóra jest gładka i odżywiona. Użyty w żelu miąższ zmniejsza zaczerwienienia i świąd skóry. 

Posiada właściwości przewodzące. Może być użyty w zabiegach z użyciem fali akustycznej, ultradźwięków lub po zabiegach mezoterapii mikroigłowej, laseroterapii, depilacji laserowej.