OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 81,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Niezbędne akcesoria do pielęgnacji włosów

akcesoria

Profesjonalne produkty i gadżety do zabiegów na skórę głowy

W każdej pielęgnacji włosów powinien znajdować się etap, w którym wykorzystuje się profesjonalne narzędzia kosmetologiczne wspierające w pobudzaniu cebulek włosów, a także zwiększające krążenie krwi na skórze głowy. Masaże, które pobudzają krążenie pomagają w aplikacji płynnych substancji aktywnych w głąb skóry. Do takich akcesoriów kosmetycznych najczęściej zaliczamy masażer domowy w postaci elektrycznej szczotki do włosów czy ręczny masażer Ajurwedyjski. Urządzenia do masażu na skórę głowy dodatkowo odprężają, łagodzą stres i rozluźniają mięśnie szyi.

Aktywne filtry

Szczotka do masażu głowy

14,90 zł

Szczotka do masażu skóry głowy zapewnia odprężenie i relaks, a jednocześnie poprawia mikrokrążenie w skórze głowy, dzięki czemu cebulki włosów są lepiej odżywione, włosy stają się zdrowsze, mocniejsze, szybciej rosną. Szczotka świetnie nadaje się do rozprowadzania wszelkich odżywek i szamponów.

Szczotka Liquid Comb zawiera gładkie końcówki z dozownikiem Szczotka Liquid Comb zawiera gładkie końcówki z dozownikiem
  • Brak na stanie

Szczotka do masażu głowy z aplikatorem

99,00 zł

Szczotka Liquid Comb to innowacja w pielęgnacji skóry głowy. Gładkie końcówki przesuwają się jednocześnie po skórze głowy, dozując wybrane serum, masując skórę głowy i równomiernie rozprowadzając preferowany produkt do pielęgnacji włosów bezpośrednio u nasady.