OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 813,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Aparaty i urządzenia do peelingu kawitacyjnego

Peeling Kawitacyjny

Wybierz profesjonalne urządzenie do zabiegu oczyszczania skóry

Urządzenia kosmetyczne do peelingu kawitacyjnego wykorzystują fale ultradźwiękowe do głębokiego oczyszczania skóry. Z ich pomocą jesteśmy wstanie usunąć nadmiar sebum z porów, złuszczyć zrogowaciały naskórek i odżywić skórę za pomocą aktywnych składników zawartych w kosmetykach. W naszej ofercie znajdują się zarówno kombajny kosmetologiczne do użytku profesjonalnego, które są niezbędne w salonach, jak i przenośne aparaty do użytku domowego.

Aktywne filtry

Jakie opinie posiada urządzenie do peelingu kawitacyjnego 5w1? Jakie opinie posiada urządzenie do peelingu kawitacyjnego 5w1?
  • -30,00 zł

Dermo Peel + bezprzewodowy peeling kawitacyjny 5w1 Oryginał

289,00 zł 319,00 zł

DERMO PEEL + to najnowsze bezprzewodowe urządzenie kosmetyczne dostępne na polskim rynku. Nowy i unikatowy model zapewnia wysoką skuteczność zabiegową oraz bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie posiada 5 funkcji zabiegowych: peeling kawitacyjny, sonoforeza, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.

Peeling kawitacyjny przy pomocy profesjonalnego aparatu kosmetologicznego Dermo Peel II Aqua Peeling kawitacyjny przy pomocy profesjonalnego aparatu kosmetologicznego Dermo Peel II Aqua
  • -40,00 zł

Dermo Peel II Aqua 6w1 bezprzewodowy peeling kawitacyjny z funkcją infuzji wody

389,00 zł 429,00 zł

Urządzenie DERMO PEEL II AQUA to nowa generacja kultowego urządzenia DERMO PEEL + ORIGINAL.

DERMO PEEL II AQUA to wysoce zaawansowane bezprzewodowe urządzenie pozwalające na przeprowadzenie, aż 6 zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają w trosce o piękny i młody wygląd. Zabieg jest bezinwazyjny i znakomicie oczyszcza skórę trądzikową oraz przetłuszczającą się, doskonale sprawdza się również w przypadku cery wrażliwej i naczyniowej. Peeling kawitacyjny DERMO PEEL II AQUA na długo zapewnia znakomity efekt oczyszczonej i rozjaśnionej cery.

DERMO PEEL II AQUA wyróżnia nowoczesny i innowacyjny design oraz wbudowany pojemnik na wodę do zabiegu peelingu kawitacyjnego oraz do zabiegu nano mgiełki.

Przy zakupie urządzenia DERMO PEEL II AQUA  - GRATIS! szczoteczka silikonowa Sono Cover, nakładka do zabiegu peelingu kawitacyjnego.