Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Nanopen Light Original - urządzenie do Nanobrazji

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 60 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 60 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,00 zł.


#5267

Nowy

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne stosowane do zabiegu Nanobrazji, które polega na mechanicznym złuszczaniu, frakcjonowaniu i odżywaniu skóry. Nowoczesna technologia Nano-Tech oraz funkcja drgania o wysokiej częstotliwości, sterowana za pomocą komputerowych chipów regulujących prędkość wibracji i siłę nacisku.

Przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.

Zgodnie z art. 38 pkt. 9 ustawy o prawach konsumenta w przypadku autorskiego szkolenia, które jest przedmiotem sprzedaży nie obowiązuje prawo do odstąpienia od umowy.

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

605,00 zł

645,00 zł

-40,00 zł

- +

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją wynosiła:

Najniższa cena produktu z dnia

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!


Urządzenie kosmetologiczne do mechanicznego złuszczania naskórka doskonale nadaje się do samodzielnego przeprowadzenia zabiegu w warunkach domowych

© NANOPEN LIGHT ORIGINAL

NANOBRAZJA – MECHANICZNE ZŁUSZCZANIE, FRAKCJONOWANIE i ODŻYWIANIE SKÓRYPrzedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.


Urządzenie do bezpiecznej nanobrazji bez przerywania ciągłości naskórka

Urządzenie Nanopen spełnia warunki ustawy o zakazie przerywania ciągłości naskórka wchodzącej w życie wiosną 2020 r. Przeznaczone jest do legalnego i bezpiecznego użytkowania w salonach kosmetycznych oraz w warunkach domowych.


CO TO JEST NANOPEN LIGHT ORIGINAL?

NANOPEN LIGHT ORIGINAL to nowoczesne urządzenie do zabiegów kosmetologicznych, w którym zastosowana została najnowsza technologia Nano-Tech. Technologia drgania o wysokiej częstotliwości sterowana jest za pomocą komputerowych chipów, które regulują prędkością wibracji i intensywnością nacisku.

Prezentacja urządzenia NANOPEN LIGHT ORIGINAL na YouTubeUrządzenie NANOPEN LIGHT ORIGINAL gwarantuje 100% skuteczności w złuszczaniu naskórka oraz wtłaczaniu śródskórnie substancji aktywnych w głąb skóry. Stosowane jest przy pełnej procedurze zabiegowej o nazwie: Nanobrazja, która stała się niezwykle pożądaną i popularną metodą złuszczania i odżywiania skóry w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych.


Przykład złuszczania naskórka za pomocą nowoczesnego sprzętu


ZE WZGLĘDU NA OGROMNĄ POPULARNOŚĆ NASZEGO AUTORSKIEGO ZABIEGU
NANOBRAZJI, STWORZYLIŚMY NIEZWYKLE NOWOCZESNE URZĄDZENIE Z WYKORZYSTANIEM
NANOTECHNOLOGII – NANOPEN LIGHT ORIGINAL

Zestaw zawiera narzędzie zabiegowe, eleganckie opakowanie, wymienne kartridże i instrukcję obsługi

NA CZYM POLEGA NANOBRAZJA - JAK DZIAŁA NANOPEN LIGHT ORIGINAL?

NANOBRAZJA to popularny zabieg kosmetologiczny polegający na frakcyjnym i kontrolowanym złuszczaniu martwego naskórka, który wykorzystuje specjalną nanodyskową technologię. W trakcie mechanicznego złuszczania skóry dochodzi do jednoczesnego masażu wibracyjnego, podczas którego następuje głęboka biorewitalizacja skóry. Dopełnieniem procedury zabiegowej Nanobrazji, czyli mechanicznej eksfoliacji jest stemplowanie w celu dostarczenia w głąb skóry substancji aktywnych, zawartych w zastosowanym podczas zabiegu preparatu kosmetologicznego.

Wszystkie etapy zabiegu Nanobrazji wykonywane są za pomocą nowoczesnego urządzenia - NANOPEN LIGHT ORIGINAL, którego głowicę zabiegową stanowi nanodyskowy kartridż z nanoigłami - średnica szczytu pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm, co odpowiada 1/1000 średnicy ludzkiego włosa!

Podczas ruchu posuwistego stosowanego w zabiegu złuszczania (Nanobrazji), nanoigłowy chip delikatnie oraz w sposób kontrolowany ściera naskórek. Natomiast podczas ruchu stemplowania, kartridż tworzy tysiące niewidocznych kanałów nano, którymi substancje aktywne wnikają w barierę skóry i zostają przetransportowane głęboko aż do skóry właściwej. Podczas tego procesu dochodzi do znacznego zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych w głąb skóry aż o 92% w porównaniu do tradycyjnych metod aplikacji substancji kosmetycznych.


200-krotne powiększenie kartridża nanodyskowego

Jak wygląda katridź nanodyskowy?JAKIE SĄ EFEKTY ZABIEGU NANOBRAZJI?

 • złuszczanie naskórka, kontrolowane przez mikrochipy - bez naruszania bariery ochronnej skóry,
 • niwelowanie już istniejących zmarszczek,
 • zwiększenie elastyczności, jędrności i napięcia skóry,
 • o 92% lepsze wchłanianie substancji kosmetycznych w głąb skóry,
 • biorewitalizacja skóry,
 • biorestrukturyzacja skóry,
 • stymulacja naturalnych procesów regeneracyjnych skóry,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • zniwelowanie przebarwień skóry,
 • wyeliminowanie uczucia „ściągania” skóry,
 • przywrócenie oraz utrzymanie odpowiedniego pH skóry,
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych,
 • zniwelowanie do minimum niepożądanego świecenia się skóry, wynikającego z nadmiernej produkcji gruczołów łojowych,
 • działanie przeciwzmarszczkowe,
 • oczyszczenie skóry,
 • zniwelowanie trądziku pospolitego, trądziku różowego, zaskórników i wągrów,
 • poprawa metabolizmu na poziomie komórkowym,
 • wygładzenie i poprawa tekstury skóry,
 • poprawa mikrocyrkulacji,
 • dotlenienie skóry.

Zobacz recenzję urządzenia Nanopen Light Original oraz film instruktażowy: link do filmu


Efekty po zabiegu frakcjonowania i odżywienia skóry

PO ZAKUPIE NANOPEN LIGHT ORIGINAL OTRZYMASZ SZCZEGÓŁOWĄ PROCEDURĘ ZABIEGOWĄ, KTÓRA OBEJMUJE WSZYSTKIE ETAPY ZABIEGU NANOBRAZJI, OPRACOWANĄ PRZEZ MAGISTRA KOSMETOLOGII


Nanopen Light Original powodouje złuszczenie naskórka i dostarcza składniki aktywne w głąb skóry

JAKIE SĄ ETAPY ZABIEGU NANOBRAZJI?

Mechanizm działania samej NANOBRAZJI na skórę przebiega w dwóch etapach zabiegowych:

PIERWSZY ETAP - ZŁUSZCZANIE

Selektywne, głębokie i kontrolowane przez mikrochip złuszczanie powierzchownych warstw skóry. Jest to metoda zabiegowa, która polega na eksfoliacji mikrowarstw - złuszczanie następuje na poziomie powierzchownej warstwy skóry właściwej (warstwa brodawkowata). Odpowiedni poziom złuszczania bez dojścia do splotów naczyniowych powoduje, że złuszczanie przebiega bez krwawienia i powikłań pozabiegowych.

W trakcie zabiegu na poziomie skóry właściwej dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a co z tym związane mikrocyrkulacja oraz ukrwienie znacznie przyśpiesza, wpływając korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych.

Skuteczność zabiegu warunkuje przede wszystkim urządzenie NANOPEN LIGHT ORIGINAL, które zostało stworzone na potrzeby przeprowadzania zabiegu Nanobrazji.

Urządzenie charakteryzuje odpowiednia budowa, moc urządzenia, odpowiednia częstotliwość drgań wibracyjnych, szybkość pracy, głębokość działania oraz czas oddziaływania na komórki skóry. Bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego nanodyskowego kartridża, który stanowi głowicę zabiegową. 

DRUGI ETAP - WCHŁANIANIE

Wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry odbywa się dzięki zastosowanej nanotechnologii, którą charakteryzuje niezwykle wysoki poziom przenikalności. Zwiększenie przezskórnej penetracji substancji aktywnych, zachodzi na skutek kontrolowanego ścierania warstwy rogowej, co powoduje zmniejszenie efektywności bariery naskórkowej.

Substancje aktywne zastosowane do zabiegu wnikają w głąb skóry znacznie efektywniej, bo aż o 92% w porównaniu do standardowej aplikacji preparatów kosmetycznych.

Do zabiegu Nanobrazji polecamy stosować dobrej jakości kosmetyki typu serum lub ampułki przeznaczone do sonoforezy, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej. Nie jest konieczne stosowanie tzw. nano kosmetyków, ponieważ nie mają one większego wpływu na głębokość penetracji substancji aktywnych podczas zabiegu Nanobrazji.

Dobór odpowiedniego preparatu jest indywidualny i powinien być zgodny ze wskazaniami ukierunkowanymi na naszą niedoskonałość skórną lub jako prewencja anti-aging.Skóra przed, w trakcie oraz po zabiegu urządzeniem kosmetologicznymDO JAKIEJ SKÓRY PRZEZNACZONY JEST ZABIEG NANOBRAZJI?

Zabieg NANOBRAZJI przeznaczony jest do skóry z:

 • zmarszczkami, zwłaszcza w okolicy ust, oczu, szyi i dekoltu,
 • fotostarzeniem,
 • trądzikiem zaskórnikowym,
 • wągrami,
 • rozszerzonymi porami,
 • łojotokiem,
 • zbyt suchą skórą,
 • nadmierną aktywacją gruczołów łojowych,
 • przebarwieniami,
 • bliznami, również potrądzikowymi,
 • cellulitem i rozstępami.

Zabieg NANOBRAZJI może być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Osoby zmagające się z alergią na metal, mogą korzystać z zabiegu Nanobrazji, ponieważ nanodyskowy kartridż wykonany jest z nanosilikonu medycznego.

Nanobrazja cechuje się łagodniejszym efektem złuszczania, brakiem okresu rekonwalescencji oraz brakiem powikłań w porównaniu z innymi zabiegami złuszczającymi, jak np. mikrodermabrazja diamentowa czy kordunowa.


Stopień zadowolenia z zabiegu kosmetologicznego Nanobrazja

Wykres przedstawia poprawę stanu skóry w aspekcie zniwelowania zmarszczek oraz stopień zadowolenia z efektów zabiegowych osób poddanych zabiegowi Nanobrazji, po 4 zabiegach w serii w odstępie 10 dniowym. W ankiecie wzięło udział 50 osób w przedziale wiekowym od 30-45 lat.


Nanodyskowy katridż w urządzeniu kosmetologicznym Nanopen Light Original

Efekty zabiegowe zależne są od stosowanych do zabiegu nanodyskowych kartridży oraz odpowiednich parametrów. Kartridże do urządzenia NANOPEN LIGHT ORIGINAL wykonane zostały w myśl mikro- i nano- technologii. Stworzone zostały z nanosilikonu medycznego, którego średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm, co odpowiada 1/1000 średnicy ludzkiego włosa.

Podczas nakłuwania wytwarzane są tysiące nanokanalików, które natychmiast po wprowadzeniu składników aktywnych zostają automatycznie zamknięte. Zjawisko to gwarantuje odpowiednią aktywację komórek dendrytycznych, inicjując proces keratynizacji i przebudowy warstwy rogowej naskórka. Aminokwasy oraz metabolity, które są produktami ubocznymi degradacji białka FLG, tworzą naturalny czynnik nawilżający NMF (natural moisturizing factory), który stanowi klucz do prawidłowej, barierowej funkcji naskórka.


NANOBRAZJA TO ZABIEG WYKORZYSTUJĄCY NANOTECHNOLOGIĘ, CZYLI OBSZAR ZAINTERESOWAŃ WSPÓŁCZESNEJ KOSMETOLOGII

Mechaniczne złuszczanie skóry redukuje zmarszczki i poprawia koloryt

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU NANOBRAZJI

Lista przeciwwskazań do wykonywania zabiegu NANOBRAZJI jest bardzo krótka:

 • trądzik w stanie ropnym,
 • nadkażenia bakteryjne i grzybicze skóry,
 • występowanie opryszczki.

NANODYSKOWY KARTRIDŻ NANOPEN LIGHT ORIGINAL VS TRADYCYJNY KARTRIDŻ NANO DERMA PEN

Porównanie nanodyskowego katridża w Nanopen Light Original z tradycyjnym katridżem nano dermapen


 

Nanodyskowy katridż Nanopen Light Original

Tradycyjny kartridż Nano Dermapen

Materiał wykonania

Nanodyskowy kartridż wykonany z wysokiej czystości nanosilikonu medycznego. Jego pojedyncza nanoigła ma wielkość zaledwie 80nm – co odpowiada wielkości 1/1000 ludzkiego włosa.

Katridż Nano do urządzenia Dermapen wykonany jest z metalowych lub tytanowych igieł.

Wielkość uszkodzeń skóry

Niewielkie utworzone nanokanaliki skutecznie transportują substancje aktywną w głąb skóry – bez krwawienia i możliwości wystąpienia jakichkolwiek powikłań.

Średnica uszkodzeń jest znacznie większa niż w przypadku nanodyskowych katridży – co wiążę się z dłuższym okresem rekonwalescencji oraz wystąpieniem punktowych krwawień.

Rekonwalescencja

Utworzone nanokanaliki zamykają się natychmiastowo po wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry.

Skóra potrzebuje kilku dnia na całkowitą rekonwalescencję.

Zastosowana technologia

System technologiczny zintegrowany z urządzeniem Nanopen Light Original zapewnia odpowiednią częstotliwość drgań i wibracji podczas zabiegu oraz siłę nacisku – co determinuje najlepsze efekty zabiegowe.

Standardowe kartridże Nano przeznaczone są do urządzeń dermopen, które nie zostały stworzone w myśl nanotechnologii lecz mikrotechnologii – dlatego stosowane są wyłącznie do mikronakłuwania powierzchni skóry.

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA NANOPEN LIGHT ORIGINAL

 • model: NANOPEN LIGHT ORIGINAL zaprojektowany w technologii Nano-Tech,
 • nanodyskowy kartridż wykonany z medycznego nanosilikonu,
 • wielkość pojedynczej nanoigły: 80nm,
 • mechanizm urządzenia to najnowsze osiągnięcie współczesnej nanotechnologii,
 • urządzenie zawiera zintegrowany mechanizm bezpieczeństwa NanoSafe,
 • system mikrochip kontrolujący pracę nanodyskowego kartridża,
 • niezwykle elegancki i ponadczasowy design,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • urządzenie przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego.


Jak wygląda zestaw Nanopen Light Original?

CO ZAWIERA ZESTAW NANOPEN LIGHT ORIGINAL?

 • urządzenie: NANOPEN LIGHT ORIGINAL,
 • eleganckie opakowanie do przechowywania,
 • 5 nanodyskowych kartridży,
 • szczegółowa polska instrukcja użytkowania opracowana przez kosmetologa,
 • przedmiotem sprzedaży jest szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową (40 stron), która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z zastosowaniem najnowszej technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych). Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego. Do każdego szkolenia dodawane jest oryginalne urządzenie Nanopen Light Original - stworzone na potrzeby naszego autorskiego zabiegu Nanobrazji.
 • po zakupie otrzymasz bardzo szczegółową metodykę przeprowadzania zabiegu NANOBRAZJI, zawierającą opis wszystkich etapów zabiegowych: oczyszczanie – Nanobrazja – wtłaczanie substancji aktywnych – zabieg zakańczający procedurę zabiegową Nanobrazji. Materiały edukacyjne zawierają również rodzaje i opis preparatów, które można stosować do zabiegu Nanobrazji.

Nanopen light

Rewelacja.
Polecam serdecznie

nanopen

Nanopen to bardzo fajne urządzenie, moim zdaniem niezbędnik każdej osoby.

Szybka przesyłka

Dla tych co lubią komfort

Bez igieł, bólu i strachu. Nowoczesna technologia w domu, dla tych co chcą zadbać o siebie, a z jakiś powodów nie korzystają z usług salonów kosmetycznych. Oczyszczanie super, widać i czuć jak skóra staje się miękka i delikatna. Potem to zależy co tam sobie wtłoczycie w zależności od potrzeb skóry. Gorąco polecam urządzenie i jego systematyczne stosowanie, oraz świetne kosmetyki na stronce firmy. Efekty będą na 100% przy systematycznym stosowaniu pielęgnacji.

Nanopen light

Szybka wysyłka, dobry produkt, polecam

Nanopen

Jest świetny, nie zawiodłam się

Polecam!

Świetne urządzonko :) szkolenie też fajnie opisane

Polecam gorąco!

Uważam, że nanopen to urządzenie o którym będzie głośno :). REWELACYJNE EFEKTY

Polecam serdecznie

Polecam serdecznie

Polecam!!!!!!

Mega efekty!
Jest to świetne urządzenie. Przy etapie złuszczania widać jak skóra pobudzana jest do odnowy i natychmiast po złuszczaniu czyli Nanobrazji widać mega różnicę! Drugi etap wtłaczania substancji - super bez igieł a taki efekt i to bezpośrednio po! Kolejne etapy zabiegowe to już totalne dopieszczenie skóry.
Zabieg petarda!
Jestem zaskoczona baaardzo pozytywnie.

Nanobrazja

Fajne urządzenie za dobre pieniądze. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje

Nanopen light

Tego potrzebowałam. Klientki bardzo chętnie zapisują się na zabiegi

Urządzenie do nanobrazji

Jestem zadowolona z zakupu

urządzenie nanopen

Wszystko tak jak w opisie. Polecam

Nano pen light

Moje klientki są zachwycone.
Przyjemnie i efektywnie - Urządzenie warte swojej ceny.

Ps. Co do szkolenia muszę nadmienić, że jest rzetelnie i fachowo przygotowane. Bardzo mnie cieszy Państwa dbałość o klienta i widać że przywiązujecie wielką uwagę do poprawności wykonywania zabiegu. Brawo!

Pozdrawiam serdecznie cały zespół Luxusntury.pl

Nano

Wreszcie nowa technologia i metodyka wykonywania zabiegów które przeszŁy już do lamusa. Uwielbiam nowinki kosmetyczne a to urządzenie to zdecydowanie hit tego roku. Zdążyłam już przetestować i nie żałuję zakupu

Nano Pen Light Original

Dzięuję!!!!!
Wielki pozytyw za pomysł i za szkolenie.
Ps. pozdrawiam

Nanobrazja

Urządzenie i szkolenie oceniam na pełną szóstkę :)
Dziękuję za miłą obsługę

Nano pen - rewelacja

Jestem barzdo pozytywnie zaskoczona, pen bardzo łądnie się prezentuje, jest lekki sprawnie się nim pracuje. Efekty złuszczania i wtłaczania preparatów bardzo dobre. Ogólnie jestem baaardzo miło zaskoczona. Da się wyczuć, nową technologię

Nano pen Light

Super, polecam.
Szybciutka przesyłka. Bardzo pomocne szkolenie w formie prezentacji. Szczerze polecam

Nanopen

super lekki i poręczny, a szkolenie znakomite, dziękuję luxusnatury za nowy super zabieg!

Polecam zakup nanopen

Rewelacja! Super sprzęt i instrukcja szkoleniowa. Zgrabne urządzenie, które poszerzyło moją ofertę w salonie. Już testowałam na sobie i szczerze przyznaje, że rewelacja. Skóra stała się wygładzona i głęboko odżywiona aż bije z niej młodzieńczy blask :) polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również:
 • 99,00 zł 99,00 zł
  Dodaj do koszyka

  Specyfikacja kolagenu i kwasu hialuronowego w kapsułkach Jakie działanie mają kapsułki z kolagenem i kwasem hialuronowym? Co to jest kolagen? Dwa wysokiej jakości składniki, zawarte w łatwych do połknięcia kapsułkach, spotęgują wyniki kuracji. Zalecany do stosowania po terapii HIFU, Plasma Pen, Derma Roller oraz Derma Pen. Wysoka zawartość wysokiej jakości kolagenu i kwasu hialuronowego.

  99,00 zł
    (15 s)
 • 11,50 zł 11,50 zł

  Co to jest Sealuronic Gel? Skład ampułki z kwasem hialuronowym i minerałami Sposób użycia ampułek RDC Clinic Sealuronic Gel Ampułka z kwasem hialuronowym i minerałami przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej oraz do sonoforezy i ultradźwięków. Nawilża i regeneruje skórę.

  11,50 zł
    (2 s)
 • 79,00 zł 79,00 zł

  Antiaging to przeciwzmarszczkowy preparat dający efekt odmładzania, regenerujący i nawilżający. Innowacyjny koktajl rewitalizujący. Ampułka przeznaczona do mezoterapii igłowej, mikroigłowej, bezigłowej oraz do sonoforezy i ultradźwięków.

  79,00 zł
    (2 s)
 • 9,50 zł 9,50 zł

  Skład kosmetyku Vita C Concentrate 2ml Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu Sposób użycia Vita C Concentrate 2ml Koktajl do skóry twarzy z ustabilizowaną witaminą C, roślinnymi komórkami macierzystymi i organiczną krzemionką to innowacyjne połączenie składników w jednym preparacie. Koncentrat do mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

  9,50 zł
    (2 s)
 • 11,50 zł 11,50 zł

  Co to jest Glycan Concentrate 4ml? Efekty stosowania serum Glycan Concentrate 4ml Skład preparatu Glycan Concentrate 4ml Skoncentrowane serum zawierające glikoproteiny, kolagen, elastynę, kwas hialuronowy, wyciąg z róży rdzawej Rosa mosqueta oraz witaminy C, E i F o działaniu spowalniającym procesy starzenia skóry. Ampułka przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej (derma roller, derma pen), bezigłowej oraz do sonoforezy i ultradźwięków .

  11,50 zł
    (1 s)
 • 599,00 zł 599,00 zł

  Na czym polega szkolenie z mezoterapii mikroigłowej? Co zyskam dzięki szkoleniu z mezoterapii mikroigłowej? Co zawiera szkolenie multimedialne z mezoterapii mikroigłowej? Multimedialny kurs online z zakresu mezoterapii mikroigłowej: 47 minut nagrań zabiegowych, 24 strony kompleksowej wiedzy teoretycznej w prezentacji PDF,  możliwość uzyskania certyfikatu imiennego - certyfikat wystawiamy tylko wraz z zakupem oryginalnego, bezpiecznego  Dermo Pen Q1 Professional . Certyfikat imienny wystawiany jest wyłącznie w przypadku dokonania zakupu przez osoby prowadzące działalność z zakresu kosmetologii.

  599,00 zł
    (22 s)
 • 45,70 zł 45,70 zł

  Do czego służy krem Zinalfat? Skład kremu kojąco-regenerującego Wskazania do stosowania maści Dermoceutica Zinalfat Krem  ze składnikami antybakteryjnymi i alantoiną ułatwia i przyśpiesza regenerację naskórka, chroni i pielęgnuje skórę podrażnioną, z objawami miejscowych zmian zapalnych (np. po zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, laserowych lub chirurgicznych, po depilacji).

  45,70 zł
    (2 s)
 • 319,00 zł 219,00 zł
  Dodaj do koszyka

  Co to jest Dermo Peel+? Jak działa Dermo Peel+? Jakie funkcje ma urządzenie Dermo Peel +? DERMO PEEL + to najnowsze bezprzewodowe urządzenie kosmetyczne dostępne na polskim rynku. Nowy i unikatowy model zapewnia wysoką skuteczność zabiegową oraz bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie posiada  5 funkcji  zabiegowych: peeling kawitacyjny, sonoforeza, elektrostymulacja, fototerapia, masaż wibracyjny.

  219,00 zł 319,00 zł
    (38 s)
 • 29,00 zł 19,00 zł

  Co to jest maska V-Lifter Mask? Korzyści po zastosowniu maski Sposób użycia V-LIFTER MASK to nowatorska remodelująca i wyszczuplająca owal twarzy hydrożelowa maska, którą wyróżnia niezwykle korzystny skład z zawartością aż 10 substancji aktywnych przenikających na bazie najnowszego odkrycia kosmetologii – NANOwody. Wykorzystywanie surowców jakie oferuje nam natura w bardziej innowacyjny sposób jest milowym krokiem w świecie kosmetologii. Maska V-LIFTER MASK to coś więcej niż zwykła maska, to specjalnie zaprojektowane narzędzie do modelowania, wyszczuplania i unoszenia owalu twarzy.

  19,00 zł 29,00 zł
    (10 s)
 • 14,00 zł 14,00 zł

  Czym są kartridże do Nanopen Light Original? Na czym polega zabieg Nanobrazji? Nanodyskowy kartridż Nanopen Light Original vs tradycyjny kartridż Nano Derma Pen Nanodyskowy kartridż do urządzenia  Nanopen Light Original . Igły wykonane z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Nanopen Light Original.

  14,00 zł
    (2 s)
 • 29,00 zł 29,00 zł

  Co to jest maska V-Lifter Double Mask? Korzyści po zastosowniu maski Sposób użycia V-LIFTER DOUBLE MASK to nowatorska remodelująca i wyszczuplająca owal twarzy oraz unosząca policzki hydrożelowa, podwójna maska, którą wyróżnia niezwykle korzystny skład z zawartością aż 10 substancji aktywnych przenikających na bazie najnowszego odkrycia kosmetologii – NANOwody. Wykorzystywanie surowców jakie oferuje nam natura w bardziej innowacyjny sposób jest milowym krokiem w świecie kosmetologii. Maska V-LIFTER DOUBLE MASK to coś więcej niż zwykła maska, to specjalnie zaprojektowane narzędzie do modelowania, wyszczuplenia i unoszenia owalu twarzy.

  29,00 zł
    (12 s)
 • 139,00 zł 119,00 zł

  Co to jest kolagen? Jak działa kolagen? Do czego służy kolagen (wskazania)? Kolagen w płynie COLLAGEN SKIN LIFTING  to środek spożywczy o wysokim stężeniu czystego kolagenu i kompleksu aminokwasów, przeznaczony do intensywnej biorewitalizacji skóry. Pozwala na szybką regenerację po zabiegach medycyny estetycznej, gdy zapotrzebowanie skóry w składniki odżywcze wzrasta. Preparat pozwala uzyskać lepsze efekty po inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych nawet o 40%, takich jak: HIFU, mezoterapia mikroigłowa, igłowa, terapie laserowe oraz inne zabiegi.

  119,00 zł 139,00 zł
    (11 s)
 • 316,00 zł 165,00 zł

  Do czego służy Clean Spot? Funkcje urzadzenia Na czym polega dezynfekcja? Urządzenie do sterylizacji maseczek ochronnych, telefonu, pieniędzy, kluczy, pędzli kosmetycznych i innych przedmiotów. System dezynfekcji promieniowania UVC w zaledwie 30 sekund niweluje wszystkie drobnoustroje chorobotwórcze, które zagrażają ludzkiemu zdrowiu i życiu. CLEAN SPOT – to wielofunkcyjne urządzenie z lampą UVC z funkcjami: dezynfekcja, bezprzewodowe ładowanie smartfona oraz wbudowanym lusterkiem.

  165,00 zł 316,00 zł
    (7 s)
 • 319,00 zł 319,00 zł

  Do czego służy szczoteczka Sonic Queen? Co to jest Sonic Queen? Jak działa soniczna szczoteczka do twarzy? Kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Szczoteczka elektryczna Sonic Queen, łącząc w sobie technologię ULTRASONIC DEEP CLEAN i rewolucyjny design, zapewnia niezwykły efekt czyszczenia i masażu. całkowicie wodoodporna i bezpieczna dzięki ładowaniu bezprzewodowemu, najnowszej generacji silikon medyczny, wbudowana funkcja fototerapii LED, najwyższa jakość wykonania.

  319,00 zł
    (21 s)
 • 135,00 zł 108,00 zł

  Intensywnie regenerujące serum z proteoglikanami, czystym kwasem hialuronowym, kolagenem, elastyną, wyciągiem z dzikiej róży i witaminami C, E i F. Szczególnie polecany po zabiegach kosmetycznych (mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji).

  108,00 zł 135,00 zł
Next Previous
Produkty tej samej kategorii:
 • 14,00 zł 14,00 zł

  Czym są kartridże do Nanopen Light Original? Na czym polega zabieg Nanobrazji? Nanodyskowy kartridż Nanopen Light Original vs tradycyjny kartridż Nano Derma Pen Nanodyskowy kartridż do urządzenia  Nanopen Light Original . Igły wykonane z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Nanopen Light Original.

  14,00 zł
    (2 s)

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll