Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Masażery ultradźwiękowe

Masażery ultradźwiękowe – funkcjonalne i skuteczne

W naszej linii katalogowej nie mogło zabraknąć masażerów ultradźwiękowych. Wyróżniają się one bardzo dużą skuteczności działania, a ponadto dostępne są w niezwykle korzystnej cenie. Wśród oferowanych modeli można znaleźć urządzenia zarówno do twarzy, jak i ciała. Dzięki nim można zniwelować blizny czy przebarwienia na skórze, a także spłycić zmarszczki. Przede wszystkim ich używanie nie powoduje żadnego bólu czy nawet dyskomfortu.

Doskonałym wyborem jest choćby masażer ultradźwiękowy 6w1, który pomimo kompaktowego rozmiaru posiada szereg funkcji, jak krioterapia czy masaż wibroakustyczny. Polecamy także masażer antycellulitowy, który dzięki światłoterapii czy elektrostymulacji powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, a przy tym poprawia ukrwienie skóry. Dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa, a także tych pracujących dużo w pozycji siedzącej najlepiej sprawdzi się masażer do szyi. Warto też wybrać model z jonami złota, czy naturalnym kamieniem - jadeitem. Wszystkie urządzenia można stosować bezpieczne w domowym zaciszu.

 • 209,00 zł 109,00 zł

  Czym jest Skin Booster 4w1? Na czym polega zabieg masażerem ultradźwiękowym? Jakie funkcje posiada urządzenie Skin Booster 4w1? Urządzenie kosmetologiczne przeznaczone jest do niezwykle skutecznej terapii ultradźwiękowej, cieszącej się niezwykłą popularnością w świecie kosmetologii. Przedstawiamy Państwu nowoczesny, niezwykle skuteczny i funkcjonalny aparat ultradźwiękowy wyposażony w dodatkowe funkcje: pola magnetycznego, fototerapii, elektrostymulacji EMS, terapii cieplnej.

  109,00 zł 209,00 zł
    (15 s)
 • 209,00 zł 119,00 zł

  Co to jest Masażer Golden Touch? Jak działa masażer Golden Touch? Efekty zabiegu masażerem Golden Touch Najnowszy model złotej różdżki pokrytej 24 karatowym złotem. Działa znieczulająco na zasadzie wibracji. Złota różdżka wpływa regeneracyjnie na naszą skórę przyspieszając metabolizm komórek. Wibrację pulsacyjne wytwarzane przez nią poprawiają jędrność i sprężystość skóry, stymulując mięśnie. Emitowane fale wibracyjno-pulsacyjne wpływają stymulująco na mięśnie twarzy, w widoczny sposób poprawiając napięcie i jędrność skóry. Procedura zabiegowa obejmująca stymulujący masaż w oparciu o połączenie działania urządzenia wraz ze składnikami aktywnymi substancji kosmetycznych daje kilkukrotnie zwiększoną absorpcję i skuteczność penetracji w głąb skóry.

  119,00 zł 209,00 zł
    (16 s)
 • 169,00 zł 149,00 zł

  Do czego służy masażer ultradźwiękowy Biorevital Skin 3w1? Jak działa masażer ultradźwiękowy Biorevital Skin 3w1? Opis technologii Urządzenie kosmetyczne BIOREVITAL SKIN 3w1 przeznaczone jest do terapii domowej, dla osiągnięcia nieskazitelnie czystej skóry bez oznak starzenia. Jest to nowoczesne urządzenie, którego zastosowanie pozwala osiągnąć wysoce efektywny rezultat zabiegowy. wspomaga odżywienie głębokich warstw skóry właściwej, regeneruje uszkodzone włókna, silnie nawilża, rozjaśnia skórę, usuwa ślady po np. ospie, itp., wspomaga odżywianie i regenerację komórek.

  149,00 zł 169,00 zł
    (10 s)
 • 269,00 zł 219,00 zł

  Co to jest Black Love - masażer z jonami czarnego złota? Efekty stosowania masażera Black Love Jak działa masażer Black Love? Masażer BLACK LOVE z jonami czarnego złota. Najnowszy model elektrycznej różdżki pokrytej czarnym złotem. Nowy wodoodporny design urządzenia emitującego 6500 wibracji na minutę , w których trakcie uwalniane są czyste jony złota.

  219,00 zł 269,00 zł
    (10 s)
 • 239,00 zł 219,00 zł

  Co to jest Skin Sonicare 5w1? Jakie funkcje posiada urządzenie Skin Sonicare 5w1? Efekty działania urządzenia Skin Sonicare 5w1 Urządzenie kosmetyczne 5w1 przeznaczone jest do terapii domowej. Jest to nowoczesne urządzenie, którego zastosowanie pozwala osiągnąć wysoce efektywny rezultat zabiegowy. Wszystko to dla głębokiej biostymulacji skóry, a co z tym związane dla pięknej i nieskazitelnej cery. Funkcje urządzenia: terapia światłem czerwonym  (850 nm) , terapia światłem niebieskim  (415 nm) , ciepłolecznictwo, krioterapia, masaż wibracyjno-soniczny.

  219,00 zł 239,00 zł
    (14 s)
 • 329,00 zł 269,00 zł

  Co to jest Dermo V-Neck Lifting 4w1? Działanie masażera Dermo V-Neck Lifting Działanie i zalety masażu wibracyjnego Masażer wibracyjny DERMO V-NECK LIFTING to kompaktowe i bezprzewodowe urządzenie wykorzystujące przełomową technologię przeciwstarzeniową, łączącą masaż wibracyjny o dużej częstotliwości, terapię światłem LED oraz system ogrzewania, wszystko to w jednym poręcznym urządzeniu. Działanie masażera DERMO V-NECK LIFTING: liftinguje skórę szyi, dekoltu, ramion, ujędrnia skórę, niweluje już istniejące zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, wspomaga produkcję kolagenu i elastyny dogłębnie rewitalizuje skórę, głęboko nawilża, zwiększa penetrację substancji kosmetycznych o 200%, rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza zaczerwienienie skóry, usprawnia krążenie limfatyczne, usuwa toksyny, poprawia teksturę skóry, usuwa zmiany trądzikowe.

  269,00 zł 329,00 zł
    (9 s)
 • 319,00 zł 319,00 zł

  Co to jest GUA SHA V-LINE FACE? Efekty stosowania masażera GUA SHA V-LINE FACE Technologie zastosowane w masażerze V-LINE FACE Regularne stosowanie masażera V-LINE FACE, czyli 10-15 minut co drugi dzień zapewnia doskonałe rezultaty zabiegowe, porównywalne do tych uzyskanych w salonie kosmetycznym!

  319,00 zł
    (8 s)
 • 419,00 zł 329,00 zł

  Do czego służy Sirenito masażer 3w1? Technologie zastosowane w Sirenito masażer 3w1 Cechy urządzenia Sirenito masażer 3w1 Kompaktowe, bezprzewodowe i wielofunkcyjne urządzenie do terapii odmładzających, niwelujących oznaki starzenia się skóry. Technologia fal radiowych wzbogacona została o dwie zupełnie odmienne, lecz selektywnie wybrane technologie, takie jak - najbardziej nowoczesna metoda mezoterapii bezigłowej, która wykorzystuje technologię elektroporacji oraz światłolecznictwo.

  329,00 zł 419,00 zł
    (14 s)
 • 439,00 zł 409,00 zł

  Co to jest Body Shape 6w1? Mechanizm działania Body Shape 6w1 Efekty działania masażera Body Shape 6w1 Masażer ultradźwiękowy na cellulit - duża głowica masażera zapewnia doskonałą pracę na większych partiach ciała. Najnowszy model masażera Body Shape 6w1 został udoskonalony dodatkowymi funkcjami: technologia masażu ultradźwiękowego/liposukcja ultradźwiękowa, technologia światłoterapii LED, technologia jonoforezy dodatniej oraz ujemnej, elektrostymulacja.

  409,00 zł 439,00 zł
    (11 s)
 • 1 299,00 zł 799,00 zł

  Co to jest Opatron Skin? Korzyści płynące z użytkowania Opatron Skin Technologia galwaniczna w urządzeniu OPATRON SKIN to urządzenie w którym zastosowano najnowszą technologię, która zrewolucjonizowała i na nowo zdefiniowała pielęgnację domową oraz profesjonalną.

  799,00 zł 1 299,00 zł
    (11 s)
 • 999,00 zł 899,00 zł

  Czym jest ultradźwiękowy masażer do ciała BodyBooster 4w1? Efekty działania urządzenia BodyBooster 4w1 Mechanizm działania masażera Nowoczesne urządzenie kosmetologiczne stosujące zjawisko emitowania fal ultradźwiękowych w postaci regularnych drgań przekazywanych w głąb skóry. Wytwarzane wibracje ultradźwiękowe rozbijają komórki tłuszczowe oraz przyspieszają przepływ krwi i limfy w organizmie.

  899,00 zł 999,00 zł
    (15 s)
 • 1 629,00 zł 1 429,00 zł

  Co to masażer RF Beauty Instrument? Kierunki działania urządzenia Na czym polega technologia fal radiowych (RF)? Najmocniejszy na rynku, używany przez salony kosmetyczne oraz do użytku domowego masażer do twarzy i ciała RF Beauty Instrument. Światowa nowość dostępna tylko u nas. Najnowocześniejsza technologia zawarta w kompaktowym urządzeniu. Funkcje: radiofrekwencja, elektrostymulacja, jonofereza, światłoterapia LED, krioterapia, masaż wibroakustyczny.

  1 429,00 zł 1 629,00 zł
    (18 s)
 • 2 049,00 zł 1 649,00 zł

  Co to jest Endermopen Volt Plus? Co to jest endomasaż? Zastosowanie Endermopen Volt Plus Endomasaż ENDERMOPEN VOLT PLUS jest idealną terapią dla wszystkich, którzy pragną walczyć z oznakami starzenia się swojej skóry. To unikalna metoda masażu, która w nieinwazyjny sposób wzmacnia skórę, poprzez stymulację fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Miejsce terapii poddawane jest rytmicznemu ruchowi klapek zabiegowych wspomaganych elektrostymulacją.

  1 649,00 zł 2 049,00 zł
    (16 s)
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Jak działa masażer ultradźwiękowy?

Masażer ultradźwiękowy to ulubione narzędzie kobiet, ceniących sobie wykonywanie zabiegów kosmetycznych w zaciszu domowym. Umożliwia on stosować fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości fali ultradźwiękowej, które wykorzystują również duże zaawansowane maszyny zabiegowe w salonach kosmetycznych. Dzięki niemu zatem można wykonać profesjonalny zabieg przy użyciu ultradźwięków we własnym domu. Działanie masażerów wygląda następująco - urządzenie przez specjalne diody emituje ultradźwięki, docierające w głąb skóry tworzą niewielkiej wielkości kanaliki, przez które odżywcze składniki aktywne zawarte w kosmetykach są lepiej wchłaniane.

Czy domowe masażery ultradźwiękowe są skuteczne?

Masaż ultradźwiękowy w warunkach domowych jest tak samo skuteczny, jak w salonie kosmetycznym. Mimo mniejszych rozmiarów posiada bardzo szerokie działanie, a mianowicie wspomaga oczyścić pory skórne, stymulować produkcję włókien kolagenu i elastyny, spłycić zmarszczki, pobudzić metabolizm, rozbijać tkanki tłuszczowe, niwelować cellulit i rozstępy, zwiększyć krążenie, ujędrnić wiotką skórę czy likwidować przebarwienia. Co więcej masażer ultradźwiękowy jest często wyposażony w dodatkowe funkcje potęgujące efekty np. fototerapię LED, jonoforezę dodatnią i ujemną lub masaż wibroakustyczny.

Czy masaż za pomocą masażera ultradźwiękowego sprawdzi się na cellulit?

Pomimo, że masażer ultradźwiękowy do użytku domowego posiada mniejszą moc, niż profesjonalne urządzenia ultradźwiękowe to jest on wystarczająco skuteczny, by poradzić sobie z wieloma nieestetycznymi problemami skórnymi, w tym cellulitem. Duży wpływ ma na to możliwość częstszego i spersonalizowanego użytkowania masażera, bowiem w dowolnym momencie pozwala przeprowadzić masaż wykorzystując silniejsze kosmetyki antycellulitowe, które lepiej wchłoną się pod wpływem fal ultradźwiękowych. W przypadku redukcji cellulitu systematyczna pielęgnacja domowa jest niezwykle istotna, aby zapobiec powstawaniu pomarańczowej skórki, rozbić grudki tłuszczu znajdujące się pod skórą, poprawić krążenie kończyn czy przywrócić utraconą jędrność. Dlatego im częściej masuje się okolicę objętą cellulitem, tym lepiej.

Jak używać masażer ultradźwiękowy w domu?

Każdy masażer ultradźwiękowy jest inny, stąd też na samym początku zaleca się zapoznać z instrukcją obsługi danego modelu urządzenia. Po zapoznaniu się z jego działaniem można rozpocząć właściwą terapię przy użyciu ultradźwięków. Masaż ultradźwiękowy wykonuje się na dokładnie oczyszczonej z makijażu i innych zanieczyszczeń skórze, która pokryta jest krem, serum lub ampułką z wybranymi składnikami aktywnymi. Aby zapewnić prawidłowy poślizg głowicy przy kontakcie ze skórą, należy oprócz tego zastosować żel do ultradźwięków. Po wysmarowaniu końcówki żelem można przyłożyć głowicę bezpośrednio do skóry, a następnie kolistymi ruchami przesuwać ją po wyznaczonym obszarze zabiegowym przez okres 30 minut. Masaż ultradźwiękowy przynosi najlepsze efekty, gdy wykonuje się go około 3 razy w tygodniu.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll