Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Derma Roller – który model wybrać?

Derma Roller – który model wybrać?

Dlaczego powinniśmy ostrożnie wybierać model Derma Rollera?

Coraz więcej kobiet korzysta z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych mających na celu zniwelowanie niedoskonałości skóry takich jak: blizny, zmarszczki, cellulit, opadający owal twarzy czy utrata jędrności skóry. Jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w kosmetologii jest mezoterapia mikroigłowa.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne z którym zmaga się już cały świat, salony kosmetyczne w trosce o nasze bezpieczeństwo zostały zamknięte. W takim wypadku profesjonalna usługa jest niemożliwa, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podpowiadamy jaki Derma Roller wybrać, aby spełniał wszystkie techniczne wymogi, które zagwarantują nam prawidłowo wykonany zabieg w domowym zaciszu.

Derma Roller na przestrzeni lat przeszedł ogromną metamorfozę. Na polskim rynku możemy spotkać najstarsze modele, które jednak nie są zbyt polecane przez profesjonalistów, zważywszy na zwiększone ryzyko powstawania powikłań zabiegowych takich jak: zakażenia i blizny oraz modele niewiele droższe, lecz bardzo zaawansowane technologicznie. Zwróćmy uwagę, że nie zawsze najdroższy oznacza najlepszy. Często na cenę produktu ma wpływ marketing. Celebryci reklamujący dany produkt to spory koszt dla firmy, dlatego cena urządzenia drastycznie wzrasta. Wybierajmy rozsądnie urządzenie tak, aby nie przepłacić, a otrzymać takie, które pozwoli nam uzyskać najlepsze efekty zabiegowe.

Mogłoby się wydawać, że pomiędzy Derma Rollerami nie ma żadnej różnicy, ze względu na ich pozornie podobny wygląd, a w takim wypadku wszystkie tego typu urządzenia działają w identyczny sposób – nic bardziej mylnego!

Mechanizm działania Derma Rollera

Derma Roller jest manualnym urządzeniem działającym w oparciu o technologię mikronakłuć. Przeprowadzając zabieg z użyciem Derma Rollera, pobudzamy skórę do samoodnowy, wywołując kontrolowane mikroreakcje zapalne. Wskutek pobudzenia skóry dochodzi do wzmożonej produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu wszelkie zmiany skórne zostają zniwelowane. Udowodniono, że po zabiegu mezoterapii mikroigłowej nowe włókna kolagenowe tworzą się przez około 2 miesiące, a ilość kolagenu w skórze rośnie o 390% w porównaniu ze stanem sprzed zabiegu. Derma Roller stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów z użyciem lasera oraz chirurgii plastycznej.

Skoro już wiemy, jak dokładnie powinien działać Derma Roller, czas na dobór odpowiedniego, który nie spowoduje powikłań pozabiegowych.


Wałeczek jest pokryty cienkimi igłami o dużym zagęszczeniu

Czym kierować się przy wyborze wałeczka z igłami?

  • Niektórzy producenci wychodzą z założenia, że im więcej igiełek znajdzie się w Derma Rollerze, tym lepszy będzie efekt. Obalamy ten mit: większa ilość igieł daje efekt łoża Fakira, sprawiając, że igiełki z trudem nakłuwają skórę, a zabieg jest bardziej bolesny,
  • Modele z okrągłymi igłami są znacznie lepsze od igieł trójkątnych. Igły trójkątne szarpią skórę, co powoduje zadrapania oraz blizny,
  • Odpowiednie ułożenie igiełek na rolce Derma Rollera zapewnia krótszą rekonwalescencje pozabiegową, oraz znacznie lepsze efekty,
  • Najlepsze Derma Rollery są tak zbudowane, aby zanieczyszczenia, takie jak martwy naskórek, bakterie nie przedostały się do wnętrza urządzenia. Dodatkowo posiadają igły tytanowe pokryte miedzią (posiada właściwości antybakteryjne), co zapewnia nam całkowite bezpieczeństwo przed zakażeniem skóry.

Idealne urządzenie zabiegowe - Derma Roller Skin Lifting

Wysokiej jakości Derma Roller, który posiada wszystkie powyższe cechy idealnego urządzenia to DERMA ROLLER SKIN LIFTING - niedrogie, a przy tym wysoce skuteczne urządzenie wykorzystywane w najlepszych gabinetach kosmetycznych do terapii twarzy i ciała. Podany model jest dostępny w naszym sklepie i cieszy się wielką popularnością. O jego skuteczności świadczą liczne pozytywne opinie. Derma Roller Skin Lifting swoją premierę miał w 2019 roku, i od pierwszych dni, spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród specjalistów branży Beauty. Jak do tej pory nie powstało lepsze i bardziej zaawansowane urządzenie do manualnej mezoterapii mikroigłowej.

Oprócz samego urządzenia w ofercie sklepu znajdą Państwo również ampułki do mezoterapii mikroigłowej, które aplikowane są podczas zabiegu.

Odpowiedni wybór urządzenia typu Derma Roller to połowa sukcesu, druga połowa to sama metodyka wykonywania zabiegu. Pamiętaj, do odpowiednio przeprowadzonego zabiegu mezoterapii mikroigłowej niezbędna jest wiedza. Każde urządzenie Derma Roller Skin Lifting zaopatrzone jest w obszerna instrukcję zabiegową napisaną przez mgr kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem.

 W celu prawidłowego wykonania zabiegu zapraszamy również do zapoznania się z artykułem: JAK UŻYWAĆ DERMA ROLLER DO TWARZY.


Wałek z specjalnym systemem mikronakłuć cienkimi igiełkami do pobudzenia procesów regeneracyjnych

Inne urządzenia kosmetyczne do mezoterapii mikroigłowej

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele renomowanych urządzeń do mezoterapii mikroigłowej jak: DERMA PEN, DERMA ROLLER, czy DERMO PINS.


Ampułka idealnie nadaje się do podtrzymywania efektów zabiegowych i przygotowania skóry przed głębszą mezoterapią

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll