Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Derma Roller jako skuteczny sposób na cellulit

Derma Roller jako skuteczny sposób na cellulit

Czym są zabiegi przy użyciu Derma Rollera

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia typu Derma Roller najczęściej kierowane są przeciw objawom starzenia się skóry: zmarszczki, wiotczenie, itp. dzięki wykorzystaniu zdolności organizmu do samoregeneracji naszej skóry, możemy w pewnym stopniu cofnąć czas i spowolnić proces starzenia się skóry.

Niezwykle skutecznym narzędziem do walki w cellulitem są również zabiegi z użyciem tego właśnie urządzenia.

Jaki jest sposób na wygładzenie pomarańczowej skórki?

Po pierwsze wybór urządzenia z igiełkami o odpowiedniej długości - do użytku domowego polecamy długość igieł do 1,0 mm. Zabieg igiełkami o takiej długości inicjuje proces tworzenia się nowej warstwy kolagenu w skórze - dzięki temu będzie ona grubsza, bardziej jędrna a co za tym związane nierówności mniej widoczne.

Po drugie zastosowanie odpowiedniego preparatu, który w swym składzie ma zarówno substancje o właściwościach drenujących, lipolitycznych oraz pielęgnujących. Odpowiedni preparat, ampułkę do zabiegu znajdą Państwo w linku: ampułki do mezoterapii mikroigłowej na ciało.


Schorzenie charakteryzuje się nieregularnymi zgrubieniami, które wyglądem przypominają skórkę pomarańczy

Jak przeprowadzić zabieg Derma Roller?

Przygotowanie do zabiegu - weź kąpiel/prysznic, wykonaj peeling ciała - szczególnie miejsc, gdzie wykonywane będzie mikronakłuwanie, po osuszeniu skóry zdezynfekuj ją.

Przystąpienie do zabiegu - technika jest taka sama, jak w przypadku twarzy: wybrany obszar skóry dzielimy na fragmenty, które sukcesywnie w takim samym stopniu nakłuwamy: 10 razy w płaszczyźnie pionowej, poziomej i dwóch skosach.

Specjalistyczny preparat antycellulitowy nakładamy w trakcie nakłuwania skóry lub/i bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, pozostawiamy do wchłonięcia na min 15 minut. Następnie dezynfekujemy skórę i aplikujemy antybakteryjno-nawilżający krem. Przez parę dni po zabiegu na skórze poddanej zabiegowi widoczne będzie zaczerwienienie, wyższa ciepłota, lekki obrzęk- jest to stan przejściowy. W tym czasie skórę należy starannie nawilżać.

Zabiegi kierowane przeciwko cellulitowi z długością igiełek 1,0 mm można wykonywać co 3 tygodnie. Najczęściej wybieranym i najlepszym urządzeniem do zabiegów mikronakłuwania jest DERMA ROLLER SKIN LIFTING.


Najnowszy model Derma Rollera dla wymagających klientów z zaawansowanym stopniem cellulitu

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Scroll