Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Derma Roller jako skuteczny sposób na cellulit

Derma Roller jako skuteczny sposób na cellulit

Czym są zabiegi przy użyciu Derma Rollera

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia typu Derma Roller najczęściej kierowane są przeciw objawom starzenia się skóry: zmarszczki, wiotczenie, itp. dzięki wykorzystaniu zdolności organizmu do samoregeneracji naszej skóry, możemy w pewnym stopniu cofnąć czas i spowolnić proces starzenia się skóry.

Niezwykle skutecznym narzędziem do walki w cellulitem są również zabiegi z użyciem tego właśnie urządzenia.

Jaki jest sposób na wygładzenie pomarańczowej skórki?

Po pierwsze wybór urządzenia z igiełkami o odpowiedniej długości - do użytku domowego polecamy długość igieł do 1,0 mm. Zabieg igiełkami o takiej długości inicjuje proces tworzenia się nowej warstwy kolagenu w skórze - dzięki temu będzie ona grubsza, bardziej jędrna a co za tym związane nierówności mniej widoczne.

Po drugie zastosowanie odpowiedniego preparatu, który w swym składzie ma zarówno substancje o właściwościach drenujących, lipolitycznych oraz pielęgnujących. Odpowiedni preparat, ampułkę do zabiegu znajdą Państwo w linku: ampułki do mezoterapii mikroigłowej na ciało.


Schorzenie charakteryzuje się nieregularnymi zgrubieniami, które wyglądem przypominają skórkę pomarańczy

Jak przeprowadzić zabieg Derma Roller?

Przygotowanie do zabiegu - weź kąpiel/prysznic, wykonaj peeling ciała - szczególnie miejsc, gdzie wykonywane będzie mikronakłuwanie, po osuszeniu skóry zdezynfekuj ją.

Przystąpienie do zabiegu - technika jest taka sama, jak w przypadku twarzy: wybrany obszar skóry dzielimy na fragmenty, które sukcesywnie w takim samym stopniu nakłuwamy: 10 razy w płaszczyźnie pionowej, poziomej i dwóch skosach.

Specjalistyczny preparat antycellulitowy nakładamy w trakcie nakłuwania skóry lub/i bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, pozostawiamy do wchłonięcia na min 15 minut. Następnie dezynfekujemy skórę i aplikujemy antybakteryjno-nawilżający krem. Przez parę dni po zabiegu na skórze poddanej zabiegowi widoczne będzie zaczerwienienie, wyższa ciepłota, lekki obrzęk- jest to stan przejściowy. W tym czasie skórę należy starannie nawilżać.

Zabiegi kierowane przeciwko cellulitowi z długością igiełek 1,0 mm można wykonywać co 3 tygodnie. Najczęściej wybieranym i najlepszym urządzeniem do zabiegów mikronakłuwania jest DERMA ROLLER SKIN LIFTING.


Najnowszy model Derma Rollera dla wymagających klientów z zaawansowanym stopniem cellulitu

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll