Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne bez wychodzenia z domu

ZABIEGI KOSMETYCZNE W DOMU

 

 

Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby stosować najpopularniejsze profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Kompleksową pielęgnację skóry, możesz wykonać w domu, w oparciu o sprzęt przeznaczony do indywidualnego użytku. W artykule zawarto wszelkie niezbędne informacje odnośnie doboru odpowiedniego sprzętu do występującego problemu skórnego. Zapraszamy do lektury.

 

PEELING KAWITACYJNY – DOKŁADNE OCZYSZCZANIE SKÓRY

Bez względu na rodzaj skóry peeling kawitacyjny będzie doskonałym urządzeniem oczyszczającym skórę. Tradycyjne oczyszczanie twarzy żelem lub płynem micelarnym to zbyt mało, aby dokładnie oczyścić skórę oraz zwalczyć nadmierną produkcję sebum, które przyczynia się do zapychania porów skóry. Peeling kawitacyjny polega na nieinwazyjnym, lecz wysoce skutecznym sposobie, który eliminuje wszelkie zanieczyszczenia ze skóry, także te głęboko umiejscowione w porach skóry. Zabieg ten jest niezwykle prosty do wykonania w domowych warunkach. Należy zwilżyć skórę twarzy, szyi czy dekoltu i przesuwać po niej szpatułkę urządzenia, które emituje ultradźwięki. Systematyczne zabiegi kawitacyjne sprawiają, że wyeliminujemy zaskórniki otwarte, zamknięte, grudki i inne niedoskonałości skóry jak przebarwienia czy zmarszczki.

 

NANOBRAZJA – ZŁUSZCZANIE ORAZ ZWALCZANIE PRZEBARWIEŃ

Nanobrazja to peeling mechaniczny, który wyrównuje teksturę skóry poprzez eliminację zalegającego martwego naskórka. Rogowacenie skóry, blizny, przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory czy zaskórniki to problemy skórne, które dotyczą wiele osób w każdym wieku. Najbardziej nowoczesną formą peelingów mechanicznych jest wspomniana Nanobrazja, której mechanizm opiera się na złuszczaniu skóry poprzez specjalnie skonstruowane urządzenie Nanopen Light Original. Peeling tego rodzaju jest na tyle skuteczny i nieinwazyjny, że już po pierwszym zastosowaniu odczujesz znaczną poprawę w strukturze skóry, która stopniowo staje się gładka i pełna blasku. Urządzenie przyczynia się do poprawy krążenia i kolorytu skóry, a przebarwienia zostają zniwelowane.

 

SONOFOREZA – REDUKCJA ZMARSZCZEK

Sonoforeza inaczej mezoterapia bezigłowa, to zabieg na twarz odpowiedni dla wszystkich osób, niezależnie od typu cery. Sonoforeza opiera się na skuteczności ultradźwięków, które oddziałują na komórki skóry, pobudzając je do odnowy. Zabiegi mezoterapii bezigłowej, dają efekt liftingu skóry, ujędrnienia, zmarszczki zostają zniwelowane. W zależności od problemu skórnego czy to trądzik, przebarwienia, czy zmarszczki wybieramy odpowiednie serum, ampułki niezbędne do przeprowadzenia zabiegu. Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii, gdzie wykorzystywane są igiełki do aplikacji substancji aktywnych w głąb skóry.

 

 

RADIOFREKWENCJA – SILNY LIFTING SKÓRY

Jeśli na Twojej skórze pojawiły się pierwsze oznaki starzenia, nie zwlekaj dłużej tylko wypróbuj dobroczynne właściwości radiofrekwencji. Technologia RF emituje falę elektromagnetyczną, która jest rodzajem terapii wykorzystującej fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Fala radiowa działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Zjawisko radiofrekwencji prowadzi do wzrostu temperatury w tkance, co skutkuje ogrzaniem włókien kolagenowych stanowiących rusztowanie dla skóry, skutkuje to ich skróceniem i w efekcie stają się one mocniejsze i grubsze. Rezultatem zabiegowym jest wyraźnie odmłodzona, jędrniejsza i gładsza skóra. Zabieg stymuluje powstawanie kolagenu, zwiększa grubość oraz gęstość skóry właściwej co redukuje tak zwaną "obwisłą skórę", wypełniając zmarszczki, eliminując blizny oraz przywracając skórze elastyczność i blask. Zabieg jest w 100% bezpieczny i skuteczny.

 

ENDERMOLOGIA – INTENSYWNY MASAŻ ODMŁADZAJĄCY

Endomasaż to intensywny masaż skóry wykonany za pomocą specjalnego urządzenia. Jeśli na skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia lub występują już zaawansowane zmarszczki idealnym rozwiązaniem będzie urządzenie Endermopen Volt Plus. to niezwykle skuteczne i nowoczesne urządzenie do masażu twarzy wykorzystujące technologię klapek masujących oraz elektroterapii EMS, która silnie napina skórę, wygładza zmarszczki, pobudza włókna kolagenowe i elastynowe do odnowy oraz niweluje zastoje limfatyczne usprawniając przepływ limfy. Już po pierwszym zabiegu widać ogromną różnicę w jakości, napięciu skóry, a jej koloryt znacznie się poprawia, skóra nabiera młodzieńczego blasku.

INFUZJA TLENOWA – ODŻYWNIANIE SKÓRY

Stosujesz kosmetyki najlepszej jakości, jednak nie przynoszą one spektakularnych efektów? Niestety kosmetyki działają bardzo powierzchownie nie przekraczając bariery skórnej. Aby odżywić skórę w poszczególnych jej warstwach musimy zadbać o nią nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz pijąc duże ilości wody. Kluczowym urządzeniem nawilżającym głębsze warstwy skóry, bardziej intensywnie niż kremy - będzie zastosowanie urządzenia infuzji tlenowej. Infuzja tlenowa to zabieg wykonywany w dwóch etapach: pierwszy obejmuje rozpylanie substancji aktywnej z ampułki na obszar zabiegu, natomiast drugi etap polega na jej wtłaczaniu za pomocą hiperbarycznego tlenu, które generuje urządzenie. Etap oxymasażu wtłacza, zasysa produkt w głębokie warstwy skóry, dzięki temu nasza skóra staje się nawilżona, pełna blasku, a procesy starzenia ulegają zahamowaniu.

 

DERMO PEN Q1 – NATURALNA ODBUDOWA SKÓRY

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem urządzenia Dermo Pen Q1, to najczęściej wykonywany zabieg w gabinetach kosmetycznych. Teraz możesz wykonać go sama w domu z takimi samym rezultatem zabiegowym jak w profesjonalnym salonie. Mezoterapia mikroigłowa, to zabieg, który pozwala osiągnąć naturalną odbudowę skóry, przebudowaniu ulegają włókna kolagenu i elastyny, dzięki temu skóra staje się: napięta, ujędrniona, zagęszczona, wygładzona, zmarszczki ulegają redukcji. Do zabiegu stosuje się ampułki przeznaczone do mezoterapii mikroigłowej, które poprzez utworzone w skórze mikrokanaliki -przenikają do głębszych warstw skóry, dzięki temu możemy uzyskać silne nawilżenie skóry, zredukować blizny (również potrądzikowe) oraz pozbyć się zmian pigmentacyjnych. Kontrolowane nakłuwanie skóry to zabieg cieszący się ogromną popularnością ze względu na spektakularne efekty zabiegu.

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Scroll