OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 2 919,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Kosmetyki do pielęgnacji dekoltu i biustu

biust

Jakie preparaty kosmetologiczne wybrać do pielęgnacji biustu?

Odpowiednie techniki pielęgnacji i kosmetyki bogate w składniki odżywcze pomagają nam cieszyć się gładkim i jędrnym biustem przed długi okres czasu. W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości produkty kosmetologiczne o licznej zawartości składników aktywnych, które intensywnie pielęgnują delikatną skórę dekoltu i piersi. Stosowanie odpowiednich kosmetyków prowadzi do ich ujędrnienia, powiększenia i podniesienia.

Aktywne filtry

BioPen T6 - profesjonalne urządzenie do elektrostymulacji, radiofrekwencji, światłoterapii i masażu rotacyjnego BioPen T6 - profesjonalne urządzenie do elektrostymulacji, radiofrekwencji, światłoterapii i masażu rotacyjnego
  • -591,00 zł
  • Nowy

BioPen T6 - profesjonalne urządzenie do elektrostymulacji, radiofrekwencji, światłoterapii i masażu rotacyjnego

2 999,00 zł 3 590,00 zł

Urządzenie wielofunkcyjne BioPen T6 łączy w sobie cztery efektywne i wzajemnie uzupełniające się technologie: radiofrekwencję, elektrostymulację, światłoterapię LED oraz masaż rotacyjny. BioPen T6 to mini-kombajn kosmetologiczny do twarzy i ciała idealny do stosowania w gabinecie kosmetycznym lub we własnym domu. Urządzenie pozwala na personalizację ustawień zabiegowych dla jeszcze łatwiejszej i bardziej komfortowej pracy. Istotną zaletą oryginalnego urządzenia jest jednoczesna możliwość pracy trzema technologiami, lub pracy każdej technologii z osobna.