OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 170,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Kremy i produkty do znieczuleń miejscowych

krem znieczulający

Profesjonalne środki do znieczulenia obszaru zabiegowego

Oferujemy szeroką listę produktów do miejscowego znieczulenia przed zabiegiem mezoterapii mikroigłowej. Zabieg mikronakłuwania skóry może powodować lekki dyskomfort u pacjenta, dlatego polecamy stosować maście i kremy z lidokainą na daną partię ciała lub twarzy.

Oprócz kremów bardzo dobrze znieczulają także urządzenia kosmetologiczne takie jak chłodzący Derma Roller i masażer Golden Touch, który znieczula złotą głowicą wibracyjną. Przedstawione profesjonalne produkty kosmetyczne można bez problemu wykorzystać przy znieczuleniu przed innymi zabiegami kosmetologicznymi.

Aktywne filtry

Złota różdżka przyśpiesza procesy regeneracyjne skóry i metabolizm komórek Złota różdżka przyśpiesza procesy regeneracyjne skóry i metabolizm komórek
  • -30,00 zł

Masażer z jonami złota Golden Touch - różdżka 24k, znieczulająca

179,00 zł 209,00 zł

Najnowszy model złotej różdżki pokrytej 24 karatowym złotem. Działa znieczulająco na zasadzie wibracji. Złota różdżka wpływa regeneracyjnie na naszą skórę przyspieszając metabolizm komórek. Wibrację pulsacyjne wytwarzane przez nią poprawiają jędrność i sprężystość skóry, stymulując mięśnie. Emitowane fale wibracyjno-pulsacyjne wpływają stymulująco na mięśnie twarzy, w widoczny sposób poprawiając napięcie i jędrność skóry.

Procedura zabiegowa obejmująca stymulujący masaż w oparciu o połączenie działania urządzenia wraz ze składnikami aktywnymi substancji kosmetycznych daje kilkukrotnie zwiększoną absorpcję i skuteczność penetracji w głąb skóry.

Specjalny rodzaj Derma Rollera, który jest wypełniony specjalnym żelem o właściwościach chłodzących do masażu lodem Specjalny rodzaj Derma Rollera, który jest wypełniony specjalnym żelem o właściwościach chłodzących do masażu lodem
  • -30,00 zł

Derma Roller - Ice Roller po zabiegach kosmetycznych

54,00 zł 84,00 zł

Urządzenie do stosowania po zabiegach kosmetycznych - m. in. po Derma Roller.

Ice Roller jest to podręczne urządzenie posiadające głowicę wypełnioną specjalnym żelem, który doskonale absorbuje zimno. Głowicę przed użyciem należy przechowywać w zamrażarce.