OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Serum z aktywnymi składnikami pod oczy

serum

Profesjonalne ampułki do pielęgnacji skóry wokół oczu

Oferujemy szeroką listę kosmetyków o płynnej konsystencji, charakteryzujących się wysokim stężeniem substancji aktywnych, które przeznaczone są do skóry w okolicach oczu. Serum w zależności od zastosowanych składników czynnych może nawilżyć, regenerować, odżywić oraz korzystnie wpłynąć na kondycję wrażliwej i cienkiej skóry pod oczami.

Serum w zamkniętych ampułkach doskonale uzupełnia kurację Derma Rollerami. Do mezoterapii mikroigłowej pod oczy polecamy szczególnie urządzenie Derma Roller DRS z wałeczkiem 3-liniowym.

Aktywne filtry

Tegoder Skoncentrowany koktajl z witaminą K VITA K CONCENTRATE 2ml

12,50 zł

Intensywny koncentrat w ampułce do zabiegów na twarz i ciało z witaminą K w postaci fitomenadionu. Innowacyjny kosmoceutyk marki TDC.

Koncentrat do mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

Lavigor Ampułki napinające skórę wokół oczu i ust z komórkami macierzystymi TENSE SUPRA EFFECT 2ml

9,50 zł

Intensywne serum o właściwościach napinających i pojędrniających naskórek wokół oczu i ust. Polecany na zmarszczki mimiczne wokół oczu oraz zmarszczki palacza.

Ampułka przeznaczona do mezoterapii bezigłowej oraz do sonoforezy i ultradźwięków.

Purles 151 Eliksir młodości pod oczy 15ml

135,00 zł

EGF Youth Eye Elixir 151 przeznaczony jest nie tylko dla skóry dojrzałej. To preparat idealny dla kobiet, które borykają się z takimi problemami jak zmęczenie skóry wokół oczu, worki i cienie pod oczami, oraz pierwszymi oznakami starzenia (zmarszczki mimiczne, grawitacyjne czy liniowe).