OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Tegoder Skoncentrowany koktajl z witaminą K VITA K CONCENTRATE 2ml

TDC Clinic Vita K naturalny skoncentrowany koktajl z witaminą K w ampułkach do sonoforezy na twarz i ciało
  • TDC Clinic Vita K naturalny skoncentrowany koktajl z witaminą K w ampułkach do sonoforezy na twarz i ciało

Intensywny koncentrat w ampułce do zabiegów na twarz i ciało z witaminą K w postaci fitomenadionu. Innowacyjny kosmoceutyk marki TDC.

Koncentrat do mezoterapii mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

05158

Specyficzne kody

EAN13
5903631923258
Ampułki
12,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 12,50 zł z dnia 15.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

TEGODER TDC Clinic ampułki z witaminą K - do mezoterapii/elektroporacji

Ampułka 2ml do zabiegów na twarz i ciało Vita K Intensive Concentrate


Koncentrat z witaminą K w postaci fitomenadionu do mezoterapii

Skład ampułki Vita K Intensive Concentrate

Witamina K (Phytonadione epoxide) - występuje w zielonych warzywach takich jak brokuły, szpinak, brukselka i innych i jest rozpuszczalna w tłuszczach. Wzmacnia struktury naczyń krwionośnych, sprzyja właściwej cyrkulacji krwi, usprawnia proces odżywiania komórek i stymuluje ich aktywność, zmniejsza obrzęki i opuchnięcia, łagodzi i redukuje czerwoność skóry, podrażnienie i stan zapalny, posiada duże właściwości antyoksydacyjne (ochronne, regenerujące i przeciwzapalne), usprawnia proces gojenia.

Pojemność jednej ampułki: 2ml

Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu TDC Clinic

Koktajl przeznaczony na worki pod oczami, trądzik różowaty, dla cer naczyniowych, przekrwionych i zaczerwienionych, w przypadkach pourazowego zapalenia naczyń, naczyniakach, krwiakach, rumieniu, plamach naczyniowych i wybroczynach po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii (blefaroplastyka, lasery, wypełniacze, mezoterapia igłowa, liposukcja oraz w przedwczesnym starzeniu się skóry. Polecany szczególnie w zabiegach mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Derma Pen, sprzętem do terapii tlenowej lub urządzeniami ułatwiającymi wnikanie preparatu w najgłębsze warstwy skóry.

Koktajl działa odmładzająco, leczy trądzik i jest kompatybilny z innymi koncentratami z linii TDC Clinik. Ponadto, bardzo dobre efekty uzyskuje się w zabiegach na okolice oczu, aplikując preparat w połączeniu z kremem z retinolem z linii Clinik, który klientka stosuje w domu lub w przypadku krwiaków po zabiegach estetycznych. Jednocześnie preparat Vita K Intensive Concentrate można stosować jako przygotowanie skóry do zabiegów inwazyjnych, szczególnie z zakresu medycyny estetycznej.

Sposób użycia ampułek Tegoder z witaminą K

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków i do stosowania zawnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

You might also like Products

16 other products in the same category