Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

JUŻ 16 LAT JESTEŚMY Z WAMI

JUŻ 16 LAT JESTEŚMY Z WAMI

Marka Luxus Natury z 16-letnim doświadczeniem

W związku z chęcią podzielenia się wiedzą na temat odmładzania i poprawiania wyglądu skóry, poprzez mezoterapię mikroigłową, w 2006 roku powstała marka Luxus Natury. Nasza praktyka w tej dziedzinie rozpoczęła się wraz z pojawieniem się pierwszych urządzeń Derma Roller. W miarę upływu czasu, zabiegi mikronakłuwania stały się bardzo popularne.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży elektryczne urządzenia do mezoterapii mikroigłowej tzw. Dermo Peny. By pokazać prawidłowe użytkowanie urządzeń, co za tym idzie osiągnięcie najlepszych efektów zabiegowych, stworzyliśmy własne urządzenia oraz autorskie szkolenia multimedialne, dzięki którym żaden klient nie ma wątpliwości na temat poprawnie wykonanego zabiegu.

Dziś w 2022 roku rozwinęliśmy myśl zabiegów estetycznych o kolejne urządzenia. Wszystkie urządzenia naszej marki, zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i najlepszej efektywności. Pracujemy na nich codziennie w naszym gabinecie. Zapraszamy do skorzystania z naszej wieloletniej wiedzy, doświadczeń i szkoleń.

Oryginalne urządzenia kosmetologiczne i produkty Luxus Natury


Nowoczesna alternatywa zabiegów chirurgicznych wykorzystująca technologię plazmy

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll