Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Laser PICOLUX 4 - ND:YAG Q-SWITCH Pikosekundowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2990 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2990 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 598,00 zł.


#5388

Nowy

Laser PICOLUX 4 to innowacyjny laser ND:YAG typu Q-Switch pracujący w trybie pikosekundowym. Laser PICOLUX 4 przeznaczony jest do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, zmian pigmentacyjnych, nieablacyjnego resurfacingu oraz do zabiegu peelingu węglowego.

Dzięki najnowocześniejszej technologii pikosekundowej emitowanej wiązki lasera, zabieg przeprowadzony zostaje szybko oraz wspomaga w ograniczeniu odczuwania bólu. Cena urządzenia zawiera profesjonalne szkolenie z metodyki zabiegowej przeprowadzane przez mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym.

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

29 900,00 zł

- +


Picolux 4 Professional to urządzenie, które używają kosmetolodzy do laserowego odmłodzenia skóry

© Laser ND:YAG Q-SWITCH PIKOSEKUNDOWY

LASER PICOLUX 4

LASER ND:YAG Q-SWITCH PIKOSEKUNDOWY

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszym firmowym salonie. Więcej informacji o szkoleniach:

Co to jest laser PICOLUX 4?

Laser PICOLUX 4 to profesjonalny i jeden z najmocniejszych laserów stosowanych w kosmetologii. Jego przewagą nad innymi urządzeniami tego typu jest wiązka lasera emitowana w pikosekundach. Oznacza to, że czas pojedynczego impulsu jest tak krótki, że prawie nie odczuwalny przez klienta, dlatego komfort podczas zabiegu znacznie wzrasta.

Laser pikosekundowy emituje wiązke lasera w pikosekundach (bardzo krótki czas impulsu)

Zastosowanie lasera ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4

 • usuwanie tatuaży ciemnych i kolorowych (w każdym kolorze),
 • usuwanie makijażu permanentnego,
 • usuwanie znamion pigmentacyjnych w tym piegów,
 • usuwanie przebarwień skórnych,
 • odmłodzenie laserowe skóry: nieablacyjny resurfacing,
 • peeling węglowy "Black Doll", którego zastosowanie to:
  • leczenie trądziku,
  • oczyszczanie skóry,
  • działanie sterylizujące,
  • ujednolicenie kolorytu skóry,
  • zwężenie porów skórnych,
  • stymulacja syntezy kolagenu,
  • stymulacja odnowy i regeneracji skóry,
  • spłycenie powierzchownych zmarszczek,
  • zmniejszenie łojotoku,
  • przyśpieszenie gojenia trądziku młodzieńczego,
  • redukcja zaczerwień przy stanie zapalnym np. trądziku,
  • oczyszczanie powierzchni skóry i zatkanych porów,
  • wyraźna poprawa elastyczności skóry,
  • likwidacja zaskórników.

4 różne filtry o różnej długości fal

Laser PICOLUX 4 wyposażony jest w cztery filtry o różnej długości fal:

 • 1064 nm - usuwanie ciemnych tatuaży (np. czarnego, szarego, granatowego),
 • 532 nm - usuwanie kolorowych tatuaży (np. pigment czerwony, brązowy),
 • 1320 nm - przeznaczony do wykonywania zabiegu peelingu węglowego,
 • 755 nm - filtr typu „plaster miodu”, soczewka frakcyjna, przeznaczona do nieablacyjnego resurfacingu, czyli zabiegu biostymulującego, odmładzającego i regenerującego skórę.

Pikosekundowy laser PICOLUX 4

INNOWACYJNY LASER PIKOSEKUNDOWYPICOLUX 4 W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIĄ GENERACJĄ LASERÓW, WSPIERA EFEKTY TERAPEUTYCZNE, PRZY JEDNOCZESNYM SKRÓCENIU CZASU TRWANIA IMPULSU DO PIKOSEKUNDY

Technologia lasera ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4

ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4 to wysoce specjalistyczne urządzenie emitujące promieniowanie laserowe. Jest to fala elektromagnetyczna powstała na wskutek powstania tak zwanego zjawiska emisji wymuszonej.

Zjawisko to polega na emisji cząsteczek świetlnych, tak zwanych fotonów pod wpływem zadziałania fotonu inicjującego, który musi posiadać odpowiedni poziom energetyczny. Długość fali elektromagnetycznej lasera wykazuje dużą moc promieniowania oraz gęstości energii.

Laser wykazuje silne skupienie i spójność wiązki, a także brak odchylenia od równoległości. Filtry o określonej długości fali elektromagnetycznej determinują przydatność danego lasera do poszczególnych terapii zabiegowych.

Działanie lasera PICOLUX 4

Laser PICOLUX 4 to jeden z najmocniejszych, profesjonalnych laserów występujący w obecnej technologii pikosekundowej. Innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów lasera o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas, znacznie wpływa na skuteczność zabiegów.

W odróżnieniu od innych laserów, wiązka lasera PICOLUX 4 emitowana jest w pikosekundach, a nie w nanosekundach. Dlatego dyskomfort całego zabiegu jest prawie niewyczuwalny.

Zasadą działania lasera ND:YAG Q-SWITCH jest termomechaniczne uszkodzenie za pomocą fal fotoakustycznych, co prowadzi do fragmentacji pigmentów zamkniętych w wewnątrzkomórkowych laminowanych organellach.

Duża częstotliwość fali prowadzi do znacznego zwiększenia bezpieczeństwa zabiegu i zmniejszenia nasilenia działań niepożądanych. Dla porównania, wcześniej stosowane lasery milisekundowe, czy nanosekundowe charakteryzują się dużo mniejszą częstotliwością fali, powodując uszkodzenia termiczne skóry, a w rezultacie powstawanie blizn.

Dla porównania: 1 milisekunda to 0,001 sekundy, a jedna nanosekunda to 0,000 000 001 sekundy, natomiast 1 pikosekunda to 0,000 000 000 001 sekundy!

Szczegółowe informacje o zastosowaniu lasera PICOLUX 4

USUWANIE TATUAŻU ORAZ MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Szerokość impulsu emitowanego przez laser jest 100 razy krótszy niż technologia nanosekundowa, umożliwiając błyskawiczną aplikację fotomechaniczną w celu rozbicia barwnika, bez uszkodzenia tkanek otaczających. Laserowe usuwane tatuażu i makijażu permanentnego jest bezpieczne i skuteczne, a dzięki technologii pikosekundowej pozbycie się barwnika następuje szybko i bardziej efektywnie niż w przypadku użycia innych metod mechanicznych lub chemicznych.

Laser usuwa pigment poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła laserowego, które pochłaniane jest przez barwnik. Każdy z kolorów absorbuje inną długość fali. Dlatego laser PICOLUX 4 wyposażony został w kilka wymiennych filtrów zabiegowych, które wspierają w usunięciu każdego koloru pigmentu.

Po absorpcji światła lasera przez barwnik dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które zostają usunięte przez układ immunologiczny. Laser PICOLUX 4 posiada filtry, które emitują światło o różnej długości fali: 1064 nm usuwanie ciemnych tatuaży(np. czarnego, szarego, granatowego), 532 nm usuwanie kolorowych tatuaży (np. pigment czerwony, brązowy).

Laser jest na tyle skuteczny, ze może być wykorzystywany przy usuwaniu tatuażu lub makijażu wykonywanych profesjonalnie lub amatorsko (trudne do usunięcia dla innych laserów).

CZY LASER PICOLUX USUWA PRZEBARWIENIA SKÓRY?

Usuniecie przebarwień laserem PICOLUX 4 jest wysoce skuteczne dzięki absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg może pomóc zlikwidować przebarwienia o różnym typie, kształcie oraz lokalizacji. W celu pozbycia się pigmentu konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępie około 4 tygodni.

LASEROWY PEELING WĘGLOWY

Laser PICOLUX 4 to urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz zmian pigmentacyjnych, możemy również wykonać peeling węglowy. Zabieg polega na pokryciu obszaru zabiegowego koloidalną pastą węglową, drobinki węgla wnikają w zakamarki, nierówności oraz pory skóry, a następnie absorbują energię światła laserowego, która powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami.

Zabieg wspiera w odmłodzeniu, oczyszczeniu, sterylizacji, zwężeniu porów skóry, ujednoliceniu kolorytu, stymulacji produkcji kolagenu, zmniejszeniu trądziku, krostek, grudek oraz zaskórników otwartych i zamkniętych, można zaobserwować również ustabilizowanie wydzielania sebum.

Wskazania do zabiegu peelingu węglowego:

 • rozszerzone pory,
 • ziemista lub szorstka skóra,
 • skóra z oznakami starzenia,
 • drobne zmarszczki,
 • trądzik,
 • wągry, pryszcze, krostki grudki,
 • drobne przebarwienia skóry,
 • skóra pozbawiona elastyczności w wyniku fotostarzenia.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Peeling węglowy należy przeprowadzać w serii kilku zabiegów: 3-6 w zależności od potrzeb, zachowując 1-2 tygodniowy odstępy pomiędzy zabiegami.

LASEROWY NIEABLACYJNY RESURFACING

Zabiegi resurfacingu dzieli się na ablacyjne i nieablacyjne. Zabiegi nieablacyjne laserem PICOLUX 4 (w przeciwieństwie do metod ablacyjnych) nie wymagają wyłączenia pacjenta z codziennej aktywności.

Podczas tego zabiegu dochodzi do koagulacji naskórka i skóry właściwej bez uszkodzenia warstwy rogowej naskórka. Ciepło w obrębie skóry właściwej powoduje stan zapalny, prowadząc do reorganizacji i syntezy nowego kolagenu, a w konsekwencji przyczynia się do odnowy skóry i zwęszenia jej napięcia.

Metoda resurfacingu nieablacyjnego to innowacyjna i bezpieczna procedura. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Metoda ta jest na tyle doskonała, ze może być stosowana nawet przy skórze bardzo wrażliwej i wokół oczu, ust czy na szyi bądź dekolcie.

Efekty których można się spodziewać po zabiegu laserowego resurfacingu nieablacyjnego:

 • spłyca zmarszczki,
 • niweluje zaczerwienia skóry: twarzy, szyi, czy dekoltu,
 • napina skórę twarzy, szyi, dekoltu,
 • niweluje zmiany barwnikowe,
 • wyrównuje strukturę skóry,
 • redukuje blizny,
 • zmniejsza efektwieloletniego posłonecznego uszkodzenia skóry w postaci plam, przebarwień,
 • wspomaga leczenie w redukcji zmian pigmentacyjnych,
 • niweluje zwiotczenie skóry: utratęjędrności i elastyczności dając efekt SOFT LIFTINGU,
 • zagęszcza skórę,
 • redukuje zmiany naczyniowe, redukcja rumienia,
 • niweluje zaburzenia barwnikowe,
 • wyrównuje teksturę skóry,
 • zmniejsza rozszerzone pory.

Procedura resurfacingu nieablacyjnego nie wymaga żadnego znieczulenia. U niektórych osób efekty mogą być widoczne już po pierwszej terapii, lecz najlepszych rezultatów należy spodziewać się po około 3-6 zabiegach.

Nieablacyjny resurfacingu skóry bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek skutki uboczne, zwykle w postaci niewielkiego zaczerwienienia, obrzęku lub świądu. Zazwyczaj ustępują w ciągu 1-2 dni od zabiegu, po tym czasie skóra może się delikatnie złuszczać (łuszczenie drobnopyłkowe). Po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne i używać kremów z filtrem SPF 30.

TECHNOLOGIA PIKOSEKUNDOWA W URZĄDZENIU LASER PICOLUX 4 TO KOLEJNY KROK W STRONĘ JAK NAJMNIEJSZEJ INWAZYJNOŚCI

Zalety lasera ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4

 • krótki czas impulsu wyrażany w pikosekundach, możliwość powstania blizn jest zniesiona do minimum,
 • wysoka skuteczność zabiegowa,
 • szerokie spektrum zastosowań,
 • równomierna emisja mocy lasera,
 • możliwość usuwania pigmentu każdego koloru,
 • nowoczesne rozwiązanie, które nie przerywa ciągłości naskórka, nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji po zabiegu,
 • najnowsza technologia, która skraca czas trwania zabiegu,
 • laser wyposażony w technologie zapewniającą minimalizację odczuć bólowych,
 • wiązka podczerwieni pozwala bardzo precyzyjnie skierować laser w tkankę docelową.

Specyfikcja lasera PICOLUX 4

 • Moc urządzenia LASERA ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4: 1800W,
 • Żywotność głowicy: 1 milion strzałów,
 • Ekran kolorowy i panel dotykowy,
 • Długość fali: 1064nm, 532nm, 755nm, 1320nm (peeling węglowy),
 • Puls: 3.5ps,
 • Szerokość punktu: 1-8mm,
 • System chłodzenia: powietrze, woda, półprzewodnik,
 • Częstotliwość powtarzania: 1-10HZ,
 • Płynność: 0.4 - 2.0j/cm²,
 • Zasilanie 220V/110V±10%, 50-60hz,
 • Manualna regulacja parametrów,
 • Wygodny i ergonomiczny kształt głowicy zabiegowej.

Skład zestawu PICOLUX 4

 • oryginalne urządzenie LASER ND:YAG Q-SWITCH PICOLUX 4,
 • głowica zabiegowa,
 • cztery filtry, końcówki zabiegowe: 1064nm, 532nm, 755nm, 1320nm,
 • profesjonalne okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (180-315nm D LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>750-760nm D LB3+IRM LB4. 760-780nm D LB4+IRM LB5>780-1100nm D LB5+IRM LB6),
 • okulary ochronne dla pacjenta,
 • pedał nożny,
 • solidny stolik kosmetyczny pod urządzenie na gumowych kółkach z szafką - Exclusive Gold / Silver,
 • przewód zasilający,
 • ramie mocujące na rękojeść zabiegową lasera,
 • materiały szkoleniowe,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

W zestawie profesjonalne okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (1 sztuka)
Specyfikacja okularów dla operatora: 180-315nm OD LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>760-760nm D LB3+IRM LB4> 760-780nm OD LB4+IRM LB5>780-1100nm OD LB5+IRM LB6

Profesjonalne okulary ochronne Lux Premium Vision dla operatora i pacjentaW zestawie profesjonalne okulary ochronne dla pacjenta (1 sztuka)

Jednym z zastosowań urządzenia jest usunięcie rumienia pospolitego

Wraz z zakupem laseru PICOLUX 4 zapewniamy:

 • darmowe szkolenie przeprowadzone w miejscu wskazanym przez kupującego przez kosmetologa z wieloletnim stażem (istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w naszym gabinecie kosmetologicznym),
 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce,
 • opieka posprzedażowa przez kosmetologa z wykształceniem medycznym,
 • szkolenie zakończone uzyskaniem imiennego certyfikatu uprawniającego do pracy z urządzeniem,
 • instrukcję obsługi,
 • księgę zabiegową, zawierającą gotową procedurę opracowaną na przestrzeni lat w celu uzyskania najlepszych efektów zabiegowych,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • zapewniamy autoryzowany, szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver

Stolik Exclusive Gold/Silver ma innowacyjny wygląd


Stolik Exclusive Gold / Silver jest dołączony do zestawu Luxor Beauty Laser

Pikolaser

Profesjonalny laser z bardzo fajnymi i przydatnymi funkcjami. Obsługa lasera jest prosta a efekty widoczne od razu. Kocham to urządzenie.
PS. Szkolenie bardzo bogate w wiedze do tego wszystko szczegółowo wytłumaczone. Bardzo polecam współpraca z firmą to czysta przyjemność.

Laser pikolux4

Zakup był strzałem w dziesiątkę. Polecam bardzo skuteczny i wielozadaniowy laser. Polecam również szkolenie

Polecam

Super sprzęt

Picolux 4

Polecam, wszystko na wysokim poziomie.

Laser pikosekundowy

Laser świetnie się sprawdza w różnych kuracjach. Jestem zachwycona szkoleniem oraz podejściem firmy do klienta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Danuta Kozioł

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Produkty tej samej kategorii:
 • 599,00 zł 599,00 zł
  Nowy

  Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%. Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +.

  599,00 zł
    (4 s)
 • 89,00 zł 89,00 zł
  Nowy

  Peeling węglowy stosowany na skórze twarzy, szyi i dekoltu to bardzo skuteczna metoda dająca efekt odświeżenia, regeneracji, poprawy kolorytu, spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych . Peeling węglowy jest jedną z bardziej skutecznych i jednocześnie bezpiecznych metod odmładzania i odświeżania skóry .

  89,00 zł

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Scroll