OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Derma Roller - najlepsze rollery do twarzy

Derma Roller

Profesjonalne Rollery do mikronakłuwania twarzy, ciała i okolicy oczu

Tylko u nas znajdziecie Państwo oryginalne urządzenia Dermo Roller pod oczy, do twarzy i ciała. Posiadamy duży wybór tego typu akcesoriów, dzięki czemu spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Każde z oferowanych przez nas urządzeń jest przygotowane i sprawdzane ręcznie w celu zapewnienia, że tylko najlepsze z nich są sprzedawane klientom. Derma Roller to urządzenie do mezoterapii igłowej, które przynosi wiele korzyści oraz pozwala uzyskać zadziwiający efekt oparty na naturalnej stymulacji włókien kolagenu i elastyny.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które posiadają od 72 do 1080 igieł. Dzięki temu zabieg umożliwia transport substancji aktywnych w głąb skóry twarzy pod oczami i na całym ciele, co sprawia że nabiera ona nowego wyglądu. Sterylne mikroigiełki tworzą tysiące kanalików, celem pobudzenia naturalnych procesów regeneracji skóry. Wszystkie nasze Derma Rollery jako jedyne w Polsce posiadają tytanowe igły. Urządzenia wykonane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii, co zapewnia bezpieczeństwo i precyzję nakłuć.

Każdy Derma Roller, z naszej oferty przechodzi podczas produkcji szczegółową kontrolę jakości. Etap ten zlecamy firmie zewnętrznej, aby mieć pewność, że sprzedawany przez nas towar jest w 100% bezpieczny i daje efektowne rezultaty zabiegowe w mezoterapii mikroigłowej. Jesteśmy rzetelną firmą, która jako pierwsza w Polsce posiadała w swojej ofercie urządzenia do mezoterapii mikroigłowej. Przez 15 lat zdobywaliśmy i pogłębialiśmy swoją wiedzę, jednocześnie współpracując z gabinetami kosmetologicznymi i lekarskimi, wszystko po to aby spełnić Państwa oczekiwania co do jakości urządzeń i obsługi klienta.

Aktywne filtry