OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 143,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Kolor

Kolor

Ilość igieł

Ilość igieł

Promocje

Bestseller

Najlepsze Derma Rollery do twarzy i pod oczy

derma roller

Wybierz profesjonalny wałeczek z mikroigłami do pielęgnacji twarzy

Istnieje wiele różnych sposobów zadbania o kondycję swojej skóry twarzy. W naszej firmie proponujemy unikalne rozwiązanie, jakim jest Derma Roller. Ten wyjątkowy przyrząd służy do wykonywania masażu za pomocą specjalnej rolki, zakończonej kilkuset igłami. Po co to wszystko?

Wykonywany tą metodą masaż działa rozluźniająco na komórki skóry i połączenia między nimi. Pozwala to poprawić napięcie naskórka. Jednocześnie igły powodują pobudzenie żywych warstw skóry. Oba te działania sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i jest napięta.

Oferowane przez nasz sklep Derma Roller do twarzy dostępne są w kilkunastu wariantach, różniących się nie tylko wyglądem, ale także materiałami, z którego są wykonane czy liczbą i średnicą igieł.

Jeśli nie wiesz, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z naszym sklepem, a pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej
  • -10,00 zł

Dermo Pins - Oryginalna ampułka z igłami do mezoterapii mikroigłowej

55,00 zł 65,00 zł

Oryginalny Dermo-Pins jest pierwszym na świecie urządzeniem typu mikro-pin (mezoterapia mikroigłowa). DERMO-PINS to urządzenie składające się z aplikatora, który posiada 20 mikroigiełek ze zintegrowanym dozownikiem, do którego wlewamy płynny kosmetyk. Dostępne długości igieł: 0,2mm, 0,5mm, 1,0mm i 1,5mm.

ZALECANY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY PRZED GŁĘBSZĄ MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ ORAZ DO PODTRZYMANIA EFEKTÓW.

Dozownik z rollerem to bezbolesne rozwiązanie anty-ageing na twarz lub ciało Dozownik z rollerem to bezbolesne rozwiązanie anty-ageing na twarz lub ciało
  • -50%