OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Derma Roller DNS 3-liniowy

Profesjonalny Derma Roller DNS 3 liniowy idealnie nadaje się do zabiegów w trudno dostępnych miejscach na twarzy i skórze głowy
  • Profesjonalny Derma Roller DNS 3 liniowy idealnie nadaje się do zabiegów w trudno dostępnych miejscach na twarzy i skórze głowy
  • Wąska głowica Rollera doskonale spisuje się w okolicach oczu, ust i nosa
  • Urządzenie Derma Needling System do domowych zabiegów mezoterapii mikroigłowej ujędrniających skórę

DERMA ROLLER 3-liniowy (z trzema rzędami igiełek) dedykowany jest do wykonywania zabiegów w trudno dostępnych dla standardowego urządzenia miejscach takich jak okolice oczu, ust, czy nosa. Derma Roller 3-liniowy wykorzystywany jest również do zabiegów na skórze głowy - wąska głowica idealnie spisuje się na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy.

05027

Specyficzne kody

EAN13
5903631921094
Długość igły
39,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 39,50 zł z dnia 15.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Derma Roller DNS 3-linie

Dedykowany do zabiegów MIKRONAŁUWANIA w trudno dostępnych miejscach


Model wałeczka z trzema rzędami igieł idealnie przeprowadza zabieg przy okolicach oczu, nosa i ust

Do czego służy Derma Roller DNS 3-linie?

Derma Roller 3-liniowy(z trzema rzędami igiełek) dedykowany jest do wykonywania zabiegów w trudno dostępnych dla standardowego urządzenia miejscach. Głównie są to okolice oczu, ust, nosa.

Derma Roller 3-liniowy wykorzystywany jest również do zabiegów na skórze głowy - wąska głowica idealnie spisuje się na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy.

Specyfikacja produktu

  • Waga łącznie z opakowaniem: 50g,
  • Wymiary: 16cm x 5,5cm x 3,5cm,
  • Ilość igieł: 72,
  • Wykonanie igieł: tytan,

Derma Roller poprawia stopień przenikalności substancji odżywczych aplikowanych w kuracji

Na czym polega zabieg mezoterapii Derma Rollerem?

Zabiegi indukcji kolagenu urządzeniami Derma Roller, popularnie zwane mezoterapią mikroigłową, polegają na wytworzeniu niewidzialnych gołym okiem mikrouszkodzeń skóry.

Mikroigiełki w Derma Rollerach są na tyle cienkie, że integralność skóry pozostaje nienaruszona, jednakże nasz organizm odczytuje wbijanie tychże igiełek jako powstanie rany. W momencie wbijania w skórę mikroigiełek, następuje nieodwracalna aktywacja szeregu reakcji prowadzących do naprawy „zniszczeń”. Zainicjowana jest indukcja stymulacji nowego kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, których funkcją jest dotarcie do miejsca uszkodzonej skóry, oraz jej regeneracji.

W efekcie następuje dołączenie zsyntetyzowanych włókien kolagenowych do istniejącej macierzy kolagenowej górnej skóry. Ta nowa dodatkowa warstwa włókien kolagenu pogrubia i wypełnia skórę. Następuje wypłycenie istniejących zmarszczek, poprawa struktury i gęstości skóry, jej kolorytu, blizny stają się mniej widoczne.

Inną korzyścią zabiegów z urządzeniami Derma Roller, jest marginalna poprawa stopnia przenikalności substancji odżywczych aplikowanych w zabiegu.

Warstwa rogowa naskórka stanowi pierwszą barierę, która chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi. Jej przepuszczalność to około 0,3%. Poprzez wytwarzanie mikronakłuć następuje przełamanie owej bariery warstwy rogowej naskórka. W trakcie zabiegu na twarzy powstaje około 250 000 mikrokanalików, dzięki którym aplikowane na skórę składniki odżywcze wnikają w głąb. Dzięki zabiegom następuje zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej naskórka do 1000 razy lepiejbniż w normalnych warunkach.


Urządzenie kosmetyczne do użytku domowego wspomaga w spłyceniu zmarszczek i blizn

Jak wybrać długość igieł do stosowanego zabiegu Derma Roller?

Dostępnych do wyboru jest wiele długości igieł, których zastosowanie jest różne w zależności od wybranej długości. Mezoterapia mikroigłowa jest bardzo wszechstronnym zabiegiem, dlatego sprawdź dokładnie czy wybrałaś dobry rodzaj igieł o odpowiedniej długości do Twojego zabiegu.

Zapraszamy również na zakupy do naszego sklepu firmowego!


Urządzenie doskonale sprawdza się przy zabiegach na skórze głowy

16 other products in the same category