Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Kartridże do Dermapen

Pełna oferta kartridży do Dermapenów dla kosmetologów

Urządzenie Derma Pen to produkt przeznaczony do wykonywania mezoterapii mikroigłowej, która umożliwia pozbycie się widocznych zmarszczek oraz niedoskonałości skóry, które tworzą się na niej z upływem lat. Sprzęt ten korzysta z najwyższej jakości technologii i jest całkowicie bezpieczne, nie powodując skutków ubocznych. Do jego użytku potrzebne są kartridże, czyli wymienne głowice.

Oferowane kartridże posiadają wszelkie niezbędne atesty, które świadczą o bezpieczeństwie ich stosowania i pełnej sterylności. Korzystanie z dobrze dopasowanych głowic, które są w 100% kompatybilne z oryginalnym urządzeniem Derma Pen to podstawa do wykonania skutecznego zabiegu mezoterapii. Efekty tego zabiegu oceniane są bardzo pozytywnie zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Dzięki skorzystaniu z mezoterapii można uzyskać rezultat młodszego wyglądu i widocznego zregenerowania naskórka, który wraz z upływem lat traci swoją elastyczność. Derma Pen to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów do walki ze zmarszczkami i utratą jędrności.

 • 8,50 zł 8,50 zł

  Specyfikacja produktu kartridże Dermo Pen Q1 Professional Kompatybilność kartridży Dermo Pen Q1 Professional Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienna oryginalna głowica do DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL. Różne rodzaje do wyboru. Montaż nieoryginalnych kartridży wiąże się z nieprawidłową kalibracją urządzenia i utratą gwarancji.

  8,50 zł
    (6 s)
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Do jakich urządzeń pasuje wymieniony kartridż? Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienna głowica do urządzenia Dr Pen Ulitima A7.

  9,90 zł
    (1 s)
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Z jakimi urządzeniami kompatybilna jest głowica zabiegowa? Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Głowica kompatybilna z urządzeniami Dr Pen ULTIMA M5, Dr Pen Ultima M7, Dr Pen My-M, Derma pen N2. Różne rodzaje do wyboru.

  9,90 zł
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Do czego służy kartridż Dr Pen A1? Specyfikacja produktu Czym jest kartridż nanoigłowy? Wymienne głowice do Dr Pen ULTIMA A1: R1, R3, F3, R5, F5, F7, 9igieł, 12igieł, 36igieł, 42igły, nano-igłowe.

  9,90 zł
    (2 s)
 • 9,90 zł 9,90 zł

  Wymienna głowica, kartridż kompatybilna z urządzeniem Dr. Pen X5.

  9,90 zł
 • 10,90 zł 10,90 zł

  Specyfikacja kartridża do urządzenia Dr Pen Ultima A6 Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienna głowica do Dr Pen ULTIMA A6 różne rodzaje.

  10,90 zł
    (1 s)
 • 19,00 zł 19,00 zł

  Wymienny kartridż 12 igłowy z wbudowanym podajnikiem preparatów, kompatybilny z urządzeniem HYDRA.PEN H2 .  Posiada funkcję automatycznej podaży, preparatów do mezoterapii mikroigłowej, podczas trwania zabiegu!

  19,00 zł
 • 80,00 zł 80,00 zł

  Specyfikacja wymiennych kartridży do Dermo Pen Q1 Professional Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienne głowice do DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL - 10 szt. Montaż nieoryginalnych kartridży wiąże się z nieprawidłową kalibracją urządzenia i utratą gwarancji .

  80,00 zł
    (6 s)
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienne głowice kompatybilne z urządzeniem Dr. Pen X5. Pakiet 10 sztuk.

  90,00 zł
    (1 s)
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Specyfikacja wymiennych głowic Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Zestaw 10 szt. wymiennych głowic nakłuwających do DERMA PEN - DR. PEN ULTIMA A1C, A1W. Hermetycznie zapakowane - gwarancja sterylności.

  90,00 zł
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Kompatybilność kartidży zabiegowych Specyfikacja głowic Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Głowica kompatybilna z urządzeniami Dr Pen ULTIMA M5 Dr Pen ULTIMA M7, Dr Pen My-M model 2017 oraz 2018, Dr Pen Ultima N2. Różne rodzaje do wyboru.

  90,00 zł
 • 99,00 zł 99,00 zł

  Wymienna głowica do Derma Stamp Electric Pen.

  99,00 zł
 • 100,00 zł 100,00 zł

  Kompatybilność kartidży igłowych Specyfikacja głowic zabiegowych Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? 10 szt - wymienne głowice do DERMA PEN DR. PEN ULTIMA A6 różne rodzaje.

  100,00 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Dlaczego poleca się zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Mezoterapia mikroigłowa to popularny zabieg odmładzający, który poprzez kontrolowane nakłucia drobnych igieł na określoną głębokość tworzy w skórze mikrourazy, pobudzające organizm do naturalnej odnowy i regeneracji. W konsekwencji głównym efektem działania mezoterapii jest widoczny efekt ujędrnienia, uelastycznienia i pogrubienia się skóry, na skutek stymulacji produkcji nowych włókien kolagenowych. To jednak nie wszystko, a mianowicie frakcyjne mikronakłuwanie naskórka wpływa również na zmarszczki, blizny, koloryt, przebarwienia, rozszerzone pory, rostępy i cellulit.

Co potrzeba do wykonania zabiegu Dermapen?

Tego rodzaju zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia typu Dermapen. Aparat kosmetyczny stosuje jednorazowe kartridże wyposażone w mikroigły i mogą się one różnić od siebie ilością igieł w zależności od zmiany skórnej, na którą chcemy oddziaływać. Oprócz tego do zabiegu mikronakłuwania skóry stosujemy specjalne serum i ampułki zabiegowe zawierające składniki odżywcze, które podnoszą efektywność terapii. Oba rodzaje produktów posiadamy na stanie w naszym sklepie Luxus Natury dla kosmetologów, specjalizujących się w przeprowadzaniu mezoterapii mikroigłowej.

Dostępne rodzaje kartridży do aparatu typu Dermapen

W naszym szerokim asortymencie kartridży do wybranych urządzeń Dermapen znajdziesz końcówki zabiegowe 1-, 3-, 5-, 7-, 9-, 12-, 24-, 36-, 42-igłowe i nano. Dzięki temu mają Państwo możliwość dobrać kartridż, mając na uwadze przeznaczenie i kompatybilność do posiadanego modelu urządzenia. Sprawdź zatem, do jakich konkretnie terapii służą poszczególne kartridże igłowe, aby uzyskać najlepsze efekty zabiegowe:

 • 1-, 3-, 5- i 7-igłowe nadają się do przeprowadzania makijażu permanentnego (microblading),
 • 9-igłowe znajdują zastosowanie w terapii blizn i eliminowaniu rozstępów,
 • 12-igłowe to standardowy rodzaj kartridży do zabiegów przeciw pierwszym oznakom starzenia się skóry (zmarszczki, bruzdy, rozstępy, wiotka skóra, blizny i przebarwienia),
 • 24- i 36-igłowe dobrze radzą sobie w zabiegach odmładzających, gdzie celem jest wygładzenie zmarszczek i bruzd, rozjaśnienie plam, zmniejszenie widoczności porów, nawilżenie czy transport składników aktywnych w głąb skóry,
 • 42-igłowe są idealne do wykonywania profesjonalnych zabiegów BB Glow i usuwania wszelkich plam pigmentacyjnych,
 • nano to kartridże do niwelowania zaczerwienień, odżywiania i wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry. Spisują się w przypadku pielęgnacji cery wrażliwej i naczyniowej, a także przy popularnym zabiegu nanobrazji.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll