Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

RF fale radiowe

Urządzenia stosujące technologię fal radiowych RF dla kosmetologa

Technologia RF - radiofrekwencja prowadzi do wzrostu temperatury w tkance, co skutkuje ogrzaniem włókien kolagenowych - włókna stają się mocniejsze i grubsze. Lista urządzeń proponowanych do profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych.

 • 1 629,00 zł 1 429,00 zł

  Co to masażer RF Beauty Instrument? Kierunki działania urządzenia Na czym polega technologia fal radiowych (RF)? Najmocniejszy na rynku, używany przez salony kosmetyczne oraz do użytku domowego masażer do twarzy i ciała RF Beauty Instrument. Światowa nowość dostępna tylko u nas. Najnowocześniejsza technologia zawarta w kompaktowym urządzeniu. Funkcje: radiofrekwencja, elektrostymulacja, jonofereza, światłoterapia LED, krioterapia, masaż wibroakustyczny.

  1 429,00 zł 1 629,00 zł
    (18 s)
 • Czym jest kombajn kosmetyczny 6w1 Multi Skin Therapy? Prezentacja wideo kombajnu kosmetycznego Multi Skin Therapy 6w1 Funkcje kombajnu MULTI SKIN THERAPY PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1 + stolik kosmetyczny na kółkach pod urządzenie Funkcje: Galwanizacja, Mezoterapia bezigłowa, Radiofrekwencja, Mikrodermabrazja (3 rączki z 9 dyskami), Infuzja tlenowa, Kriostymulacja. W cenie szkolenie w naszej klinice lub w gabinecie Klienta. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold. Gwarancja 2 lata. Dostępność natychmiastowa !

    (11 s)
 • Próżniowy RF mikroigłowy - urządzenie VRF MICRON to najnowocześniejsza technologia zabiegowa, polegająca na połączeniu aż 3 technologii terapeutycznych: mikronakłuwania, fal radiowych, podciśnienia (vacuum). Szkolenie w naszym lub Państwa gabinecie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver. Certyfikat imienny. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa.

    (9 s)
 • Co to jest MasterForm Expert? Efekty zabiegów urządzeniem MasterForm Expert Zastosowane technologie w urządzeniu MasterForm Expert PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Urządzenie kosmetologiczne MasterForm Expert to endermologia, fale radiowe, masaż próżniowy, liposukcja ultradźwiękowa i podczerwień w jednym urządzeniu. multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz , masaż próżniowy (endomasaż), liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz , promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień). Cena zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Szkolenie w naszej klinie lub w gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa! Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Masterform Expert posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

    (12 s)
 • Co to jest Hydroderm Original? Na czym polega oczyszczanie wodorowe? Jak działa urządzenie Hydroderm Original? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1: oczyszczanie wodorowe, hydrabrazja kwasowa, infuzja tlenowa, fale radiowe (RF), światłoterapia LED, mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza) krioterapia, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja. Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. W cenie zawarte jest szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii). Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Dostępność natychmiastowa. Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Hydroderm® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

    (18 s)
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zastosowanie fal radiowych w kosmetyce

Fale radiowe są dziś powszechnie wykorzystywane w kosmetologii w celu uzyskania efektu liftingu bez użycia skalpela. Oprócz tego posiadają one inny dobroczynny wpływ na skórę twarzy, szyi, dekoltu i pozostałych części ciała. Mianowicie wspomagają niwelować nieestetyczne skutki starzenia się, zwiększają gęstość i jędrność skóry, poprawiają koloryt, rozbijają tkankę tłuszczową, zmniejszają cellulit oraz modelują sylwetkę.

Co to radiofrekwencja i na czym ona polega?

Nieinwazyjny zabieg przy użyciu fal radiowych nazywany jest radiofrekwencją i dochodzi w nim do bezpiecznego podgrzania tkanek, co wywołuje zjawisko diatermii w skórze. W efekcie włókna kolagenowe zostają poddane skróceniu, wskutek czego następuje zagęszczenie kolagenu i przywraca się prawidłowe napięcie skóry. Tego rodzaju terapię wykonuje się przy użyciu specjalnych urządzeń kosmetologicznych, które wytwarzają promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fali radiowej. Pozwalają one dobierać częstotliwość do danego problemu skóry, dzięki czemu fale radiowe będą odpowiednio maksymalizować efekty terapeutyczne.

Do radiofrekwencji stosuje się również preparaty żelowe, zwiększające komfort pacjenta podczas przesuwania głowicy wyposażonej w elektrody, przez które przepływa prąd. Co więcej żel ma za zadanie chronić skórę przed ewentualnymi oparzeniami. Warto zaznaczyć, że terapia ta jest często wzbogacana o dodatkową technologię, wykorzystując synergię ich działania np. mezoterapię mikroigłową, infraterapię IR czy podciśnienie do zassania fałdu skórnego.

Profesjonalne urządzenia do liftingu bez skalpela

Zgodnie z powyższym salony i gabinety kosmetologiczne chętnie oferują swoim klientkom zabiegi radiofrekwencji w walce i jednocześnie spowolnieniem złożonego procesu starzenia się skóry. Jeśli szukasz urządzenia emitującego fale radiowe o szerokim zakresie częstotliwości, to dobrze trafiłeś. Nasz sklep Luxus Natury specjalizuje się w produkcji maszyn zabiegowych do użytku profesjonalnego. Z nimi z powodzeniem rozszerzysz swoją ofertę gabinetową o zabiegi odmładzające, ujędrniające, lifting czy wyszczuplanie i modelowanie sylwetki.

Do popularnych urządzeń wykorzystujących fale radiowe zaliczamy między innymi:

 • RF Beauty Instrument 6w1 - kompaktowy masażer, który mieści się w dłoni. Pozwala wykorzystać technologię RF, EMS, jonoforezy, LED, krioterapii i masaż wibracyjny,
 • Multi Skin Therapy 6w1 - wielofunkcyjny kombajn do galwanizacji, elektroporacji, radiofrekwencji, mikrodermabrazji, infuzji tlenowej i krioterapii,
 • Indermo Radiofrequency Microneedling - maszyna do próżniowej radiofrekwencji mikroigłowej,
 • MasterForm Expert - urządzenie o 4 różnych programach zabiegowych, w tym liposukcji ultradźwiękowej, endermologii i radiofrekwencji na twarz lub ciało,
 • Hydroderm 9w1 Original - zaawansowany kombajn wyposażony w generator wodoru. Idealny do oczyszczania skóry i innych pojedynczych terapii odmładzających.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll