Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Oczyszczanie wodorowe - kombajn Hydroderm 9w1 - nowość

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 990 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 990 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 198,00 zł.


#5102

Nowy

Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1:

 • oczyszczanie wodorowe,
 • hydrabrazja kwasowa,
 • infuzja tlenowa,
 • fale radiowe (RF),
 • światłoterapia LED,
 • mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza)
 • krioterapia,
 • peeling kawitacyjny,
 • mikrodermabrazja.

Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. Szkolenie prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym w cenie urządzenia. Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa.

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

9 900,00 zł

12 000,00 zł

-2 100,00 zł

- +


Hydroderm 9w1 Original to rewolucyjne urządzenie do pielęgnacji cery

© HYDRODERM ORIGINAL

9w1 KOMBAJN KOSMETYCZNY - OCZYSZCZANIE WODOROWE

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszym firmowym salonie. Więcej informacji o szkoleniach:


Hydroderm Original to wieloetapowe działanie oczyszczania wodorowego

HYDRODERM ORIGINAL
WIELOETAPOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

Co to jest Hydroderm Original?

Niewątpliwie zabiegi z wykorzystaniem urządzenia HYDRODERM ORIGINAL to rewolucja w pielęgnacji cery. Wieloetapowe działanie HYDRODERM ORIGINAL polega na dokładnym i głębokim oczyszczaniu skóry. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także działa wielozadaniowo. Jego podstawowym celem jest bardzo głębokie oczyszczanie i złuszczanie skóry, a także nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Urządzenie HYDRODERM ORIGINAL to kombajn kosmetyczny, który wykorzystuje 9 nowoczesnych technologii i aż 6 głowic zabiegowych oferując zabiegi, które można stosować oddzielnie lub łącznie dla uzyskania najlepszych efektów. Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo autorską, szczegółową procedurę zabiegową w terapii jednozabiegowej oraz wieloetapowej.


Kombajn kosmetyczny do likwidowania problemów skórnych

OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDRODERM ORIGINAL INSPIROWANE KOREAŃSKĄ PIELĘGNACJĄ SKÓRY


W urządzeniu ogromną rolę odgrywa generator wodoru

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to technologia wykorzystująca aktywny wodór  - jego cząsteczkowość jest na tyle mała, że dociera do głębokich warstw skóry, dokładnie ją oczyszczając i neutralizując wolne rodniki. W działaniu urządzenia, a tym samym zabiegu ogromną rolę odgrywa generator wodoru, który produkuje nawodorowaną wodę.

Generowanie wodoru w urządzeniu Hydroderm 9w1 original (zobacz film):

Woda, poprzez specjalnie skonstruowaną głowicę, zostaje uwolniona na skórę, następnie zostaje zassana z zanieczyszczeniami do drugiego pojemnika wbudowanego w urządzenie. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dzięki czemu bardzo szybko penetruje przestrzenie międzykomórkowe. Redukuje poziom rodników tlenowych, chroni DNA, RNA oraz białka komórek przed stresem oksydacyjnym. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, wykorzystuje działanie podciśnienia.


Aparat medyczny łączy aż dziewięć technologii zabiegowych

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE HYDRODERM ORIGINAL?

HYDRODERM ORIGINAL to nowoczesne i innowacyjne urządzenie łączące dziewięć technologii zabiegowych, które uzupełniając się nawzajem dają spektakularne efekty upiększające.


Dogłębnie oczyszczona, promienna i elastyczna skóra

Najnowsza technologia oczyszczania wodorowego przeznaczona do złuszczania martwego naskórka za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy. Jest świetną alternatywą dla mikrodermabrazji. Zamiast kryształów diamentowych lub korundu wykorzystuje się tutaj prądy wody; wodór oraz elektroporację. Efektem zabiegowym jest dogłębnie oczyszczona, promienna, elastyczna i nawilżona skóra. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona, co mija po krótkiej chwili.


Hydroderm Original ma wbudowany generator wodoru

OXYGEN SPRAYinfuzja tlenowa posiada wbudowany generator wodoru, który produkuje aniony o ładunku ujemnym, oczyszczając skórę i niszcząc wolne rodniki. Przy użyciu soli fizjologicznej głowica służy do oczyszczania skóry. Do zabiegu można również użyć ampułkę, która w zależności od składu będzie działała na skórę np. nawilżająco, regenerująco czy odmładzająco.


Hydroderm Original stosuje fale radiowe oraz światłoterapię LED

FALE RADIOWE + ŚWIATŁOTERAPIA LED – czyli lifting skóry, głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze i tkance podskórnej ciepło, dochodzi wówczas do stymulacji produkcji włókien kolagenowych, powodując kurczenie i mocne napięcie oraz odnowę struktury skóry. Efektem zabiegowym jest poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek, poprawa tekstury i napięcia skóry. Dodatkowa funkcja światłoterapii LED umożliwia jednoczesne potęgowanie efektów terapii. Dostępne lecznicze kolory światła: zielone, niebieskie, czerwone.


Urządzenie zabiegowe pozwala na wykonywanie mezoterapii ultradźwiękowej

MEZOTERAPIA ULTRADŹWIĘKOWA – to bardzo skuteczna metoda wprowadzania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Pod wpływem ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne, wzrasta zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Większość energii ultradźwiękowej przedostaje się do głębokich warstw tkanki podskórnej wzmacniając i odżywiając skórę.


Hydroderm Original to zabieg peelingu kawitacyjnego oraz sonoforezy

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA – oczyszczanie za pomocą ultradźwięków polega na złuszczaniu warstwy rogowej naskórka drogą mechaniczną - wywołują one drgania w komórkach. Pod wpływem wytworzonych mikroprądów na powierzchni skóry, przenikają do porów skórnych gdzie usuwane zostają zanieczyszczenia, nadmiar sebum i obumarłe komórki.


Hydroderm Original posiada głowicę COLD do krioterapii

GŁOWICA COLD –  krioterapia, polega na krótkotrwałym chłodzeniu skóry od 5 do 10 stopni Celsjusza. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych oraz rozszerzenie naczyń włosowatych, dochodzi do stymulacji obszaru zabiegowego i poprawie metabolizmu. Krioterapia ma za zadanie ukoić skórę, zamknąć składniki aktywne zawarte w kosmetykach i pory po elektroporacji.


Nowoczesny aparat umożliwia stosowanie aż 9 zabiegów kosmetologicznych

URZĄDZENIE HYDRODERM ORIGINAL WYKORZYSTUJE 9 TECHNOLOGII ZABIEGOWYCH, CO DAJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA AŻ 9 ZABIEGÓW ZA POMOCĄ JEDNEGO URZĄDZENIA!


Hydroderm Original oferuje wiele korzyści

Korzyści ze stosowania Hydroderm Original

 • oczyszczanie skóry,
 • głębokie nawilżenie,
 • eliminacja wolnych rodników,
 • dogłębne oczyszczanie porów,
 • eliminacja zaskórników,
 • spłycenie zmarszczek,
 • odnowa i regeneracja skóry,
 • poprawa kolorytu,
 • gwarancja promiennego wyglądu,
 • niwelowanie problemów skórnych (trądzik, przebarwienia, cera naczyniowa),
 • złuszczenie martwych komórek naskórka,
 • dogłębne dotlenienie komórek,
 • lifting i wygładzenie,
 • regulacja wydzielania sebum,
 • zatrzymanie procesu starzenia.


Oczyszczanie, eksfoliacja, infuzja wodorowa, fale radiowe i krioterapia w jednym

PROCEDURA ZABIEGOWA KROK PO KROKU

 1. ETAP I oczyszczanie wodorowe - głowica do hydrabrazji wykorzystuje aktywny wodór, którego cząsteczkowość jest na tyle mała, że dociera do głębokich warstw skóry, dokładnie ją oczyszczając i neutralizując wolne rodniki.
 2. ETAP II eksfoliacja - złuszczanie - etap ten można wykonać za pomocą 2 głowic zabiegowych: oxygen spray oraz peelingu kawitacyjnego. Dochodzi do bardzo dokładnego złuszczenia i oczyszczenia powierzchownych warstw skóry.
 3. ETAP III infuzja wodorowa - po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję tlenową. Podczas tego zabiegu substancje aktywne wnikają w głębokie warstwy skóry właściwej.
 4. ETAP IV wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej - kolejnym etapem jest wykorzystanie technologii mezoterapii bezigłowej, dla precyzyjnego i wzmocnionego efektu penetracji substancji aktywnych w głąb skóry.
 5. ETAP V fala radiowa + światłoterapia LED - fale radiowe multipolarne wywołują efekt diatermii w tkankach, uzyskujemy efekt napięcia i liftingu skóry. Dodatkowo głowica zabiegowa wzbogacona jest w światłoterapię LED.
 6. ETAP VI krioterapia, masaż głowicą cold - zabieg kończy się masażem z wykorzystaniem głowicy Cold. Zimny masaż pozwala ukoić skórę, zlikwidować ewentualne zaczerwienienie oraz obkurcza naczynia krwionośne.


Zabieg pozwala na stosowanie efektu diatermii

Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem HYDRODERM ORIGINAL: Link do galerii


Hydroderm original to zaawansowane urządzenie do oczyszczania wodorowego

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver


Hydroderm Original + gratis piękny stolik pod zakupione urządzenie

Designerski stolik na kółkach pod urządzenie

Skład zestawu Hydroderm Original

 • 6 głowic zabiegowych,
 • 9 technologii zabiegowych,
 • 3 pojemniki na substancje aktywne o pojemności 500 ml,
 • 2 pojemniki o pojemności 600 ml,
 • zestaw preparatów zabiegowych A, B, C (5 szt. o pojemności 100 ml),
 • wodę do pozyskiwania wodoru,
 • 9 szt. różnych końcówek zabiegowych do głowicy oczyszczania wodorowego,
 • 1 szt. końcówka zapasowa do infuzji tlenowej,
 • przewód zasilający,
 • stojak z ulotkami promującymi zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia Hydroderm Original,
 • naszą autorską instrukcję obsługi w języku polskim, zawierającą szczegółowe opracowanie zabiegów w formie pojedynczej oraz w trybie pracy wieloetapowej dla otrzymania najlepszych i kompleksowych wyników zabiegowych (70 stron),
 • karty zabiegowe do każdej terapii,
 • dowóz w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce,
 • szkolenie przeprowadzone przez mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • designerski stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • szkolenie na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!


Szkolenie z obsługi urządzenia na terenie kraju


Hydroderm Original to profesjonalny kombajn kosmetyczny do oczyszczania wodorowego


Szkolenie z urządzenia Hydroderm Original w cenie urządzenia

Szkolenie na temat oczyszczania wodorowego urzadzeniem Hydroderm Original

Szkolenie kosmetologiczne jak wykonywać zabieg oczyszczania wodorowego

Instrukcja jak obslugiwać Hydroderm Original w ramach szkolenie na terenie Polski

Szkolenie z wykonywania oczyszczania wodorowego za pomocą Hydroderm Original

Po zakupie urządzenia otrzymasz gratis szkolenie z obsługi Hydroderm Original na terenie kraju


Efekty po oczyszczaniu wodorowym urządzeniem Hydroderm Original

Natychmiastowy efekt po zabiegu z użyciem oryginalnego urządzenia Hydroderm 9w1


Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnicwa w szkoleniu z oczyszczania wodorowego

Urządzenie Hydroderm

Bardzo szybka i sprawna realizacja mojego zamówienia. Pozdrawiam członków firmy

Hydroderm

Kombajn Hydroderm spełnia wszystkie moje wymagania. Jest bardzo mocnym urządzeniem widać to podczas pracy oraz posiada konkretny generator wodoru. Jest na rynku wiele urządzeń, ale po licznych rozmowach ze sprzedawcami zdecydowałam się na ten model, firma faktycznie zna się na sprzedawanym sprzęcie, a odpowiedzi na moje pytania zawsze były wyczerpujące. Szkolenie również super

Polecam

Polecam, jestem bardzo zadowolona

Polecam

Polecam, jestem bardzo zadowolona

Zadowolona z zurządzenia

Urządzenie oceniam na 6. :) Zapraszałam do gabinetu nie jedną firmę na pokaz ale koniec końców zdecydowałam się jednak na luxusnatury, ze względu na dobre opinie w internecie i na forach.
Bardzo polecam wszystko super!

Kombajn kosmetyczny

Kupiłam ten sprzęt dwa miesiące temu. Szkolenie przebiegło w sympatycznej atmosferze z dużą dawką wiedzy. Wszystkie głowice jakie posiada kombajn fajnie się uzupełniają, nie są wbudowane w urządzenie z przypadku a ich dobór jest starannie przemyślany. W naszym salonie bardzo często wykorzystujemy to urządzenie

Urządzenie godne polecenia i zakupu

Zakup urządzenia był strzałem w dziesiątkę. Wszystko tak jak trzeba: sprzęt, obsługa i szkolenie.

Urządzenie z najwyższej półki

Wszystko na wysokim poziomie.
Pozdrawiam stała klientka Natalia Wantysz

Oczyszczanie wodorowe kombajn

Doskonały kombajn który łączy w sobie wiele funkcji, w tym tak popularne teraz oczyszczanie wodorowe. Generator zauważalnie produkuje wodór. Jestem zadowolona ze współpracy i ze szkolenia. Pozdrawiam serdecznie cały zespół luxusnatury.pl

Rewelacja

Niesamowity kombajn, w moim gabinecie pracujemy na nim codziennie

rewelacyjne urządzenie

rewelacyjne urządzenie, szczerze polecam

Polecam

Polecam, to nie pierwszy sprzęt jaki kupiłam w tej firmie i jak zawsze jestem zadowolona ze szkolenia jaki z samego urządzenia.

Polecam

Polecam serdecznie!

Hydroderm

Fajny sprzęt w dobrych pieniądzach.
Realizacja ekspresowa nie mam żadnych zastrzeżeń

Polecam

Urządzenie do hydrabrazji - polecam

Rewelacja

Rewelacja.
Pozdrawiam, stała klientka.
Firma na prawdę godna polecenia :)

Polecam

Rewelacja, ten zabieg szybko stał się hitem w moim salonie. Panie chętnie korzystają z oczyszczania wodorowego. Urządzenie super.

Polecam kombajn

Jestem zadowolona z tego urządzenia, daje wiele możliwości zabiegowych, sama hydrabrazja - super efekty.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również:
 • 7,99 zł 7,99 zł

  Co to jest KTG Nexodis? Cechy charakterystyczne produktu Hipoalergiczny, rozpuszczalny w wodzie żel do masażerów ultradźwiękowych o pojemności 500g. Żel na bazie wodnej. Nie zawiera soli. Testowany dermatologicznie.

  7,99 zł
 • 8 000,00 zł 8 000,00 zł

  Technologia wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez igieł Zastosowanie urządzenia Hialuronpen II Professional Mechanizm działania Hialurionpen II Professional HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej. urządzenie do bezigłowego wypełniania Hialuronpen II Professional, nasze autorskie szkolenie w firmowym gabinecie lub u klienta, posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostawa 24h.

  8 000,00 zł
    (13 s)
 • 4 900,00 zł 4 900,00 zł

  Jak działa analizator skóry i włosów Skin Vision? Rodzaje badań i analiz dostępnych przy urządzeniu Skin Vision Zalety i specyfikacja urządzenia Skin Vision Analizator skóry SKIN VISION to niezbędne urządzenie w każdym nowoczesnym i cenionym salonie kosmetycznym i trychologicznym. Szczegółowa analiza skóry oraz włosów w dużym powiększeniu od 50-200x oraz możliwość monitorowania postępu terapeutycznego to droga do sukcesu oraz pozyskania jeszcze większego grona potencjalnych klientów. Tester do skóry SKIN VISION jako jedyny na rynku posiada automatyczny stabilizator obrazu na 8-calowym monitorze.  Niezbędne urządzenie w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym i trychologicznym. Przy doborze odpowiedniego zabiegu zawsze potrzebna jest analiza stanu skóry i włosów.

  4 900,00 zł
    (4 s)
 • 29,00 zł 29,00 zł
  Nowy

  Wymienne końcówki do oczyszczania wodorowego - 1szt (rodzaj końcówki do wyboru) Głowice kompatybilne tylko z modelem Hydroderm Original 9w1 Zakup możliwy tylko dla użytkowników urządzenia Hydroderm Original.

  29,00 zł
 • 1 190,00 zł 1 190,00 zł
  Nowy

  Co to jest stolik Exclusive Gold / Silver? Specyfikacja produktu Jeśli szukasz stabilnego i solidnie wykonanego stolika pod aparaturę kosmetyczną w stylu glamour, to ten właśnie model jest doskonałym wyborem. Stolik EXCLUSIVE GOLD / SILVER jest nie tylko niezwykle praktyczny, ale i zachwyca swoim nietuzinkowym designem. niezwykle solidny stolik wykonany z polskiej odpornej płyty laminowanej, metalowy uchwyt w kolorze złotym lub srebrnym, wbudowana półka otwierana na docisk, 4 krystaliczne, gumowe kółka z funkcją blokady, gwarancja 24 miesiące, 100% polska produkcja, dostarczany stolik jest złożony, gotowy do użytku na palecie.

  1 190,00 zł
    (5 s)
Next Previous
Produkty tej samej kategorii:

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Scroll