OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Oczyszczanie wodorowe - kombajn Hydroderm® 9w1 Original PL

Maszyna do oczyszczania wodorowego skutecznie zatrzymuje proces starzenia się skóry
 • Urządzenie zapewnia: infuzję tlenową, fale radiowe + światło terapia LED, ultradźwięki, peeling kawitacyjny i krioterapie
 • Kombajn kosmetyczny oferujący 9 zabiegów w jednym urządzeniu
 • Oczyszczanie wodorowe głęboko nawilża i odbudowuje skórę
 • Oczyszczanie wodorowe docierając do głębokich warstw skóry neutralizuje wolne rodniki
 • Głowica do infuzji tlenowej posiada wbudowany generator wodoru
 • Specjalnie skonstruowane głowice jako alternatywne rozwiązanie dla zabiegu mikrodermabrazji
 • Krioterapia chłodzi skórę, aby ukoić skórę i poprawić metabolizm
 • Głowica do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy w celu usunięcia martwego naskórka
 • Spektakularny lifting skóry za pomocą głowicy emitującej fale radiowe i światłoterapii LED
 • Profesjonalna głowica do wprowadzania składników odżywczych za pomocą mezoterapii ultradźwiękowej
 • Nowoczesny kombajn zabiegowy z ekranem LED i menu w języku polskim
 • Maszyna do oczyszczania wodorowego skutecznie zatrzymuje proces starzenia się skóry
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1:

 • oczyszczanie wodorowe,
 • hydrabrazja kwasowa,
 • infuzja tlenowa,
 • fale radiowe (RF),
 • światłoterapia LED,
 • mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza)
 • krioterapia,
 • peeling kawitacyjny,
 • mikrodermabrazja.

Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. W cenie zawarte jest szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii). Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Dostępność natychmiastowa.

Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Hydroderm® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

5102
Ilość

Hydroderm 9w1 Original to rewolucyjne urządzenie do pielęgnacji cery

© HYDRODERM® ORIGINAL

9w1 KOMBAJN KOSMETYCZNY - OCZYSZCZANIE WODOROWE

Opatentowane urządzenie kosmetologiczne - numer patentu: Z.534361

Klasa klasyfikacji nicejskiej: 8 (urządzenie do użytku przy kosmetycznych zabiegach pielęgnacyjnych oraz procedura zabiegowa)

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

PREZENTACJA WIDEO - HYDRODERM® 9w1 ORIGINAL


Hydroderm<sup>®</sup> Original to wieloetapowe działanie oczyszczania wodorowego

HYDRODERM® ORIGINAL
WIELOETAPOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Oferta obejmuje profesjonalne wideo oraz zdjęcia:

Co to jest Hydroderm® Original?

Niewątpliwie zabiegi z wykorzystaniem urządzenia HYDRODERM® ORIGINAL to rewolucja w pielęgnacji cery. Wieloetapowe działanie HYDRODERM® ORIGINAL polega na dokładnym i głębokim oczyszczaniu skóry. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także działa wielozadaniowo. Jego podstawowym celem jest bardzo głębokie oczyszczanie i złuszczanie skóry, a także nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Urządzenie HYDRODERM® ORIGINAL to kombajn kosmetyczny, który wykorzystuje 9 nowoczesnych technologii i aż 6 głowic zabiegowych oferując zabiegi, które można stosować oddzielnie lub łącznie dla uzyskania najlepszych efektów. Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo autorską, szczegółową procedurę zabiegową w terapii jednozabiegowej oraz wieloetapowej.


Kombajn kosmetyczny do likwidowania problemów skórnych

OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDRODERM® ORIGINAL INSPIROWANE KOREAŃSKĄ PIELĘGNACJĄ SKÓRY


W urządzeniu ogromną rolę odgrywa generator wodoru

Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Hydroderm® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.Interfejs w języku polskim w urządzeniu do oczyszczania wodorowego Hydroderm<sup>®</sup> Original

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to technologia wykorzystująca aktywny wodór  - jego cząsteczkowość jest na tyle mała, że dociera do głębokich warstw skóry, dokładnie ją oczyszczając i neutralizując wolne rodniki. W działaniu urządzenia, a tym samym zabiegu ogromną rolę odgrywa generator wodoru, który produkuje nawodorowaną wodę.

Generowanie wodoru w urządzeniu Hydroderm® 9w1 original (zobacz film):

Woda, poprzez specjalnie skonstruowaną głowicę, zostaje uwolniona na skórę, następnie zostaje zassana z zanieczyszczeniami do drugiego pojemnika wbudowanego w urządzenie. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dzięki czemu bardzo szybko penetruje przestrzenie międzykomórkowe. Redukuje poziom rodników tlenowych, chroni DNA, RNA oraz białka komórek przed stresem oksydacyjnym. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, wykorzystuje działanie podciśnienia.


Aparat medyczny łączy aż dziewięć technologii zabiegowych

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE HYDRODERM® ORIGINAL?

HYDRODERM® ORIGINAL to nowoczesne i innowacyjne urządzenie łączące dziewięć technologii zabiegowych, które uzupełniając się nawzajem dają spektakularne efekty upiększające.


Dogłębnie oczyszczona, promienna i elastyczna skóra

Najnowsza technologia oczyszczania wodorowego przeznaczona do złuszczania martwego naskórka za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy. Jest świetną alternatywą dla mikrodermabrazji. Zamiast kryształów diamentowych lub korundu wykorzystuje się tutaj prądy wody; wodór oraz elektroporację. Efektem zabiegowym jest dogłębnie oczyszczona, promienna, elastyczna i nawilżona skóra. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona, co mija po krótkiej chwili.


Hydroderm<sup>®</sup> Original ma wbudowany generator wodoru

OXYGEN SPRAYinfuzja tlenowa posiada wbudowany generator wodoru, który produkuje aniony o ładunku ujemnym, oczyszczając skórę i niszcząc wolne rodniki. Przy użyciu soli fizjologicznej głowica służy do oczyszczania skóry. Do zabiegu można również użyć ampułkę, która w zależności od składu będzie działała na skórę np. nawilżająco, regenerująco czy odmładzająco.


Hydroderm<sup>®</sup> Original stosuje fale radiowe oraz światłoterapię LED

FALE RADIOWE + ŚWIATŁOTERAPIA LED – czyli lifting skóry, głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze i tkance podskórnej ciepło, dochodzi wówczas do stymulacji produkcji włókien kolagenowych, powodując kurczenie i mocne napięcie oraz odnowę struktury skóry. Efektem zabiegowym jest poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek, poprawa tekstury i napięcia skóry. Dodatkowa funkcja światłoterapii LED umożliwia jednoczesne potęgowanie efektów terapii. Dostępne lecznicze kolory światła: zielone, niebieskie, czerwone.


Urządzenie zabiegowe pozwala na wykonywanie mezoterapii ultradźwiękowej

MEZOTERAPIA ULTRADŹWIĘKOWA – to bardzo skuteczna metoda wprowadzania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Pod wpływem ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne, wzrasta zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Większość energii ultradźwiękowej przedostaje się do głębokich warstw tkanki podskórnej wzmacniając i odżywiając skórę.


Hydroderm<sup>®</sup> Original to zabieg peelingu kawitacyjnego oraz sonoforezy

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA – oczyszczanie za pomocą ultradźwięków polega na złuszczaniu warstwy rogowej naskórka drogą mechaniczną - wywołują one drgania w komórkach. Pod wpływem wytworzonych mikroprądów na powierzchni skóry, przenikają do porów skórnych gdzie usuwane zostają zanieczyszczenia, nadmiar sebum i obumarłe komórki.


Hydroderm<sup>®</sup> Original posiada głowicę COLD do krioterapii

Podczas wieloetapowej terapii aktywnym wodorem przeprowadza się etap złuszczania warstwy rogowej naskórka przy użyciu ultradźwięków

Peeling kawitacyjny to bardzo ważny etap wodorowego oczyszcznia skóry

GŁOWICA COLD –  krioterapia, polega na krótkotrwałym chłodzeniu skóry od 5 do 10 stopni Celsjusza. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych oraz rozszerzenie naczyń włosowatych, dochodzi do stymulacji obszaru zabiegowego i poprawie metabolizmu. Krioterapia ma za zadanie ukoić skórę, zamknąć składniki aktywne zawarte w kosmetykach i pory po elektroporacji.


Nowoczesny aparat umożliwia stosowanie aż 9 zabiegów kosmetologicznych

URZĄDZENIE HYDRODERM® ORIGINAL WYKORZYSTUJE 9 TECHNOLOGII ZABIEGOWYCH, CO DAJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA AŻ 9 ZABIEGÓW ZA POMOCĄ JEDNEGO URZĄDZENIA!


Hydroderm<sup>®</sup> Original oferuje wiele korzyści

Korzyści ze stosowania Hydroderm® Original

 • oczyszczanie skóry,
 • głębokie nawilżenie,
 • eliminacja wolnych rodników,
 • dogłębne oczyszczanie porów,
 • eliminacja zaskórników,
 • spłycenie zmarszczek,
 • odnowa i regeneracja skóry,
 • poprawa kolorytu,
 • gwarancja promiennego wyglądu,
 • niwelowanie problemów skórnych (trądzik, przebarwienia, cera naczyniowa),
 • złuszczenie martwych komórek naskórka,
 • dogłębne dotlenienie komórek,
 • lifting i wygładzenie,
 • regulacja wydzielania sebum,
 • zatrzymanie procesu starzenia.


Oczyszczanie, eksfoliacja, infuzja wodorowa, fale radiowe i krioterapia w jednym

PROCEDURA ZABIEGOWA KROK PO KROKU

 1. ETAP I oczyszczanie wodorowe - głowica do hydrabrazji wykorzystuje aktywny wodór, którego cząsteczkowość jest na tyle mała, że dociera do głębokich warstw skóry, dokładnie ją oczyszczając i neutralizując wolne rodniki.
 2. ETAP II eksfoliacja - złuszczanie - etap ten można wykonać za pomocą 2 głowic zabiegowych: oxygen spray oraz peelingu kawitacyjnego. Dochodzi do bardzo dokładnego złuszczenia i oczyszczenia powierzchownych warstw skóry.
 3. ETAP III infuzja wodorowa - po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję tlenową. Podczas tego zabiegu substancje aktywne wnikają w głębokie warstwy skóry właściwej.
 4. ETAP IV wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej - kolejnym etapem jest wykorzystanie technologii mezoterapii bezigłowej, dla precyzyjnego i wzmocnionego efektu penetracji substancji aktywnych w głąb skóry.
 5. ETAP V fala radiowa + światłoterapia LED - fale radiowe multipolarne wywołują efekt diatermii w tkankach, uzyskujemy efekt napięcia i liftingu skóry. Dodatkowo głowica zabiegowa wzbogacona jest w światłoterapię LED.
 6. ETAP VI krioterapia, masaż głowicą cold - zabieg kończy się masażem z wykorzystaniem głowicy Cold. Zimny masaż pozwala ukoić skórę, zlikwidować ewentualne zaczerwienienie oraz obkurcza naczynia krwionośne.


Zabieg pozwala na stosowanie technologii infuzji tlenowej

Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem HYDRODERM® ORIGINAL: Link do galerii
Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver


Hydroderm<sup>®</sup> Original + gratis piękny stolik pod zakupione urządzenie

Designerski stolik na kółkach pod urządzenie

Skład zestawu Hydroderm® Original

 • 6 głowic zabiegowych,
 • 9 technologii zabiegowych,
 • 3 pojemniki na substancje aktywne o pojemności 500 ml,
 • 2 pojemniki o pojemności 600 ml,
 • zestaw preparatów zabiegowych A, B, C (5 szt. o pojemności 100 ml),
 • wodę do pozyskiwania wodoru (koszt 2-5 zł/1000 ml)
 • 9 szt. różnych końcówek zabiegowych do głowicy oczyszczania wodorowego,
 • przewód zasilający,
 • stojak z ulotkami promującymi zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia Hydroderm® Original,
 • naszą autorską instrukcję obsługi w języku polskim, zawierającą szczegółowe opracowanie zabiegów w formie pojedynczej oraz w trybie pracy wieloetapowej dla otrzymania najlepszych i kompleksowych wyników zabiegowych (70 stron),
 • karty zabiegowe do każdej terapii,
 • dowóz w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce,
 • szkolenie przeprowadzone przez mgr kosmetologii,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • designerski stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie profesjonalna sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • szkolenie w naszej klinice lub w gabinecie klienta na terenie Polski w cenie.
 • urządzenie posiada polskie menu,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • możliwość dokupienia skrzyni do transportu dla usług mobilnych

We also offer training courses in English!


Nasze fachowe szkolenie Hydroderm<sup>®</sup> składa się z części teorytycznej i praktycznej - zapisz się już dziś!


Szkolenie z obsługi urządzenia na terenie kraju


Hydroderm<sup>®</sup> Original to profesjonalny kombajn kosmetyczny do oczyszczania wodorowego


Szkolenie z urządzenia Hydroderm<sup>®</sup> Original w cenie urządzenia

Szkolenie na temat oczyszczania wodorowego urzadzeniem Hydroderm Original

Instrukcja jak obslugiwać Hydroderm Original w ramach szkolenie na terenie Polski

Szkolenie kosmetologiczne jak wykonywać zabieg oczyszczania wodorowego

Szkolenie z wykonywania oczyszczania wodorowego za pomocą Hydroderm<sup>®</sup> Original

Po zakupie urządzenia otrzymasz gratis szkolenie z obsługi Hydroderm<sup>®</sup> Original na terenie kraju


Efekty po oczyszczaniu wodorowym urządzeniem Hydroderm<sup>®</sup> Original

Natychmiastowy efekt po zabiegu z użyciem oryginalnego urządzenia Hydroderm 9w1


Po szkoleniu otrzymasz certyfikat uczestnicwa w szkoleniu z oczyszczania wodorowego