OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Hialuronpen II Professional - oryginalne urządzenie do wypełniania bezigłowego

Hialuronpen 2 professional - bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym
 • Hialuronpen 2 professional - bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym
 • Najnowszy model urządzenia do zabiegu mezoterapii bezigłowej - dermapen 2020
 • Kontrolowana ilość podanego kwasu i głębokość penetracji
 • Bezigłowy aparat eliminuje niedoskonałości z którymi nie radziły sobie starsze modele
 • Nowoczesne urządzenie zapewnia precyzyjną, bezpieczną i bezbolesną aplikację
 • Hialuron pen zawiera szczegółową instrukcję obsługi i szkolenie z wypełniaczy zawarte w cenie urządzenia
 • Mezoterapia bezigłowa do powiększania i modelowania ust
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej.

 • urządzenie do bezigłowego wypełniania Hialuronpen II Professional,
 • nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub u klienta,
 • posprzedażowa opieka mgr kosmetologii.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostawa 24h.

5252
Ilość


Oryginalne urządzenie, które podbiło polską kosmetologię i medycynę estetyczną

© HIALURONPEN II PROFESSIONAL

BEZIGŁOWE WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM


Nowoczesna metoda wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez ostrych igieł

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to najnowsza i ulepszona technologicznie generacja urządzenia LUXUS HIALURON PEN, które podbiło polską kosmetologię estetyczną w 2019 roku.


Niesamowita płynność pracy podczas powiększania ust

Technologia wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez igieł

Jesteśmy pionierami w dziedzinie wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy tę technologię, która w błyskawicznym tempie stała się niezwykle popularna w świecie beauty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy nową generację kultowego już LUXUS HIALURON PENA.Prezentacja urządzenia Hialuronpen II w naszej klinice:

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach


Hialuronpen II Professional został specjalnie stworzony dla kosmetologów, lekarzy i kosmetyczek

To, co wyróżnia nowy model roku 2020 HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej.


Wyjątkowa technologia pozwala na bezigłową wolumetrię konturu twarzy

HIALURONPEN II PROFESSIONAL zaprojektowany został dla profesjonalistów w dziedzinie beauty. Dedykowany jest dla kosmetologów, lekarzy oraz dla kosmetyczek. Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.


Ponadczasowy design strzykawki bez igły

ODKRYJ NASZĄ WYJĄTKOWĄ TECHNOLOGIĘ

DŁUGOTRWAŁY PRZYROST OBJĘTOŚCI BEZ UŻYCIA IGŁY


Urządzenie zabiegowe może wprowadzić dowolny kwas hialuronowy

Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem HIALURONPEN II PROFESSIONAL: Link do galerii

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły. Jest to metoda bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.


Zabieg mezoterapii głębokiej skutecznie niweluje kurze łapki

Zastosowanie urządzenia Hialuronpen II Professional

 • powiększanie i modelowanie ust,
 • unoszenie kącików ust,
 • wolumetria policzków,
 • konturowanie i wolumetria brody,
 • konturowanie żuchwy,
 • wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy: nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, zmarszczki wokół ust, linie marionetki,
 • mezoterapia głęboka: mezoterapia twarzy, kurze łapki, mezoterapia podbródka, szyi, dekoltu oraz mezoterapia innych części ciała np. uda, pośladki, brzuch,
 • mezoterapia skóry głowy.


Urządzenie kosmetologiczne do konturowania żuchwy

HIALURONPEN II PROFESSIONAL doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zmarszczkami. Nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne.

Nasze urządzenie na każdym etapie produkcji poddawane jest kontroli jakości i posiada Europejskie certyfikaty oryginalności oraz bezpieczeństwa.

Po odbyciu naszego szkolenia, sam zabieg jest bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.


Terapia uruchamia naturalne mechanizmy regeneracji skóry

Mechanizm działania Hialurionpen II Professional

HIALURONPEN II PROFESSIONAL można potocznie nazwać strzykawką bez igły - to ulepszony sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego aż do skóry właściwej. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, zastosowana energia mechaniczna uzyskana dzięki działaniu turbiny i specjalnego tłoka wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem początkowym - aż 850 km na godzinę - szybko, lecz płynnie wprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez mikroskopijny otwór do skóry właściwej, bez nakłuwania igłą.

Preparat rozprowadza się pod skórą w kształcie stożka, co w znaczący sposób zmniejsza uszkodzenia wewnątrz skóry oraz minimalizuje do zera możliwość powstawania skutków ubocznych, takich jak np. grudki. Uszkodzenie skóry w przypadku iniekcji igłowej jest znacznie bardziej inwazyjne i bolesne niż opracowana przez nas metoda ciśnieniowa. Możliwość nieprawidłowego podania kwasu hialuronowego i wystąpienie grudek po iniekcji igłowej jest bardzo wysoka, natomiast podczas zabiegu z wykorzystaniem urządzenia HIALURONPEN II PROFESSIONAL ryzyko takie nie występuje.

Za pomocą HIALURONPEN II PROFESSIONAL możemy wprowadzać dowolny kwas hialuronowy usieciowany (służący do wolumetrii ust, policzków i konturu twarzy) oraz nieusieciowany, który przeznaczony jest głównie do rewitalizacji i zagęszczania skóry, a także wykorzystując sterylne preparaty do mezoterapii igłowej możemy uzyskać doskonały efekt między innymi: nawilżenia, spłycenia zmarszczek i rewitalizacji skóry. Przed przystąpieniem do mezoterapii głębokiej, należy wykonać rysynek zabiegowy w celu precyzyjnego wykonania zabiegu.

Preparaty zabiegowe wprowadzane są do jednorazowego, sterylnego dozownika za pomocą igły pobraniowej. Dozownik zapewnia pełną sterylność zabiegową. Otwór w dozowniku ma zaledwie 0.10 mm, czyli jest prawie czterokrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych, dlatego uszkodzenie tkanki podczas aplikacji bezigłowej jest teraz o wiele mniejsze niż w przypadku standardowej iniekcji.

Efekty zabiegowe z zastosowaniem HIALURONPEN II PROFESSIONAL utrzymują się tak samo długo jak w przypadku iniekcji za pomocą igły tj. 6-12 miesięcy. W przypadku zastosowania preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej efekty pojedynczego zabiegu mezoterapii głębokiej porównywalne są do efektu uzyskanego po 2–3 zabiegach mezoterapii igłowej klasycznej.


Hialuronpen II Professional to urządzenie kosmetologiczne do mezoterapii bezigłowej

Zastosowane technologie w urządzeniu

Innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniu HIALURONPEN II PROFESSIONAL sprawiają, że jest to zupełnie nowa generacja urządzeń do wprowadzania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Najnowszy model charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem pracy, które kontroluje system Safe Access® - technologia zaawansowanego bezpieczeństwa, zapewnia kontrolę nad ciśnieniowo-stożkową podażą preparatów. System Inner Turbine® w doskonały technologicznie sposób pozwala na integrację z urządzeniem bezawaryjnego systemu generującego ciśnienie.

Natomiast najistotniejsza technologia polegająca na iniekcji strumieniowej Pressure Control Technology® stwarza odpowiednie warunki do wytworzenia kontrolowanego i zwiększonego ciśnienia (niż było dotychczas możliwe) o prędkościach początkowych aż 850km/h, a także dzięki zastosowaniu technologii Smooth Inject® preparaty dostają się do skóry właściwej znacznie płynniej i sprawniej.

Uzupełnieniem powyższych systemów są technologie wspomagające, takie jak technologia Soft Shot®, czyli system, który ma za zadanie znacznie zminimalizować i tłumić efekt prędkości początkowej - wszystko to dla pełnego komfortu pracy osoby operującej urządzeniem - oraz technologia Multi Capsule®, która pozwala na wymianę głowicy mocującej i wielkości dozowników podających, względem potrzeb zabiegowych.

Przykładowe efekty wolumetrii brody uzyskane za pomocą urządzenia HIALURONPEN II:


Przykład efektów wolumetrii brody metodą bezigłową


Mezoterapia głęboka (bez igieł) za pomocą nowoczesnej głowicy

Tylko u nas odbędą Państwo profesjonalne szkolenie z dziedziny wypełniania i konturowania twarzy za pomocą HIALURONPEN II PROFESSIONAL oraz mezoterapii głębokiej (bez użycia igieł).

Inne firmy oferujące starsze modele urządzeń, które są nieoryginalną wersją pierwszego Luxus Hialuronpena, opierają się na naszej autorskiej metodyce pracy, lecz tajniki efektywnych zabiegów z wykorzystaniem metody bezigłowego wstrzykiwania objęte są naszą firmową tajemnicą.

Kupując oryginalne urządzenie nasze autorskie metodyki pracy zostaną dokładnie i indywidualnie omówione, aby osoby bez doświadczenia w dziedzinie igłowego wprowadzania kwasu hialuronowego oraz innych metod igłowych mogły z pełnym sukcesem przeprowadzać zabiegi z wykorzystaniem urządzenia HIALURONPEN II PROFESSIONAL.


Urządzenie umożliwia wyeliminowanie powstawania grudek

Dlaczego Hialuronpen II Professional jest lepszy?

 • najnowsza technologia 2024 roku,
 • szereg systemów zabezpieczających, wspomagających i ułatwiających pracę,
 • zwiększona wartość ciśnienia o mocy początkowej 850km/h dla sprawniejszej pracy,
 • pomniejszona średnica otworu podającego w dozowniku - tylko 0.10 mm(czterokrotnie mniejszy niż najmniejsza igła insulinowa!),
 • całkowite bezpieczeństwo pracy,
 • brak skutków ubocznych,
 • całkowite wyeliminowanie powstawania grudek,
 • zintegrowany system zapewniający bezawaryjność urządzenia,
 • wymienny system głowicy mocującej,
 • dwustronna skala dozująca dla precyzyjnego dozowania ilości preparatu,
 • możliwość dopasowania pojemności dozownika względem potrzeb zabiegowych,
 • ulepszony system z wyeliminowaniem niedoskonałości występujących w modelach starszej generacji,
 • gwarancja 3 lata.

Zalety urządzenia Hialuronpen II Professional

 • najnowsza generacja urządzenia do bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego,
 • najnowszy model 2024 r.,
 • bezbolesna aplikacja,
 • wysoka sterylność zabiegowa,
 • zastosowanie zaawansowanych nowatorskich technologii: Safe Access®, Pressure Control Technology®, Smooth Inject®, Soft Shot®, Multi Capsule®,
 • bezpieczna obsługa dzięki kontrolowanej ilości podanego preparatu i głębokości penetracji,
 • szybka i precyzyjna praca,
 • brak skutków ubocznych,
 • łatwy w użyciu,
 • ergonomiczny kształt,
 • wysoka satysfakcja klientów,
 • wysoka rentowność zabiegowa,
 • rewolucyjna nowość dla Twojego gabinetu,
 • wyrafinowany design,
 • urządzenie zgodne z najnowszymi standardami technicznymi,
 • bezpieczne, certyfikowane urządzenie,
 • gwarancja 36 miesięcy,
 • szkolenie na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!

Specyfikacja Hialuronpen II Professional

 • wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
 • masa 253g,
 • rozmiar 100 x 30 mm,
 • oryginalny Hialuronpen II Professional tylko z logo na rękojeści,
 • dodatkowe dozowniki – głowice oraz igły pobraniowe dostępne tylko w naszym sklepie

Skład zestawu Hialuronpen II Professional

 • oryginalne urządzenie Hialuron Pen II Professional,
 • system wymiennych głowic zabiegowych,
 • 2 dozowniki o pojemności 0,3ml,
 • 2 dozowniki o pojemności 0,5ml,
 • 2 igły do pobierania substancji płynnych,
 • szkolenie wraz z dowozem na terenie całej Polski,
 • książka edukacyjna zawierająca wszystkie informacje szkoleniowe od teorii po metodykę wykonywania zabiegów,
 • szczegółową, ilustrowaną, polską instrukcję obsługi,
 • imienny certyfikat przebycia szkolenia, uprawniający do pracy z urządzeniem,
 • eleganckie opakowanie,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi.

Zdjęcia ze szkoleń z obsługi aparatu Hialuronpen II Professional


Po kursie odtrzymasz specjalne materiały przygotowane przez naszego kosmetologa

Śledząc ruchy zawodowej Pani kosmetolog dowiesz się na co trzeba uważać

Ćwiczenia praktyczne to główny etap naszego szkolenia kosmetologicznego

Uczestniczka uczy się wypełniać ubytki kwasem hialuronowym pod dużym ciśnieniem

Jedno ze szkoleń zakończonych sukcesem w mieście Mielec

You might also like Products

Hialuronpen II Professional -...

12 900,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.